Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 8.12.2011 16:30:29

Jak to vypadá na Hostíku,nebyl se tam někdo podívat?

    NRuflo - Profil | So 26.11.2011 4:58:55

    nechci nikomu brát iluze. ale otázka co, kolik a odkuď nasaděj :( podle mě to bude jako teď, jestli nasaděj, seběhne se tam hromada lidí a bude to ještě horší než teď na podzim. A nejhorší je,že to bude za pár hodinek vše vytažený. Tak se asi o moc pěkným rybaření, nebude dát mluvit. No uvidíme.

      Nstandas - Profil | St 23.11.2011 23:46:35

      Ruflo >> jsem přesvědčen že je to běh na dlouhou trať,bohužel. :-(

        NPedro1 - Profil | St 23.11.2011 21:48:29

        Ruflo >> Naštěstí nic,snad to "nic" vydrží,ještě se něco nasadí a už se těším,jak si na jaře zalapu na plavačku.

          NRuflo - Profil | St 23.11.2011 21:45:55

          standas >> ahoj, no byl jsem se tam proběhnout v neděli a viděl jsem tam jen dva rybáře. A to ještě poskakovali zimou a kecali :) tak asi nic moc :)

            Nstandas - Profil | St 23.11.2011 18:31:43

            Tak jak na Hostíku?Počítám že bez b.ryb to bude asi pěkná nůůůďa co? :-)))))))))))))))))))))

              NRuflo - Profil | So 29.10.2011 17:51:59

              sojka >> Ahoj, to je stav trvající asi tři týdny. Bralo to jen po prvním nahození kaprů a pak už nic nešlo. Vzhledem k tomu, že z počerňáku tam snad vůbec nic nedali, díky tomu že tam opět snížili trošku vodu díky stavbě mola, mám dojem, že na jaro bych se tak netěšil. A tak si myslím, že příští rok bude hostík zas mimo. Bude záležet co tam hoděj na jaře-ale jak to známe, i když něco hoděj, tak se to hned vychytá :( Být tebou se moc na jaro netěším a hledám raději jiný revír. Taky mě to mrzí, ale myslím, že to nebude moc dobrý.

                Nsojka - Profil | Pá 28.10.2011 17:15:20

                Tak jsem si byl dát kolečko kolem Hostíku. Napočítáno 10 lovících rybářů a 4 odcházející. 19 prutů hozeno na kapra, 1 na rybičku u dna. U nikoho jsem neviděl vezírek ve vodě, nikdo nic netahal ani nesekal, odcházející žádnou rybu viditelně nenesli. Pokud se tedy již ryby nevychytaly, tak se máme na jaře na co těšit :-))

                  NRuflo - Profil | Čt 27.10.2011 0:14:02

                  scorpi >> ahoj, jo mám to taky tak. Už pár let taky raději jezdím chytat trošku dál. Člověk si to víc užije a odpočine, to se opravdu nedá srovnat. Na Hostík už chodím nějakých 25 let a každým rokem se to bohužel zhoršuje-právě proto i já jezdím raději trošku dál. Na Hostivař chodím když je málo času a chce se mi aspoň na chvilku k vodě, ale i to omezuji i díky tomu co píšeš ty. No uvidíme jak to tam bude vypadat, tak hodně zdaru. Zatím ahoj

                    Nscorpi - Profil | St 26.10.2011 8:46:51

                    Ruflo >> Pravdu díš, tlak je čím dál větší. Je fakt,že RŘ umožňuje odnést si dvě ryby za den-druhá věc je co s tou rybou udělá rybář ? Je jasné,že nikdo z nás nesní dva kapry denně,buď je darují nebo prodají. Tak se můžou nasazovat ryby pořád a málo kdy se ti podaří chytit většího kapra a udělat si hezkou fotku. Já tam vůbec nechodím a mám rád klid u vody kde si vyčistím hlavu a odpočinu. Když vidím přeplněný břeh rybáři, jak se všichni sbíhají se podívat na právě vyloveného kapra 55cm a ty plky na co chytáš jak daleko házíš a co máš za vlasec ,tak bych se ZBLÁZNIL !!!!!!!!!!! Raději jezím dál a mám klid. Scorpi

                      Ncejnek - Profil | Út 25.10.2011 20:39:11

                      Ruflo >> naprostej a 100% souhlas...dík žes to napsal za mě :-)

                        NRuflo - Profil | Út 25.10.2011 7:15:18

                        Začínám si myslet, že je to tady bezvýznamné plkání. Pánové uvědomte si a to všichni, že se jedná o pražský revím!!! A tudíš tam byl, je a bude vždy velký rybářský tlak a je jedno, zda je to napuštěný či ne! Jasně všichni známe Hostík z minulích let, ale než se to dostane na takovou úroveň, bude to podle mě trvat min deset let. Teď jsem byl 3X na Kyjáku a klidně si tam zajděte-ten samej úkaz bude na hostivaři. Vody je tam dost, ale bohužel rybářů ještě víc. Tam by mohli házet kapry každý týden a stejně by to nestačilo. Bohužel je to úděl pražskýc revírů, tak si myslím, že říkat já tam půjdu až na jaře či v létě je úplná blbost, protože se nic nezmění. A když si vezmu neustálé zdražování benzínu a nafty, bude to stále horší a horší, protože stále víc rybářů to bude právě lákat co nejblíž. Myslím, že tady na těch revírech je za potřebí udělat trošku jiná pravidla-zvednout míru a brát jen jednu rybu denně ( i to by asi ale nestačilo-možná jen zlepšilo situaci) Nechci se tady nikoho dotknout, ale buďte trošku realisti. Je to jen můj názor a nikomu to nevnucuju.

                          NPedro1 - Profil | Ne 23.10.2011 21:14:17

                          CoDu >> Chápeš rozdíl mezi polovypuštěnou přehradou bez přirozené potravy a Vltavou v Praze,nebo jakoukoliv jinou řekou?

                          Pokud u Vás příjde velká voda a ryby spláchne,zachytají si Ti pod vámi.Pokud příjde velká voda nad Vámi,zachytáte si Vy.

                          Srovnáváš nesrovnatelné.

                            NCoDu - Profil | Ne 23.10.2011 21:09:23

                            Dnešní rybařina je o tom, nasadit - vychytat, jestli je to dobře nebo špatně, je otázka. Když se udělaj závody v Praze v mušce, tak se nasadí, jinak by nikdo nic nechyt, je to dobře nebo špatně? Je to zábava pro účastníky? Je!. Když se teď do řek z výlovů rybníků nasazují kapři a hned se spousta lidí je snaží ulovit, je to dobře nebo špatně? Jedna velká voda a jsou kapři v čudu, Lidi, co maj povolenky, mohou chytnout pár ryb bez velké námáhy, ( i na Hostíku) je to dobře nebo špatně?, Příští rok si zase koupí povolenku, zase něco po nasazení chytí a tak to jde dál. Nebo je rybařina určená pro pár "sportovních" rybářů, kteří mají čas týdny ležet v bivaku, dát tisíce, spíš desetitisíce za vybavení, krmení, nástrahy apod, chytnout něco velkýho a pochlubit se svým známým fotem?

                              NLÁDÍK - Profil | Ne 23.10.2011 19:48:35

                              CoDu >> O bože.......... připomínky mé, Paola a jiných byly myšleny zcela jinak........ Pro mě za mě si tam choď, jak je libost....... mohu přiložit termíny zarybnění, aby byla rybačka větším adrenalinem...........

                                NPedro1 - Profil | Ne 23.10.2011 19:32:37

                                CoDu >> Jestli náhodou nejde o to,že je tam teď polovina vody než normálně,po vybagrování žádná přirozená potrava pro ryby,které žerou všechno co spadne do vody,množství nasazovaných ryb je na celou plochu a ne na půlku,atd...
                                Pokud by rozdávali kapř hned z kádí před vysazením a rybáři by je museli zapsat,nesedí tam nikdo.

                                  NCoDu - Profil | Ne 23.10.2011 18:56:24

                                  LÁDÍK >> No, ale co když tam z jara zase něco nasypou a budou ryby zase nerozjetý? Tak by tam "slušní" rybáři asi neměli chodit celý rok, protože do Hostíku se dává pravidelně a nejde se zaměřit při lovu na rybu loňskou a nechytat čerstvé nasazený.

                                    NTom&Tom - Profil | Ne 23.10.2011 16:03:01

                                    Nejsem vůbec proti hromádně jarní rybačce :)) to by šlo ...chtel jsem tam jit ale spis vyzkousim kyjak nebo reku ale na rece nevim kam na kapry ..;)

                                      NFrancJosef - Profil | Ne 23.10.2011 12:09:14

                                      Paolomaldini >> jasný, to bude přehozenejch a zamotanejch vlasců :-)))) dáme tim rybám větši šanci :-))

                                        Červené karty: Mihajl