Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPaolomaldini - Profil | So 27.8.2011 23:08:04

treba se tim chtej zbavit ty nezadouci vegetace. dyk je to tam jak Boubine

    NPedro1 - Profil | So 27.8.2011 19:28:26

    Na to jak hodně pršelo je Botič pod přehradou (Zahradní Město) poloprázdnej.Vypadá to,jako by fakt už začali napoštět.

      Nenteron - Profil | So 27.8.2011 17:00:08

      FrancJosef >> No právě, jak řikáš, každou zimu bez vody nevim nevim, třeba bude vše jinak a hostík zůstane napuštěn i přes zimu, jak tomu bylo zhruba před 8-10 lety.Kdo ví jak natom budou s klidem, znáš lidi co je napadá za p*tchoviny.

        NFrancJosef - Profil | So 27.8.2011 16:55:54

        enteron >> taky jsem byl překvapenej, že jsou takhle brzo.Zvláště, když jsou tyhle prostoryy každou zimu v podstatě bez vody,.... ale zacejc tam budou mít větší klid....

          Nenteron - Profil | So 27.8.2011 15:01:30

          Tak jsem to tam byl taky okouknout a dobrá změna od poslední návštěvy:), rozbouranej tobogán a navezeny dvě hromady na ty ostrůvky co tam budou, měl jsem zato, že budou dál a ne hned na začatku jak se to rozšiřuje:).

            NFrancJosef - Profil | Pá 26.8.2011 11:01:10

            už maj rozebráno až před nudapláž, v cestě dělaj takový průplavy a udusávaj boky, u hráze začali asi sekat trávu.... Včera to vypadalo, jako kdyby pomalu napouštěli, ale myslím si, že zvednutá hledina u hráze byla spíše kvůli nočním bouřkám a malému odtoku... No uvidíme..

              Nmamutt - Profil | Ne 21.8.2011 19:39:38

              dneska jsem byl navštivit hostivařskou přehradu podivat se jak jim to jde tak už to maj hotove od hraze až k nuda plaži

                NLÁDÍK - Profil | Ne 21.8.2011 17:42:08

                Paolomaldini >> Jenže já naseru Tebe a toho kapra chytnu já, Ty Exile :-)))))))))))))))

                  NPaolomaldini - Profil | Ne 21.8.2011 11:40:57

                  FrancJosef >> ja se taky nemuzu dockat, ryby tam snad naky nasypou. Vic by nam asi rekl Ladik, ktereho timto napominam za "utek" do kyjskeho exilu!! a kdyz tam ryby nenasypou tak prisaham ze tam hodim jednoho kapra jako v chaluparich, a toho si taky chytnu jako Bohous (Kemr) kdyz chtel nasrat Sovaka alias pana Humla.

                    NFrancJosef - Profil | Ne 21.8.2011 11:34:29

                    Paolomaldini >> vypadá to, že jo. Když rozebíraj cestu, tak už tam stejně s náklaďákama nedojedou. Koukal jsem na to jen z cesty, protože ženě se nechtělo dolu k blátu :-)). U hráze mi přijde, že tomu moc nedali, ale asi to klame.... Jen ten plevel mě trošku děsí.
                    V podstatě se poprvé těšim, že prohraju sázku :-)) Jen aby tam byly ryby

                      NPaolomaldini - Profil | So 20.8.2011 13:18:50

                      FrancJosef >> pockej to chces rict ze to maj hotovy jo??? a byla tam jeste naka znatelena zmena oproti moji posledni foto navsteve? nebo to vypada vesmes stejne?, ono kdyz se projdes po "dne nadrze" tak je videt ty metry co sou vybagrovany... ale zvrchu to opticky vypada malo... no hlavne to uz kuv.a napustete..... ;)

                        NFrancJosef - Profil | Pá 19.8.2011 18:14:30

                        obhlídka Hostíku, bohužel bez fotek...
                        Maj hotovo!!!! rozebíraj cestu a vysejpaj písek kolem koupaliště a nuda pláže.Navážej kamení,asi na ty ostrůvky. půlka je dost zarostlá, tak uvidíme, jestli to tam nechaj...

                          NFrancJosef - Profil | Po 15.8.2011 13:58:56

                          LÁDÍK >> tak to je pak jasný... Každá pomoc tě šlechtí!!

                            NLÁDÍK - Profil | Po 15.8.2011 11:42:00

                            FrancJosef >> Nene, ale majitel mě požádal, zda to mohu někde vyvěsit..... umřela mu manželka, je nyní na vše sám.......

                              NFrancJosef - Profil | Po 15.8.2011 11:03:50

                              LÁDÍK >> ty ses už dal i na prodej psů :))))

                                NLÁDÍK - Profil | Po 15.8.2011 5:47:52

                                Kdyby náhodou někdo potřeboval hlídače............

                                  Nmamutt - Profil | Ne 7.8.2011 14:13:55

                                  v druhe pulce se spiš chytalo když se na podzim upustila voda tak všichni chytali tam ja jsem zvedavej co tam všechno nasadej za ryby tam to bude vypada jak na zavodech až je tam zas nasypou

                                    NFrancJosef - Profil | Ne 7.8.2011 14:09:02

                                    mamutt >> a jak byli po vypuštění pěkně omotaný kilometrama vlasců. Jen ať je zase kde trhat, alespoň by v těch místech nemuselo bejt moc lidí :-))))

                                      Nmamutt - Profil | So 6.8.2011 14:52:16

                                      v těch mistech co jsou ty pařezy byly vždycky čekla jsem že je vybagrujou ale asi maj přikaž je tam nechat .přesne mezi tema pařezame je cesta ktera vedla k tomu mlynu co tam byval ted tam jsou jen základy

                                        NPaolomaldini - Profil | So 6.8.2011 14:40:45

                                        mamutt >> no s tema parezama to nechapu taky, na druhou stranu jich tam je par, jen v par mistech by to mohlo rybarum vadit, jinak sou dost daleko mi prijde, ale jak je to vypusteny tak to proste zkresluje.

                                          Červené karty: Mihajl