Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPokki - Profil | Pá 29.8.2008 10:16:02

Na podzim chci jít zkusit na hloubku k hrázy na nějaké ty pořádné kapříky tak doufám že se mi nějaký povede. Teď asi nebudu mít čas. Chodí tam pořád ještě koupáci, nebo už mají po sezóně??

    Naligator - Profil | Pá 29.8.2008 3:22:57

    Synodontis - neměřil jsem ho, ale asi tak nějak mít mohl - na žížalu se ale nic jinýho čekat nedá

      NGlanis - Profil | Čt 28.8.2008 23:23:30

      zdravím všechny, tak po dlouhé době na hostíku a vše bylo přistarám asi 10cejnu 20-30 cm kapřík se neukázal ani jeden. ale povedli se mi chytit krásné ouklejky tak jsem jich opár vzal a doufám, že se dostanu na ryby než to upustěj a candáti se rozjedou na hloubku.
      jo jinak abych taky neco přidal do debaty tak jsem byl pod lesem a vedle se chytalo vesele na krmítko. Nebylo to tedy to klasické ale žebrované oluvko, no i tak se tam toho šrotu vešlo dost a záběry stejně neměl :-)

        NSynodontis - Profil | Čt 28.8.2008 23:18:37

        aligator: a jak velkej? Vsadi m se že tak 40, ani ne. KLASIKA, tam už nic vetšího není. Mě už hostík fakt nebaví, škoda :(

          Naligator - Profil | Čt 28.8.2008 0:20:54

          teď jsem se vrátil z Hostíku - na žížalu 1 uhoř, jinak nic zvláštního.

            Nbubak0s - Profil | Út 26.8.2008 12:28:00

            jojo dneska sem to tam byl zkusit v zatoce par zaberu ale nic moc jeden cejn za 4 hodky

              Naligator - Profil | Po 25.8.2008 23:22:06

              byl jste někdo na Hostivaři?Jak to tam jde?Má smysl tam jezdit?

                NKandat - Profil | Čt 14.8.2008 14:50:47

                LÁDÍK - Ja uz jezdim na Orlik na jedno misto asi 20 let. Celkem uz to tam znam. Ale je to tam rok od roku horsi a horsi. Doufam ze Orlik nedopadne jako Lipno :-( A nemusit mi vykat :-)

                  NLÁDÍK - Profil | Čt 14.8.2008 14:33:21

                  Kandat-já byl svědkem, když jsem kontroloval, jak vytáhli tolstolobika 114 cm.Musím přiznat, že jsem koukal jak "hovado".Chlapi mě ukazovali foto dalších pěkných kousků-97 cm,111cm,107 cm.Všichni na místě, jak jsem psal.Ani jeden nebyl zaseknut za tlamu, ale za ploutev, břicho....
                  Když jdu na cejny pro známého, táhám v rozmezí 15-35 cm.Není problém se někdy dohodnout.Rád Vám nachytám.Furt lepší je někomu darovat než, jak dělá mnoho rybářu je házet do vody tak, že ihned vyplují k hladině a za chvíli jsou zpět na břehu.........
                  Orlík je zrádný.14 dnů ani ťuk a pak jeden záběr za druhým.Je to risk tak velikých vod.To samé jsou Slapy, Lipno.Pokud nemáte někoho, kdo Vám to tam průběžně zakrmuje, je to loterie.

                    NLÁDÍK - Profil | Čt 14.8.2008 14:25:54

                    grizzly72-s kontrolama to je těžké.Jak jsem psal dříve.Něco málo přes dva měsíce jsem bohužel neměl čas, nemohl chodit ani na ryby, ani na kontroly.Od rána do večera práce a zase ta práce.A víkend?Opět práce.Nyní se situace uklidnila a konečně vyrazím na ryby i kontrolu.Bohužel málo mých kolegů chodí na Hostivař kontrolovat.Nemají to tam v lásce.Bůh ví, proč?!Když někoho uvidím používat krmítko nebo na dotyčného budu upozorněn, ihned beru papíry.To Vás mohu ujistit.Lidé na člunu jsou ze břehu nepostižitelní.Nemám právo, pravomoc je přivolat.A než dorazí policie, v klídku odjedou nebo se toho zbaví.Měl jsem již 2 krát potyčku s osádkou člunu a vysmáli se mi do ksichtu.Co nadělám, nemám křídla.
                    Prosit nemusíš, samozřejmě, že se zeptám nejen na odbahnění, tak i na ryby, které tam sypají.Snad budou sdílnější než před dovčou-prázdninama.

                      Ngrizzly72 - Profil | St 13.8.2008 16:21:50

                      Ahoj , na Hostiku jsem byl v neděli ( 2 kapříci a cejn ) a docela mě dojalo jak se tam používají krmítka, pak jse byl svědkem zavážení na gum. člunu a vrchol byl frajer s třpitkou taky na člunu. Asi by to tam chtělo častější kontroly ????
                      Ládík : Zeptej se prosím na schůzi jak to bude s tím odbahněním ( jak zde bylo zmiňováno ) ??

                        NKandat - Profil | St 13.8.2008 15:24:05

                        Dik za odpovedi. Letos jsem na Hostiku koukal na tolstolobika a ten mel urcite vic nez jeden metr. Skoda ze se tam neda chytit aspon nejakej normalni cejn (zavinace,udirna). Porad jen ti prckove. Minulej tyden jsem byl chytat na jeden den na Orliku. A uplne strasny ve dvou lidech za 16 hod. rybolovu 5 ryb do 25 cm. To je uz letos podruhy co jsem tam takhle vyhorel

                          NLÁDÍK - Profil | St 13.8.2008 12:35:26

                          schiwa-zjistil by se to dalo přímo na svazu-Kampa.Nevím ale, zda by ti to řekli....Je to nepochopitelné, ale ani my-RS nemáme přesné info.Každopádně se na schůzi-v září zeptám, kolik a hlavně co bylo do Hostivaře dáno.Máš pravdu v tom, že se tam sype hlavně bílá ryba-kapříci atd.Poptám se přes e-mail hospodáře na svazu, pokud neodpoví, zbývá už jen schůze v září.Zatím...Jestli něco zjistím, dám vědět.

                            Nschiwa - Profil | St 13.8.2008 11:53:02

                            Ládík:Nevíš,kde by se dala zjistit nějaká sumarizace úlovků a přehled o tom co se do přehrady vysazuje?Mám takový dojem,že se do přehrady vůbec nedávají dravci,hlavně štiky a candáti.

                              NLÁDÍK - Profil | St 13.8.2008 8:44:22

                              Kandat-já osobně jsem tlouště nechytil.Ale při kontrole jsem chycený "unikát" viděl.Boleni tam jsou, opět mnou nechycen, ale viděl jsem chyceného při kontrole-ve vezírku.K amurům-ti jsou tam nádherní.Stejně jako tolstolobici.Amura jsem měl na prutu, dokonce u břehu, jenže jsem si nechal podebírat-životní omyl, chyba.Ten vůl mi ho upálil.Amuři vyjíždí nahoru k Petrovicím.Krásně to bylo vidět, když se Hostík dopuštěl.Tolstolobik se nejčastěji chytne "na špičce"-místo, kde je na břehu ta dřevěná kaplička, ve vodě konec nudapláže a začátek tzv. průplavu...

                                Nschiwa - Profil | Út 12.8.2008 10:55:05

                                čau,tak včera jsem byl na Hostíku po delší době,chytal jsem na plavačku a brala dobře bílá ryba.S přibližujícím se večerem jsem přehodil oba pruty na dno,jako nástrahu jsem použil chycenou plotičku okolo 25cm a asi o 10 cm menší ouklej.Nahozeno 19-22hod a ani záběr.
                                Kandat:Tlouště jsem tam chytil letos nahoře hned u přítoku,amura předloni,ale pár kousků do roka se čapne a bolena jsem tam našel mrtvého, měřil 83.

                                  NKandat - Profil | Po 11.8.2008 19:15:17

                                  Ahoj. Chytil jste uz nekdo na Hostivari tlouste,bolena nebo amura. LADÍK - Nevis jestli jsou na Hostivari tyto ryby (podle povolenek) DÍK

                                    NLÁDÍK - Profil | Ne 10.8.2008 11:02:45

                                    aligator-si docela fandíš...Počkej, až ti někdo nabančí....A jen tak mezi 4 očima....mnoho těch ukrajinců má papíry.Nemůžeme házet všechnu špínu jen na ně.Pořádně se u vody dívej a zjistíš, že největší problémy dělají starší rybáři a ne Ukrajinci...Mluvím ze zkušeností, když kontroluji.A většina Ukrajinců, když na ně jdeš slušně, nemají papíry, od vody odtáhnou.Co vyřeším tím, že je budeš sundavat?????????????????Akorát to, že pak někdo, třeba i Čech sundá Tebe.P.S.Když pytlačí UK a vidí kontrolu,sám se zbalí a uteče.A víš,co udělá Čech-začne lhát,nadávat,vymýšlet a odejít nechce.Prý nemusí...........Odejde až po pohrůžkou policie....A vše řeším ústně,bez spreje,pistole atd.

                                      NLÁDÍK - Profil | Ne 10.8.2008 10:57:16

                                      klobas100-určitě by se normálně fotit nenechal.Jste ale šikovný, začněte dělat fotografa-novináře.....
                                      Co já vím, tak tito kluci u vody stanují několik dní a posilňují se vším, co teče a to v množství ještě větším než největším...dát jim dýchnout, tak by to prasklo.....Musel to být dle Vašeho popisu magor... většina bojlísářů, neříkám všichni, sekat a zdolávat rybu umějí i v podnapilém stavu...

                                        NLÁDÍK - Profil | Ne 10.8.2008 10:53:11

                                        sojka-já to myslel v legraci.Třeba si devítku také pořídím a ryby se mě budou bát a raději samy skončí na háčku....Já na ryby chodím zase brzy ráno a prdelku mám také pěkně stáhnutou.O pistoli jsem uvažoval již dříve....A ty skupinky,ať už Ukrajinců nebo "domorodců" se u vody objevují i při rozednívání.Člověk si nevybere....

                                          Červené karty: Mihajl