Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NMajkl1 - Profil | Ne 29.6.2008 15:47:18

Také jsem zkoušel rousnice na sumčím háku, po půlhodině bláznivých zaběrů jsem vždy vytáhl prázdný hák :), nezbyl na něm ani kousíček rousni.

    NMajkl1 - Profil | Ne 29.6.2008 15:45:37

    V pá a so večer rybačka, vždy o kolo osmé po 1 candátu, pak už jen pár neproměněných záběrů. V so večer pak ještě jízda sumečka na 30 cm lína, ale prokoukl to a vyplivl.

      Nrehak - Profil | Ne 29.6.2008 15:33:03

      jezdil jsem tam na sumce a nic na rousnici na dno byl uhor nebo malej sumik ale furt to bere aspon ti cejni a kdyz se trefis dou kapri a sou tam i pekny

        NKandat - Profil | Ne 29.6.2008 14:19:08

        sojka - Tak co??? Sel jsi v sobotu na noc???? :-) Uz jsem zvedavej jak nejaka stara baba :-(

          NPokki - Profil | So 28.6.2008 15:10:25

          Klasiku s podvodním splávkem a na nahazování mám malou vychytávku kterou sem našel tady na mrku. Dá se dohodit kolem 60metrů to na hostíku stači. Nej jsou 2 trojháky. Jeden za tlamku (ne za hlavu!) a druhý pod hřbetní ploutev. S jedním jednoháčkem máš velmi malou šanci že zasekneš. A hlavně rybička by měla být živá. Mrtvou ti vezme tak nějaký smeček 70cm.Nebo bláznivej candát -)

            NKandat - Profil | So 28.6.2008 10:12:58

            Dneska na Hostivari. Rano dva proutky s rybyckou na candata a ani tuk. V 6 hod. jsem jeden prut prevazal na plavanou a aspon jsem si zachytal kapriky 4 se podivali na breh a 1 mi to urval. Nej 52 cm. Tak jsem celkem spokojenej :-)

              Nsojka - Profil | Pá 27.6.2008 11:18:38

              Chtěl jsem se zaptat, jakým způsobem nastražujete na sumce? Já to chci zkusit v sobotu na noc a asi bych hodil podvodní splávek 40g a pod něj živého cejna (jestli nějakého chytím, snad jo) nebo mrtvého cejnka ze Sázavy co mám v mrazáku, toho bych píchnul na jeden velký jednohák. Co vy na to?

                NPokki - Profil | Čt 26.6.2008 21:54:24

                Dneska jsem byl na candátech asi jen na 2 hodky. Fakt pech, viděl jsem několikrát lovit štiku a dokonce jednou i sumce. Ryby maj ze mně fakt srandu.... :-)

                  NMajkl1 - Profil | Čt 26.6.2008 12:16:31

                  Tady jsou nějací krasavci...:)

                    NRybář ZB - Profil | St 25.6.2008 21:43:43

                    Kdysi dávno jsem viděl chytat candáty u hráze je tam hloubka a kamení....

                      Nsojka - Profil | St 25.6.2008 20:32:46

                      Já byl na Hostíku minulý pátek taky na dravce. Na mrtvého ježdíka ani drb, na rousnici taky nic. Pak jsem si na břehu všiml asi 10 mrtvých rybiček - potěr neurčitého druhu cca 2 cm velký. Tak jsem je posbíral, napíchnul je všechny na jeden jednoháček a za chvíli jízda a úhoř 49 cm. Překvapivě tam bylo na noční lov dost lidí. Loveno naproti nudapláže.

                        NK3ro5 - Profil | St 25.6.2008 19:53:09

                        Zdravim ,bydlim kousek od hostiku a jedinyho dravce co jsem chytl byl uhor 94cm, ale debata o candatech me docela zaujala nebot jsem tam v zivote nevidel zadneho vytahnout.Mohl by jste mi nekdo trosku poradit kam na ne a jak si to na ne pripravit?predem diiiik :)

                          NMartin Samek - Profil | St 25.6.2008 19:05:22

                          Neni tam možnost bezrybka...........:-((

                            NŠlapeto - Profil | St 25.6.2008 19:00:47

                            schiwa - Ja vim....hle a bouřka je tady...

                              NPokki - Profil | St 25.6.2008 18:05:17

                              ANKETA:
                              Účastněte se hlasování ohledně dravců na Hostivaři podle vašich zkušeností.
                              A rozšiřte si tak své informace o Hostivaři. Prosím hlasujte dle svých vlastních zkušeností a ne způsobem někdo říkal že někdo chytá. Děkuji a doufám že vám tyto anketa bude k něčemu dobrá.

                                Nschiwa - Profil | St 25.6.2008 17:21:26

                                šlapeto:myslím tím tu malou ploutev na hřbetě(3-5paprsků),nevím jestli je tuková:)
                                Dnes by brali,dusno jako blázen,určitě příjde večer nějaká bouřka.

                                  NMajkl1 - Profil | St 25.6.2008 17:18:22

                                  Šlapeto: Kousek od přítoku, záleží kde je volno, občas je tam invaze :)

                                    NŠlapeto - Profil | St 25.6.2008 12:52:01

                                    schiwa - on má sumec tukovou ploutvičku?(ne dělám si prd.l - nejsem puntičkář:))
                                    Majkl1: A kam na ně chodíš?:-))))

                                      NPokki - Profil | St 25.6.2008 12:40:29

                                      Tak včera jsem se byl juknout na chvilku na hostivař na kapříky na břeh se jukly 3 do 45cm, nádherná plotice a ošklivý cejn. Na dravce se budu chtít podívat o víkendu tak snad budu mít štěstí.

                                        NMajkl1 - Profil | St 25.6.2008 2:01:08

                                        Dnes (včera) jsem byl navečer na Hostíku na candátcích, od cca 21:30 - 22:30 celkem 6 záběrů, z toho 3 candátci, 43, 45 a třetí 49... V půl dvanácté přišel sumík 54, krásná noc! :)

                                          Červené karty: Mihajl