Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nnámořník - Profil | Čt 25.9.2008 16:12:35

zdar. nevíte prosím kde se chytaj pod kyjským rybníkem candáti?

    NKandat - Profil | St 24.9.2008 21:23:08

    Majk1 - Dik za odpoved. Jinak ja jsem se prave vratil z Hostiku. Tam snad uz neni zadna ryba nebo nevim. Chytali jsme s kolegou u hraze. A kolega ani prd a ja jednoho cejna na plavanou :-((( a jednoho sumce na rybicku ze dna :-)))) Cekali jsme na candaty a ani prd

      Nmatch-oun - Profil | St 24.9.2008 20:13:50

      schiwa: sorry, 2 denní výpadek internetu - to víš, vesnice. Koukal sem na ten smykov - vypadá dobře, aspoň podle mapy.cz. Kdy myslíš, že by se tam oplatilo zajet? Protože tam se to tváří na celodenní akci,přecjen je to 50 km..

        NMajkl1 - Profil | St 24.9.2008 20:00:07

        Kandát: Plotička většinou nezajíždí do vázek, chytal jsem na splávek pod vodou viz obrázek. Ale jak tam dáš hrouzka, tak vždy někam zajede.

          NKandat - Profil | Út 23.9.2008 19:47:23

          Majkl1 - Prosim te v Ne 21.908-16.26.01 Pises ze jsi chytal na zivou rybku. Muzu se zeptat to ji davas na splavek nebo na dno?? A jestli ji davas na dno nezajizdi ti do vazek??? Diky

            NGlanis - Profil | Út 23.9.2008 16:23:45

            LÁDIK- sorry, špatne jsem to napsal. Ne že bych neměl podběrák, ale měl jsme ho zapakovanej v báglu tudíž jsem ho měl ale byl mi uplne na h....
            schiwa- měla tak cca 60cm věřím, že tam na mě počká :-D jinak jak jsi mi psal že budeš mít čas v pátek pokud by to bylo ráno tak bych mohl taky... Jo a na smikově jsem taky párkrát byl teda na kaprech, ale ty když jdou tak se dá zachytat krásně, jinak štiky jsem tam nikdy neviděl, ale to neznamená že tam nejsou... až tam příště pojedu tak to zkusím s vláčkou....
            tak petru zdar a nekdy na hostíku

              NKandat - Profil | Út 23.9.2008 15:12:10

              Ahoj. Vcera od 16hod. do 21hod. na Hostiku a uplne na prd. Na plavanou 1 cejn a 3 plotice. Na rybicku ze dna ani potah :-( Je to nejaky spatny sand se to polepsi

                NLÁDÍK - Profil | Út 23.9.2008 12:42:43

                Schiwa-buď frajer nebo blázen- v dobrém myšleno.Měl celosvazovku a úplně prázdnou.Říkal,že chytá jen pro zábavu.Když ryba stojí za to,vyfotí ji,jinak vše!!! pouští.Já jsem před ním smekal.Mějte se.P.S. Dnes se na schůzi RS na Kampě budu ptát,zda do Hostivaře sypou i nějaké dravce a také na to,kdy Hostík vypustí...Každý totiž tvrdí úplně něco jiného,každý má zaručené info......

                  Nschiwa - Profil | Út 23.9.2008 10:52:38

                  Ládík:Tak to byl vážně frajer,většina rybářů tam bere i ty céčka co mají sotva 50 čísel.

                    Nschiwa - Profil | Út 23.9.2008 10:50:20

                    Je to Smikov u Benešova.Skoro nikdo tam nevláčí,většinou tam chytaj kapry nebo na rybičky.
                    Stojí to 500na den.Ale je to hodně o hledání.Obejdeš půl rybníka bez záběru nebo chytáš jen candátky a pak najdeš flek,kde vytáhneš 7 zubatek za sebou.

                      NLÁDÍK - Profil | Út 23.9.2008 10:46:33

                      Schiwa-loni jsem při kontrole-v říjnu,pomáhal klukovi,který jednu štiku vodil a byl na dost špatném místě-podebíral jsem mi ji.Štika měla 78 cm a on ji pouze vyfotil,pustil......byla nádherně zbarvená,krásně vypasená.

                        Nmatch-oun - Profil | Út 23.9.2008 10:44:48

                        schiwa: Hele já sem vpodstatě pražák, ikdyž teď bydlim ve V.Přílepech (ale škola i práce - všechno v Praze, čili neni problem) A kdepak je ten soukromák? Klidně do SZ. Zajel bych na štičky...

                          Nschiwa - Profil | Út 23.9.2008 10:31:16

                          match-oun:Nebylo to pod jezem tam je to dost vychytaný,chtělo by to nějakou velkou vodu,aby candáti pod jez najeli.Letos mám uvláčenejch štik už asi 30,ale nej měla 78.Jezdím občas na jeden velký souk.revír,kde jich není problém nachytat 10za den.Letos tam ještě pojedu,jestli jsi z Phy. tak by nebyl problém se domluvit a zajet tam společně.
                          Glanis:To se jen tak nevidí,štiku jsem na Hostíku už dlouho nechytil a ni jsem neviděl,že by někdo nějakou čapnul,jak byla asi veliká?

                            NLÁDÍK - Profil | Út 23.9.2008 9:30:42

                            Glanis-moc se nechlub,že si neměl podběrák.Na pražských vodách je to povinná součást výbavy.......riskuješ papíry...........Dávej si na to pozor,může kontrolovat někdo jiný,méně rozumný a máš po papírech....Pěkný den.

                              NGlanis - Profil | Út 23.9.2008 8:50:47

                              zdravim tak včera jsem to byl navečer zkusit na hostíku a povedla se krásná štička, bohužel jsem neměl podběrák a když jsem se ji snažil vylovit tak zabrala vylítla tak pul metru nad hladinu a byla pryč. příště už budu vybaven lépe:-D jinak candátci vubec nereagovali...

                                Nmatch-oun - Profil | Po 22.9.2008 23:28:54

                                schiwa: A chytal si v tróji, nebo níž? Já se chystám na jez do Roztok-Klecánek. Doufám, že si konečně taky šáhnu na jinýho dravce z Vltavy, než je bolen nebo okoun. Před týdnem jsem na rybníku v JČ chytil svojí teprve druhou štiku - měla kolem 50cm, ale ta radost a zároveň trocha adrenalin, páč tam mám 0,14 a banjo bez protihrotu...Sakra, dal bych si to znova! Každopádně přeju další skvělé rybářské zážitky!

                                  Nschiwa - Profil | Po 22.9.2008 23:17:34

                                  match-oun:Dík,malá,ale docela bojovná oproti těm ze stojáku.Jedna velká mi to upálila,zítra tam vyrazím znova a doufám,že konečně zapřáhnu nějakou větší nebo candáta ,kterého se snažím vyvláčet už dlouho a tahám jen samé miminka do 40cm.

                                    Nmatch-oun - Profil | Po 22.9.2008 22:19:38

                                    schiwa: moc pěkná, ta štika z Vltavy.

                                      NKandat - Profil | Po 22.9.2008 14:18:21

                                      Dneska jdu na ne. Doufam ze to bude aspon trosku neco delat. Dam vedet jak jsem dopadl :-)

                                        NLÁDÍK - Profil | Po 22.9.2008 11:02:21

                                        Myslel si dobře....Byl jsem to já......chytal jsem v sobotu a v neděli kontroloval.Kontroloval jsem namátkově-někoho jen pohledem, zda nehřeší a někomu i papíry....mějte se.

                                          Červené karty: Mihajl