Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NGlanis - Profil | Čt 18.9.2008 7:53:54

schiwa- a kde jsi byl? od okolo procházejíchí rybářu jsem vyzistil ža na špičce proti tobogánu to prej vypadolo jak na závodech, ale nikdo tak nic většího nechytil. Tak příště na hostíku zdar

    NKandat - Profil | St 17.9.2008 19:16:41

    schiwa - Tak to neni zase tak spatny ne?? 4 zabery o candose a 58 cm uz neni zase takovej prcek :-). Berete si nekdo candaty domu?? Ja za minulej rok jen jednoho a letos jeste zadnej aspon trochu lepsi neprisel :-(

      Nschiwa - Profil | St 17.9.2008 13:48:43

      Glanis:Škoda,ja byl včera od 5ti odpoledne v práci a jel pak rovnou chytat.Asi v půl 11 jsem prošel okolo tebe po cestě.
      Jinak chytáno od 6h a ze 4 záběrů se mi povedli tři céčka,ale mrnousci nej.měl 58,snad se příště splete nějaký větší.

        NGlanis - Profil | St 17.9.2008 12:45:06

        Zdravím tak dnešní rybačka dopadla podle očekávání žádný velký uspěch jeden uhoř 65cm a první kapr na rybičku cca 30cm. candáti opět nic no zkusíme to jindy...

          NGlanis - Profil | Út 16.9.2008 21:34:08

          a nebo napiš na tel 724787899

            NGlanis - Profil | Út 16.9.2008 21:33:17

            schiwa- koukám že si se neozval no neva pokud bys měl zájem budu u přítoku hnad na prvním místě u té hrázky tak od 6 kdyžtak se stav...

              Nrybář3 - Profil | Út 16.9.2008 19:43:37

              ahoj tak ted sem se byl kouknout na hostíku u hráze tohle sem tam viděl porví cca 3m od hráze plavali kapři 45cm a víc a nakej dravec tam zalovil takže možná ne ně v nedeli vyrazim šel byste ještě někdo?

                NKandat - Profil | Út 16.9.2008 18:26:44

                Ahoj. Ja mam o vikendu naplanovanou lepsi zabavu nez je lov candatu. Je to sber brambor :-((( Mozna ze pujdu az v nedeli. Tak dejte vedet jak jste dopadli.

                  NGlanis - Profil | Út 16.9.2008 17:44:23

                  schiwa- zdar v sobotu čas nemam ale zítra ráno se taky chystám na candátky, tak pokud budeš mít zájem mužem se domluvit a jít spolu, večer se tu ještě oběvím. zatim zdar

                    Nschiwa - Profil | Út 16.9.2008 7:48:26

                    zdravím,ta na Botiči se mi bohužel povedli pochytat jen samí tloušti,kterých je tam opravdu mraky.O plotičku jsem ani nezavadil.Zkusím ještě objet nějaké r.potřeby,ale zatím to vypadá,že půjdu zítra ráno na céčka s mraženkama.Nechcete v sobotu dát na přehradě nějaký minisrázek?

                      NKandat - Profil | Po 15.9.2008 21:31:19

                      Ja jim to davam za hlavicku. Protoze jsem nekde cetl ze candati polikaji rybicky hlavou napred. Ale jak pises ty kazdej ma svuj styl. A vubec neni zac. Budu rad jestli ti to trochu pomuze

                        Nenteron - Profil | Po 15.9.2008 21:21:05

                        aha no tak preju hodne stesti.-) ja sem slysel ze za vocas ale kazdej ma asi svuj styl nevim projedu si tu par clanku zkusim a uvidi se co se osvedci kdyz bude neaka jizda budu rad:) kazdopadne dikes.)

                          NKandat - Profil | Po 15.9.2008 21:11:19

                          Ja je letos jeste chci zkusit chytat na feeder. Na to jsem docela zvedavej. enteron - Ja davam dost velky hacky. Davam jim je do hlavicky a tam je to potreba (snad)

                            Nenteron - Profil | Po 15.9.2008 20:58:39

                            jo to ja se tesim az si tam poprvi neakyho vytahnu:) ja to mam navazany na anglicaka 5g a hak nevim presne velikost asi zalezi taky na velikosti rybycky ale to jen vodhaduju zas mi je lito tam davat neakou kotvu takze kdyz by mi nekdo majinko poradil byl bych rad:) jinac diky kandat ten pruves zkusim taky.)

                              NKandat - Profil | Po 15.9.2008 19:28:58

                              Kurna ja to tady pisu jako nejakej candatobijec :-) Ale na Hostiku se candatci nachytat daji. Ja mam ale smulu na ty prcky do tech 55 cm. Zazil jsem na Hostiku uz i den s 10 candatkama ve 2 lidech za rano. Ale vsechno do teto velikosti :-( Na ty vetsi mam nejak vseobecne smulu. Snad zacnou brat az se ochladi voda. Na Hostiku podle me jeste kvete voda a na hladine je moc rybicek. Jinak ja je chytam na ploticky a na prubeznou montaz s jednohackem. Pruves si davam okolo tech 60 cm a sekam. 99% jich to ma na kraji.

                                Nenteron - Profil | Po 15.9.2008 14:30:35

                                Jn na ty candatky bych vyrazil,az pudou,tak kdyz by nekdo postradal partaka tak se muzem domluvit a vyrazit,ale nejsem zadnej profik v chytani dravcu takze se rad priucim:) LADIK: jojo pravda u toho lesa je to des byl jsem tam jednou na tom poslednim miste smerem k zatoce a bordel jako svin,sice tam byl jeden modrej pytel ale roztrhanej takze naprd,sice to nebralo,ale aspon jesterky zabavily:)

                                  NLÁDÍK - Profil | Po 15.9.2008 9:00:11

                                  Kandat-až půjdou candáti, jdu s Tebou.Já mírového nechytil několik let.Na dravce mám smůlu.Na rybku vytáhnu okouna, úhoře nebo američana.Nic víc.Nebo podměrečné.Kdybych měl ve vaně 10 dravců a jednoho kapříka, tahám jen toho kapříka................Pěkný den
                                  P.S.Omlouvám se,mírového dravce jsem chytil loni-na žížalku-candát 58 cm.

                                    NLÁDÍK - Profil | Po 15.9.2008 8:55:54

                                    Krásné, pondělní ráno, kolegové.
                                    SOBOTA-byl jsem chytal pomalu na celý den.Ráno od 6 hodin do cca 17.30 hodin.Opět jsem byl vybaven jídlem na celý den.A jak jsem dopadl???Na dravce 2 jízdy a 2 malinkatí, podměreční candátci.Zabrali hned ráno.Když jsem je viděl, na rybičku jsem již nechytal.Bylo mi jich líto a zasekávat takové prcky nemá cenu.Na dno několik záběrů, které nešlo sekat.Postupem dne jsem přišel, v jakou dobu provést zásek a povedlo se-vytáhnuto několik línků!!!Brali, jako kdyby nemohli....Kolik měli, nevím, pouštěl jsem je ještě ve vodě-chytal jsem na žížalku a housku obalenou ve šrotu.Druhý prut jsem místo na dravce nastražil na "houpačku".Sice byl celkem veliký vítr, ale pár záběrů se dalo poznat.Vytáhnul jsem 10 cejnků,1 plotičku,3 línky a 1 karáska.Cejnky jsem dal pánovi z hospody, plóťu také, ostatní ryby puštěny.Kapřík nepřišel žádný.Chytal jsem na červíky.Několik rybek mě ještě spadlo-málo seknuty.
                                    NEDĚLE-byl jsem kontrolovat a jsem zklamán.Vzhledem k počasí a jiným okolnostem chytalo během odpo-kontrola byla po obídku jen 13 rybářů.Fakt bída.Viděl jsem vytáhnout asi 5 cejnků a 2, malé kapříky.Jinak nic.Tak jsem od vody odnesl asi 2 pytle bordelu.Od lesa je bordelu na několik desítek pytlů.Je to tam, v některých částech, na poblití-pardon.Smrdí to tam, jak u popelnic....Mějte se.Pěkný týden.

                                      NKandat - Profil | Ne 14.9.2008 21:10:28

                                      enteron - Neboj pujdou. Az se ochladi voda tak jich nachytame tolik ze na Hostiku poserou candati dno !!!!

                                        Nenteron - Profil | Ne 14.9.2008 20:54:20

                                        Taky sem vcera nedopad zrovna nejlip vichr jako krava takze plavacka zabita vysledek po 3 hodinach byla 1 plotka 20 cm a jedna jizda na polozenou ale po zaseku nic tak doufam ze se to votoci k lepsimu:)

                                          Červené karty: Mihajl