Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NGandy - Profil | Po 10.10.2011 8:11:20

To je agitace - dnešní noviny Metro. Jo a krásný kapříci na fotce, že? No pro některé je každá ryba kapr.

    NFrancJosef - Profil | Ne 9.10.2011 16:52:43

    Paolomaldini >> to je ale krásná dřina

      NPaolomaldini - Profil | Ne 9.10.2011 16:40:58

      FrancJosef >> uz utahala, sel jsem spat ve tri a vstaval ve 4 rano, pak se vydal na priskovnu Sadska na privlac, a vysledkem dva okouni cca 25, jedna kudlicka snad 20-25cm (ale vzivote jsem nevidel krasnejc zbarvenou kudlu, uplne sem se tetelil) pak sem vytahl Stiku 64cm na meppsku bez lanka :-D a nakonec neuveritelne vysokej a vyzranej bolen 60cm (osobak mam 78cm ale tenhle mel snad 3,5 kila.. silenej tlustoch)... kdyz pripoctu ze mi kousek od woblera zalovil fousatej snad ke dvou metrum (na laby) ze sem si malem ucvrnkl tak jsem stastny pratele krasna cista voda a tak jsem si souboje v polarizacnich brejlich nalezite uzival...

      ps: priznavam se bez muceni Stika sla babicce s dedou jako dik ze mi opravila batoh a "ledvinku" co pouzivam na privlac.

        NFrancJosef - Profil | Ne 9.10.2011 12:38:33

        Paolomaldini >> Tak bacha, ať tě nějaká ryba neutahá :-))))

          Nenteron - Profil | So 8.10.2011 21:04:11

          Paolomaldini >> Díky za tip, ted si me docela nahlodal:))))), určitě vyzkouším, možná tento týden když bude čas.-).Ještě jednou dík.

            NPaolomaldini - Profil | So 8.10.2011 21:03:13

            FrancJosef >> presne tak na jare nebudu bohatsi jen o poctivou a zaslouzenou vyhru udatneho prognostika a optimisty co se hostiku tyce, ale i o dobry a blazeny pocit na dusi. Na jare si po dlouhe dobe zdolam krasneho zeleneho krale jmenem Lin a grandiozne tu 40 ku pustim pred zraky lacnych dedulu a jinych masochtivych zvirat zpet vodnimu zivlu. budu sice ochuzen o chutnou veceri ale duse bude zas o neco vznesenejsi a vedomi jistejsi ze jsem mu dal sanci si se mnou udatny souboj muze a ryby zopakovat. (kurva ja sem jak Hemingway a starec a more.)

              NPaolomaldini - Profil | So 8.10.2011 20:57:04

              enteron >> no budes se divit ale ja tam chodim na privlac a vse na twistery... chce to 5-7g hlavicky , mene se z jistych duvodu neda (kdo vi o jakem reviru mluvim tak vi proc) a cokoliv nad 7g je predem ztracena guma. proste vyuzivam podminek a v podstate si delam takovej prepad z toho zeleneho pekla. Je to pravda zvlastni taktika ale jak rikam z 4 vychazek hned 3x uspech a sice ve velikostech 46,52,53cm ;)

                Nenteron - Profil | So 8.10.2011 19:21:00

                Paolomaldini >> Tak tak, jaro bude jistota, psal jsem to uz do jiny diskuze, ze si tam vyrazim az na jaře na zbytek obsádky co tam zbyl, hlavně ten klid, který tam do zámrzu letos už nebude:(.Tak hlavne že se daří, nemáš zač.-), já tam na ně líčil, ale bylo ještě brzy, teď přichází pomalu ta doba, kdy je zkusim častěji a snad se taky něakej fešák povede.Ať se daří i nadále.

                  NFrancJosef - Profil | So 8.10.2011 18:37:32

                  Paolomaldini >> Jsem za, dej na jaře vědět a budeš bohat :-)) A třeba zbudou i ryby a budeš bohat i na záběry... U tohodle taky bejt nechci.
                  Zelenáč je parádní :-))

                    NPaolomaldini - Profil | So 8.10.2011 18:31:00

                    pratele je mi smutno. Ani ve snu bych si nepredstavil ze bude moje vyhra v sazce (kdy si nahodime na hostiku) mit tak trpkou prichut. Predpokladal jsem ze letos nasadej a lov povolej az od jarnich mesicu. :-(

                    Vsem peti co jsou zainteresovani do sazky poslu soukromou zpravu a videl bych to az vyleze jarni slunicko tak si zajdemm spolecne na hostik provetrat pruty. Pojal bych to jako happening a oslavu znovuzrozeni hostiku. Letosnich podzimnich jatek se proste ucastnit nehodlam.

                    mejte se krasne pratele a na jare na hostiku na videnou!

                    to Etheron: priteli diky za tip, na zelenem pekle taham jednoho psa za druhym, a vse poctive vraim vode.

                      NAlabalik - Profil | So 8.10.2011 16:54:25

                      Tak jaké jsou první úlovky po zahájení lovu? Procházel jsem včera okolo a viděl spoustu nedočkavců ale jen jen jednoho vytaženého násaďáka kolem 40 cm, který šel vzápětí zpet do vody. Prý tam mají brzy dát i dravce, kdy přesně nevím. Co budou proboha žrát?

                        NFrancJosef - Profil | Pá 7.10.2011 14:24:08

                        Gandy >> :-D

                          NGandy - Profil | Pá 7.10.2011 14:01:34

                          FrancJosef >> Asi byli na mol při rozhodování o počtu mol :-D

                            NFrancJosef - Profil | Pá 7.10.2011 11:58:52

                            Gandy >> To je klasickej kocourkov. Každej si dělá na svý hromádce a nedomluvěj se na společném postupu. Těžko říct, na čí straně je větší vina. Pěkně upustit, aby byly ryby víc u sebe...... Těch mol tam má být víc, tak aby se to neopakovalo ještě jednou....

                              NTH - Profil | Čt 6.10.2011 20:43:09

                              Pedro1 >> Dík,

                              Docela by mě zajímalo jestli někdo s těch porybných co tam choděj nahlásil pokles vody a navrhnl zákaz rybolovu

                                NPedro1 - Profil | Čt 6.10.2011 20:26:12

                                  NTH - Profil | Čt 6.10.2011 20:21:34

                                  Pedro1 >>Slibují teplotní skok o deset stupňů tak snad jo, záleží, jak je nakrmili, než je vypustili.

                                  Velíká pochvala za komentář na stránkách rybáři Praha, třeba se dočkáme i odpovědi

                                  (Je divný, že nám tu dlouho nic nenapsal LADIK)

                                    Nkaprlysec - Profil | Čt 6.10.2011 8:38:32

                                    enteron >> Jak vidíš, tak není a to ještě vyrvali stavidlo takovým způsobem, že se chodilo sbírat ryby po potoce, nakonec si je odkoupila místní rybářská organizace. Byly tam krásný trofejní kapři amuři a štiky. Je pravda, že byla hezky opravena hráz, ale dnes je z toho žumpa bez života prorostlá řasou.

                                      Nenteron - Profil | Čt 6.10.2011 8:28:57

                                      kaprlysec >> To je taky dobrá prasárna, hold v dnešní době člověka nemůže už nic překvapit, to zamrzí, člověk se o to stará, ryby si tam dává a pak tohle, že jim neni hamba.

                                        NPedro1 - Profil | St 5.10.2011 22:42:07

                                        Doufám,že to co nejdřív zamrzne.Nic jiného nepomůže.

                                          Červené karty: Mihajl