Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Naligator - Profil | So 9.8.2008 23:49:24

sojka: pracuješ u městské policie nebo státní?

    Nrybář3 - Profil | So 9.8.2008 21:07:51

    chci se zeptat byly někdy na Hostíku rybářské závody?

      Nsojka - Profil | So 9.8.2008 20:52:47

      Ládík: Já na té devítce nevidím nic až tak divného. Jít v noci SÁM na Hostivař až do půlnoci, pak jít chodníkem na zastávku a všude tma jak v pytli, to fakt není nic příjemného. A když vidíte při stmívání ty skupiky opilých Ukrajinců a různých smažek, jak se tam prochází a blbě na tebe čumí...Jinak mne prosím nepovažuj za nějakého šílence, jsem policajt, na nošení devítky jsem zvyklý a přes den ji na ryby samozřejmě nenosím.

        Nklobas100 - Profil | So 9.8.2008 19:50:38

        aligator Hlavně slušně chlape!

          Nklobas100 - Profil | So 9.8.2008 19:50:07

          LÁDÍK No nevím, zda by se normálně nechal fotit, byl totiž nějakej mimo, nevím z jakých omamných látek, ale měl dost, několik minut trvalo jeho probuzení, když tam jeho luxusní hlásiče řvaly na celou Prahu a blikaly snad všemi barvami co existují! A to co předváděl po dlouhém zorientování a mohutném záseku... a to zdolávání? Ryba by musela bejt plechová, aby mu na háčku vydržela, jak to rval, takže po chvílí kapříka ztratil nebo spíš zabil, chudáka!

            Naligator - Profil | So 9.8.2008 16:11:33

            do prdele vy tady pořád řešíte nějaké krmení, raději se zaměřte na ty zamrdané ukrajince - mám na ně alergii - jednoho jsem tam minulý týden sundal, ale sám toho moc nezmůžu, nebylo by nás víc?

              NLÁDÍK - Profil | So 9.8.2008 13:10:58

              klobas100- v pohodě.Já jsem si říkal, že jen opravdový blázen by takovým způsobem dráždil lidi okolo a ještě se u toho nechal vyfotit.Znám jen 1, který se tak chová, ale ten přišel o papíry již 3krát.Bohužel na foto je zřejmě jeho kamarád......Jinak 3 krát o papíry mohl přijít z toho důvodu, že není funkční počítačový systém, který by jasně ukázal, že někomu byly papíry zabavené a on je nemůže dostat jinde.....takže já někomu vezmu papíry a druhý den dotyčného potkám u vody s papírama z jiné organizace.Fakt paráda a zbytečná práce....Pak jsou kontroly na ........

                Nklobas100 - Profil | Pá 8.8.2008 18:37:57

                Zdravím, koukám vypadá to pěkně blbě, měl jsem k tomu napsat více podrobností, protože na fotce nejsem já, nejsem hňup, abych se takhle vystavoval, to jste mě nepochopili! To je foto pořízené "skrytým" foťákem! Já pána na fotce vůbec neznám!

                  NLÁDÍK - Profil | Pá 8.8.2008 7:59:59

                  Po dlouhé době zdravím.Nestačím se divit,co tady čtu.Někdo chodí na ryby s devítkou...asi lépe berou a druzí zase krmí...Kluci,dle foto dotyčného neznám.Ano,někteří chytající na bojlies jsou kamarádi.Nejsou ale idioti,aby přede mnou krmili.Vzhledem k tomu,že to jsou kamarádi,nechtějí mi dělat potíže a nekrmí,alespoň v mé přítomnosti.Vím,zní to divně,ale oni si dojdou nakrmit v noci,aby je nikdo neviděl a hlavně několik dnů před lovem samotným.Od lesa je zbytečné krmit.Tam hází každý hovado.Já tuto činnost vykonávám dobrovolně,ve svém volném čase.Nemohu a hlavně nezvládám být u vody ráno,večer....prostě furt.Aby se takovému krmení,jako Klobas 100 předvádí zabránilo,muselo by nás být více a hlavně profesionálové,kteří by RS měli jako zaměstnání.Já se díky tomu svému zaměstnání nedostal k vodě již 2 měsíce...Mějte se

                    Naligator - Profil | Čt 7.8.2008 20:09:53

                    moje řeč, ty ryby jsou nějaký vychrtlý, to krmení bych klidně povolil, že to kazí vodu - to jsou jenom kecy.To by musela být joooooooo pořádná dávka krmení

                      NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 15:16:26

                      schiwa: Jj na jednom proutku jsem měl perlína 15, na něj přišli jen dva záběry ještě před setměním. To jo krmí tam každý, alespoň to tam trochu povyroste! Ikdyž něco jiného je hrst kukuřice nebo obalovačka a něco zase igelitka boilies.Jj ty ukáčka jsou hrozný, naštěstí moc chytat neuměj! :)

                        Nschiwa - Profil | Čt 7.8.2008 15:05:43

                        Krmí tam skoro všichni tak to přehlížím,ale občas tam vidím i někoho vláčet nebo chytat tam kde se nesmí,nejčastěji jsou to rusky mluvící občané a rozhodně nechytaj pro zábavu.
                        Majkl1:Vím kde,včera jsem šel kolem a viděl tam někoho chytat.Větší candáty jsem dostal na větší živou rybku okolo20cm,nejlépe se mi osvědčila plotice a perlín.

                          NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 14:51:48

                          Dandys: Určitě máš pravdu :))) ale na pohádky už nikdo nevěří!

                            NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 14:43:19

                            Dandys: Teď už se asi nemůže vymlouvat, že je neviděl při činu! :)

                              NDandys - Profil | Čt 7.8.2008 14:41:49

                              Majkl1 - ® Tak to by skoro bylo zneužití pravomoci veřejného činitele když by souhlasně přihlížel k porušování řádu a úmyslně porušování akceptoval. Teda jestli tofakt tak je, tak to je teda síla. Ale tomu nevěřím. Určitě okolní rybáři přivolali RS a ta min. důsledně domluvila hříšníkovi (asi si nepřečetl podmínky, to se stane) a hříšník se napravil. Jak to v pohádkách přeci bývá

                                NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 14:29:48

                                Dandys: v diskuzi jsem četl, že tihle kuličkáři jsou kamarádi toho porybnýho.

                                  NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 14:27:57

                                  schiwa: Byl jsem kousek od přítoku, záběry jako vždy končily po desáte hodině. Tam co je spadlá ta olše do vody parkrát zalovil sumeček, jinak candátci tam lovili jako o život.

                                    Nschiwa - Profil | Čt 7.8.2008 14:20:25

                                    Majkl1:A kde si chytal?Včera jsem byl na Hostíku jen se projít,vykoupat psy,ale viděl jsem tam dost zálovů od dravců.

                                      NDandys - Profil | Čt 7.8.2008 14:20:22

                                      Majkl1 - ® To mě přijde odvážnej ten s tou kobrou. Je vidět že některým je stále řád jen k smíchu a stále jim prochází že si u vody dělají co chtějí :(

                                        NMajkl1 - Profil | Čt 7.8.2008 14:17:51

                                        Klobas100: Ty jsi nějakej odvážnej, nejsi novinář? :)

                                          Červené karty: Mihajl