Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nschiwa - Profil | Po 22.9.2008 10:20:37

Majkl1:Taky mám nejvíce záběrů na perlínky okolo15cm,pak mi dobře brali i na plotice.
Kontrolovala vás včera taky RS?Byl to takový docela mladý,sympatický týpek sem myslel,že je to Ládík,ale asi nebyl,když byl chytat.

    NMajkl1 - Profil | Ne 21.9.2008 16:26:01

    schiwa Já na živou, na perlínka - záběr hned a ouklejky - ale na ty nic nepřišlo.

      NLÁDÍK - Profil | Ne 21.9.2008 15:31:01

      Zdravím,včera jsem byl na rybkách a tak píšu zprávu.O dravce jsem se nepokoušel.Jeden proutek byl na odhoz-nástraha žížala,houska,kukuřice,červík,těstíčko a přišla pouze jedna plotička!!!Druhý proutek byl na houpačku-na červíky a bylo chyceno 13 cejnů,největší 33 cm,2 plotičky,1 okounek,2 líni a 3 karásci.Největší karas měl 37 cm!!!Bralo to po celý den.A jak jsem psal výše,na dno jsem nemusel ani hlídat...Mějte se

        NKandat - Profil | Ne 21.9.2008 13:26:08

        Ja na mrtvou ze dna 3 zabery 3 candati. Ale az v 7.30 ho.

          Nschiwa - Profil | Ne 21.9.2008 13:22:57

          Zdařte,já byl dnes ráno taky a céčkům se nějak nechtělo,neměl sem ani záběr.
          Glanis:Taky mi všechny pochcípaly,ouklej moc nevydrží,ale alespoň mám zásobu mraženek.
          Kandat&Majkl1:Chytali jste na živou nebo mrtvou?

            NKandat - Profil | Ne 21.9.2008 12:58:33

            Nadohled. Z boku toboganu :-))))) Ja chytam jen na ploticky. Nejak jim nejvic verim :-)

              NMajkl1 - Profil | Ne 21.9.2008 12:50:37

              Kandat Jasně naproti tobogánu a ty? A jaký jsi měl rybky?

                NKandat - Profil | Ne 21.9.2008 12:15:32

                Tak to nam brali az okolo 7.30hod. Muzu se zeptat kde jsi priblizne chytal???

                  NMajkl1 - Profil | Ne 21.9.2008 12:00:18

                  Kandat: jj, teď jsem přišel domu, ryby nic moc, pár cejnků a jednoho candoše 53 chvíli po příchodu po 6., pak už dravečci nic.

                    NKandat - Profil | Ne 21.9.2008 11:56:32

                    Ahoj. Tak dneska rano od 6hod. do 10.30hod ve dvou lidech na Hostivari a docela bida :-( Chytli jsme jen tri candaty nej 49cm ale zato zadnou bilou rybu :-(

                      NMajkl1 - Profil | So 20.9.2008 19:15:00

                      Dnes jsem byl nachytat nástažky na Botiči, je tam mraky ouklejí a pěkných, pár perlínku se mi taky povedlo nachytat, o tlouštíka jsem nezavadil, pod přehradou od nich zamoříno není, narozdíl od Boťáku nad hostíkem, tam snad nic jinýho není.

                        NGlanis - Profil | So 20.9.2008 16:36:15

                        schiwa- zdar jak jsi říkal že máš ty ouklejky,jak jsou velký a máš je živé? já jsem jich nachytal asi 15 všechny kolem 5cm a do druhého dne všechny pochcípaly, narozdíl od okounu a plotiček ty jsou naprosto bezproblému... měl jsem to v akváriu na balkoně se vzduchovadlem. tak nevím kde je chyba

                          NKandat - Profil | So 20.9.2008 14:26:01

                          Tak jsem rad ze jsi uspel. ja tam chodim taky docela rad :-) Ze maji otevreno i v sobotu to jsem nevedel ale neni to vubec spatny

                            Nschiwa - Profil | So 20.9.2008 10:26:56

                            Kandat:Tak jsem se tam byl podívat a opravdu super krámek,ty okouni jsou nádherní,prý ten největší má 45cm.Rybiček měli mraky a 4druhy,prý mají ještě 4kádě v zásobě ,takže se jim nestává,že by jim někdy došly jako jinde.Navíc co mě fakt rozsekalo je nejlepší výběr vláčecích nástrah v Praze.

                              NKandat - Profil | Pá 19.9.2008 19:58:16

                              schiwa - Nevim jestli nemaji zitra zavreno. At tam nejedes na h...o :-)

                                Nschiwa - Profil | Pá 19.9.2008 19:23:28

                                Kandat:Tak to je super ,zítra se tam zajdu podívat a pokoupit nějaké plotičky do zásoby.

                                  NKandat - Profil | Pá 19.9.2008 19:04:13

                                  Maji zivy i mrazenky. Koukni se tam do toho co tam maji. Jsou tam dve stiky a okoun ale ten je!!!! Pokazdy ho tam obdivuju :-) Tohho nekde chytit tak se snad i ozeru :-)))

                                    Nschiwa - Profil | Pá 19.9.2008 18:24:19

                                    Kandat:Díky,maji je i živý nebo jen mraženky?Já byl dneska na Hostíku nachytat nějaké rybičky a mám asi 30 ouklejí,3perlíny a jednu plotici.

                                      NKandat - Profil | Pá 19.9.2008 17:17:49

                                      schiwa - Ahoj. Dneska jsem sel koupit rybicky. A ve Francouzsky maji docela pekny ploticky do 12 cm. Tak jich mam doma v mrazaku 30 kousku :-)

                                        NVandor - Profil | Čt 18.9.2008 18:21:46

                                        Dnes jsem byl na Hostíku hned ráno v 6:00...nikde ani noha, nádhera. Byl jsem naproti bíle budky u tobogánu. Měl jsem fajn kapří záběry...vše však uvízlo na nějakých vázkách.TO bohužel nebylo prvně. Postupně jsem utrhal asi 4 návazce. To mě přestalo bavit, tak po pátém navázání jsem šel k břízkám poblíž louky a tam už byl klid, ale i po záběrech. občas tam zatahali jen cejnci. Je pravdou že na špici to bylo jako na závodech:-). Nicméně u toboganu jsem mě během hoďky dvě jízdy a jedno popotažení. Výsledek dva candáti 45 a 50...

                                          Červené karty: Mihajl