Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

donald5 - Profil | Po 20.2.2012 18:49:46

enteron >> jo, pospíchali tak rychle až zapoměli na to molo:-)

    donald5 - Profil | Po 20.2.2012 18:48:53

    enteron >> tak to se pak shodneme .-)

      enteron - Profil | Po 20.2.2012 18:45:28

      Pedro1 >> Díky, po dlouhý době sem fotil taky něčim jinym, než foťákem z telefonu:).Jsem zvědav jak jim to bude odsejpat.-).Chtělo by to zase šibeniční termín, jako s odbahněním:).

        enteron - Profil | Po 20.2.2012 18:43:33

        donald5 >> To samozřejmě ano, myslel jsem to spíše tak, že tam apsoň něco bude, ale aby to bylo metr nad vodou, to opravdu ne.Okolo ostrůvků třeba, ale po celý ploše, vypadalo by to divně.

          Rybkin - Profil | Ne 19.2.2012 18:25:59

          Pedro1 >> Timhle tempem se toho nedožijem:-))))

            Pedro1 - Profil | Ne 19.2.2012 18:06:57

            enteron >> Hezký foto,tímhle tempem to mají v roce 2016 hotový:-)

              donald5 - Profil | Ne 19.2.2012 16:52:38

              enteron >> Nevím, už jsem tam dlouho nebyl a pokud to houští bude číhat z vody, tak to bude hodně rušit tu atmosféru. Nějak se mě ta představa zdi z křoví ve vodě nelíbí.

                enteron - Profil | Ne 19.2.2012 16:44:59

                donald5 >> No právě, že by se konečně hecli:). Já sem naopak rád, jen ať tam zůstane, aspoň bude něco zajímavýho, než klasickej lavor a dno bez zlomů jako tomu je u nuda pláže.

                  donald5 - Profil | Ne 19.2.2012 16:38:48

                  enteron >> jo úspěšně už 2 roky:-(. Jsem zvědav co bude s tou buší, protože v horní části je to děs, jak je to zarostlé.

                    enteron - Profil | Ne 19.2.2012 16:34:47

                    Dnešní procházka kolem hostíku fajn,člověk zavzpomínal na starý časy a za tu dobu co jsem tam šel naposledy, se lecos změnilo.Největší novinkou bylo to připravované molo.Zde přikládám pár fotek.

                      Paolomaldini - Profil | Pá 16.12.2011 17:59:47

                      Glanis >> prosim te neposlal by jsi mi ty planky do mailu? Fakt by me to zajimalo.

                      diky

                        FrancJosef - Profil | Pá 16.12.2011 9:24:53

                        MiPo >> Buďme rádi, že tam je vůbec voda.... Mohlo to dopadnout i hůř, ale souhlasim, že o ryby vůbec nešlo.

                          MiPo - Profil | Čt 15.12.2011 20:44:41

                          Glanis >> ne já to myslel úpavy byly pro rekreaci a hlavně tržby ,ryby ty jsou až na posledním místě jen by od nich smrděla voda

                            Glanis - Profil | Čt 15.12.2011 20:42:30

                            MiPo >> To je jasné, dokud ti nahoře budou koukat na Hostivař a další pražské revíry jako na "velké mrazáky na ryby" tak se změny ku prospěchu ryb nedočkáme.

                              MiPo - Profil | Čt 15.12.2011 20:30:05

                              Glanis >> taky ty úpravy nikdo nedělal pro ryby

                                Glanis - Profil | Čt 15.12.2011 20:22:35

                                Pokki >> Fotky mám i nákresy celého dna přehrady :-). Sice na konci přehrady od Petrovic udělali dva ostrovy a jeden val, ale jinak celou přehradu zarovnali. Je jasné, kde se budou ryby zdržovat a jelikož jsou tyto místo dostupné z obou stran. Rybám tím, asi moc nepomohli.

                                  Pokki - Profil | Čt 15.12.2011 20:06:44

                                  Paolomaldini >> no prej ano.. nevim kde ani jak velké, bohužel se tam teď nedostanu.. Ale jsem strašně zvědavej, co to tam vytvořili.. :-)

                                    Paolomaldini - Profil | Čt 15.12.2011 18:53:01

                                    Pokki >> ostruvky jo? Ze bych vzal fotak a vyrazil?! ;-)

                                      Pokki - Profil | Ne 11.12.2011 7:31:18

                                      Zvažuju se jít podívat zase po letech na Hostivař, prý jsou tam nějaké ostrůvky či co.. Nebyli jste tam někdo s foťákem, jsem docela zvědavý jak to tam vypadá..

                                        Pytláček - Profil | Čt 8.12.2011 17:26:32

                                        Pedro1 >> Ja byl před deseti dny a za tři hoďky zero

                                          Červené karty: Mihajl