Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Paolomaldini - Profil | So 22.10.2011 20:31:46

enteron >> ano ano... udelame rojnici jako v myslivosti.

    enteron - Profil | So 22.10.2011 16:41:38

    Tom&Tom >> Přesně jak píší ostatní, nech to na příští rok.-).Už je nás celkem dost co tam půjdou z jara, takže by nebyl problém udělat hromadnou rybačku.-).

      Paolomaldini - Profil | So 22.10.2011 15:01:29

      Tom&Tom >> Tak tedy po prevde, chytat se smi jiz ted. Slusni lide kteri ale maji respekt k rybe jako ke zvireti a nepristupuji k rybe jako k nedelnimu objedu budou chytat az pristi rok to jest 2012. Nech ty supinace v nove vode prosim trosku rozkoukat a pak jim dame co proto!

      Obecne proti dobre rybe na nedelni tabuli pochopitelne nic nemam a ryby sam pojidam alespon jednou za 14 dni. Rocne si necham tak 3x dravce z privlace a 5 kapriku ci amuru z polozene. Castecne je ovsem rozdam babickam a rodiccum. Coz me predurcuje k neustalemu masirovani ze strany deti a "stary" nebot ryby tak jako ja maji velmi radi.

        LÁDÍK - Profil | So 22.10.2011 14:18:22

        Tom&Tom >> Nyní, ale upřímně řečeno nechápu, proč tam lidí chodí a co je za zábavu tahat nerozjeté ryby???

          FrancJosef - Profil | So 22.10.2011 11:43:48

          Tom&Tom >> no může se chytat už teď. Já rozhodně letos nejdu, počkám si na jaro, ryby budou už krásně rozjetý

            Tom&Tom - Profil | So 22.10.2011 11:31:28

            Kluci muze se tedy chytat jiz ted nebo az od 2012? :)) prosim popravde :)

              Paolomaldini - Profil | Čt 13.10.2011 19:19:25

              Jinak Dana alias EFIS si zalozila eshop a chysta i kamenou prodejnu... zde je link ;) http://vlaceni.cz/

              ps: neberte to jako reklamu jen jako informaci...

                Marfi - Profil | Čt 13.10.2011 14:15:50

                No když je tam návod na smaženýho se salátem.... všechno se to musí vymlátit a sežrat...:-)

                  FrancJosef - Profil | St 12.10.2011 16:38:30

                  Pedro1 >> tak alespoň něco :-)))))asi jsem to chtěl tvrdě zdůraznit...

                    Pedro1 - Profil | St 12.10.2011 15:55:16

                    FrancJosef >> No ty novyny taky nic moc:-)))
                    Ale fakt jsi mě při dopoledni pobavil:-)))

                      FrancJosef - Profil | St 12.10.2011 14:25:07

                      Pedro1 >> no fůůůůj, to jsem ale prase.... hnusný slovo, dělám, že tu nejsem...
                      Nebo, že jsou ryby teď jedovatý, pisatel toho viditelně (všimi si, že už je to dobře.... :-(( ) o rybách moc neví... :-)))

                        Pedro1 - Profil | St 12.10.2011 11:04:47

                        FrancJosef >> Jsi se právě probudil?"V novynách vyděl":-))))
                        Málem jsem si poprskal monitor:-)))
                        Kdyby jsme znali někoho,kdo dělá v nějakém pražském plátku,mohli jsme se složit a nechat vytisknout informaci,že se smí chytat až od roku 2013:-)

                          FrancJosef - Profil | St 12.10.2011 10:47:53

                          Paolomaldini >> ještě že nepsal 2020 :-)) A jsouto fakt Mrd........
                          já když to ráno v novynách vyděl.... (ještě že jsem to neviděl večer, to bych se pos...

                            Paolomaldini - Profil | Út 11.10.2011 8:17:16

                            mainlain - 10.10.2011 19:09:17 > Jak pise Glanis

                              Glanis - Profil | Po 10.10.2011 20:05:33

                              mainlain >> chytá se od roku 2012

                                mainlain - Profil | Po 10.10.2011 19:09:17

                                nevite kdy se bude moc chytat na hostivaři?

                                  kaprlysec - Profil | Po 10.10.2011 12:40:29

                                  Gandy >>Jen houšť, jen houšť - nezbyde tam ani tloušť.........

                                    Paolomaldini - Profil | Po 10.10.2011 11:58:07

                                    Pedro1 >> a kruh se uzavira! :-D

                                      Pedro1 - Profil | Po 10.10.2011 8:50:50

                                      Paolomaldini >> Já jsem slávista a napadé mě úplně to same:-)
                                      Už aby zamrzlo.

                                        Paolomaldini - Profil | Po 10.10.2011 8:45:26

                                        Gandy >> no co k tomu dodat?! Jako Spartan me napada pouze a jen.... MM - MRD.Y MEDIALNI

                                        ja nevim jestli mestska cast potrebuje reklamu jak to stihli nebo fakt nevim.

                                          Červené karty: Mihajl