Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

schiwa - Profil | Út 24.6.2008 10:07:05

Jedno je to určitě,sumců je tam poměrně dost,stačí jenom večer nebo brzo ráno pozorovat vodu.Ona ne vždy topící se moucha je moucha,nezřídka sem si tento jev spletl se sumčí tukovou ploutvičkou u hladiny.

    Synodontis - Profil | Út 24.6.2008 9:57:40

    Je to možný. Možná že jsem to jen špatně vyložil, ale z toho vyprávění sem měl spíš pocit že to bylo u toho toboganu....ale to je jedno

      schiwa - Profil | Út 24.6.2008 9:48:00

      Synodontis:"Les" se říká na levém břehu před nudapláží jak se smí chytat.Jeden tam lovil navečer 100m vlevo od "louky"(naproti nudapláži).To sem ani nevěděl,že se můžou na Hostíku používat bojky.

        Synodontis - Profil | Út 24.6.2008 9:38:23

        Toho sumce chytl prej na trhací bojku, nebo co. A doplaval s tim až někam k lesu. Takže si myslím, že to bylo někde naproti toboganu....Jo a zmasil ho!

          schiwa - Profil | Út 24.6.2008 8:25:59

          Taky se tam údajně vytáhl letos candát 96cm.O těch sumcích vím,Loni jsme tam jednoho pozorovali,měl okolo 1,5m a pravidelně se vyhříval nahoře u "ostrůvku"

            Pokki - Profil | Út 24.6.2008 8:21:07

            Jinak se na začátku nádrže kamarád viděl candáta 50cm a několik kapříků, cejnítek...

              Pokki - Profil | Út 24.6.2008 8:19:45

              Včera jsem byl na hostivaři na sumcích, přišel jeden opatrný záběr myslel jsem že za to vzala jen nástražní plotice, tak jsem si chytl vlasec abych cítil zda to je jen ona. Vlasec jsem prstem přibrzdil a pak se ozvala na mělčině kde jsem měl nahozeno obrovská rána a na rybičku vyjel sumec až skoro celý vyskočil nad hladinu. Bylo šero, ale můžu říct že měl 120-140cm. Bohužel rybičku netrefil jen já jsem málem přišel o prst když do rybičky praštil a já držel vlasec. Jinak dneska ráno nic jen jsem zmoknul :-( Snad jindy no...

                Glanis - Profil | Út 24.6.2008 7:50:23

                Synodontis- to je hezký a víš kde?

                  Synodontis - Profil | Út 24.6.2008 0:23:01

                  Víte, že se v sobotu vytáhl na Hostíku sumec 1,7m....?

                    schiwa - Profil | Po 23.6.2008 14:00:17

                    to all:díky za podporu:)Foták to možná rozchodí,jen fotí hrozně rozostřeně.Byla to taková mela,že jsem nestačil reagovat,než jsem stačil uklidnit psy a vyndat pruty z vody tak byli o 200m dál a taky jsem byl mírně v šoku tohle sem vážně nečekal.Na Hostík jsem nezanevřel,jen už budu mnohem opatrnější a příště tu pitbulku vážně tou vidličkou propíchnu jestli bude ohrožovat mé psy,i když může za to pán ne pes.Včera jsem to nevydržel a alespoň na chvilku zašel od 18-22h a na plavanou brali cejni jak o závod,povedl jse 55 kapr.Chytal jsem na plavanou,červíci+kuku.Později dva pruty na candáta a ani záběr.Vedle týpek začal naférovku vláčet tak jsem ho slušně upozornil,že se tu vláčet nesmí , naštěstí to asi vážně nevěděl,zabalil si nádobíčko a mazal pryč.

                      Pokki - Profil | Po 23.6.2008 13:18:43

                      schiwa: "Měl jsi policii do telefonu říct že je na hostíku zraněný policista, to by byl fofr jak by přijely! Je to verbeš, mám rád psi, ale pokud nejsou na vodítku tak je moc rád nemám ikdyž je to klidně pes známích atp... No snad se to nebude opakovat. Mimo jiné jsem byl včera na začátku nádrže na sumcích s rybičkou a žouželkama, ale nic nepřišlo jen jsme viděly 1 zalovení, docela mazec :-)

                        Glanis - Profil | Ne 22.6.2008 19:35:10

                        Schiwa- tak to je hukot, hlavně ty poldové, že se na tebe vysraly... já bych ho asi taky seřezal, nic jinýho stím totiž dělat nemužeš. Snad ho tam nepotkám, mužu jen doufat...

                          Muskiehunter - Profil | Ne 22.6.2008 16:45:03

                          Carpkiller : :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Muskiehunter - Profil | Ne 22.6.2008 16:42:23

                            Schiwa: být tam s tebou já tak by se asi divil, měl jsi toho čokla probodnout vidličkou, miluju psy ale kdyby mi jinej napadl ty moje tak přísahám že bych ho umlátil a probodnul....

                              Majkl1 - Profil | Ne 22.6.2008 15:50:08

                              schiwa: Tak hlavně že se nic vážnýho nestalo, na Hostík nezanevřívej, to se ti může stát kdekoli, někteří lidi jsou magoři a potřebovali by pořádně proplesknout. Ale neboj, na všechny jednou dojde! :)

                                schiwa - Profil | Ne 22.6.2008 11:15:13

                                Fabios:Jj, byl to debil, mladej namachrovanej šamponek, navíc tam byl ještě se dvěma rybářema, tak sem se na něj ani nemohl vrhnout.Stačilo by, kdyby jí měl na vodítku nebo ho aspoň poslechla.Jedna fenka je v pohodě, ta druhá nemůže moc chodit(má na stehně vytržený kus masa), ale dostane se z toho.Ten foták nevím, suším ho druhý den a zatím se mi zapne jen, že se z něj dají stahovat fotky do pc, ale displej se hned vypne a hlásí mi to, že mám vybitou baterii, i když nemám.

                                  Fabios - Profil | Ne 22.6.2008 10:54:34

                                  schiwa: Uf, to musel byt opravdu peknej debil ten majitel toho pitbula, takovyhle by si meli uvedomit ze bojovy pes neni jen o image ale o obrovsky zodpovednosti, brat tohle hovado bez kosiku a nechavat ho volne behat u vody, kdyz se clovek soustredi na pruty,to je nejvyssi stupen inteligence hned pred "vytvorem" co leze tomu pitbulovi z opacny diry nez je tlama....Brzke uzdraveni fenkam a snad rozchodis ten fotak.

                                    Carpkiller - Profil | Ne 22.6.2008 9:31:09

                                    schiwa: tak u toho zapalovače už si blízko....myslím tím uklidňující a stimulační prostředky....

                                      schiwa - Profil | Ne 22.6.2008 9:21:59

                                      Carpkiller -nevím co tím myslíš?:))),ale do vody letěl feeder(Antares,Guantum+2Zaubery,naštěstí jsem měl jen ohlá očka,bágl,kde byl foták,krabička s háčky a olovy+pípák a schodil mi tam i zapalovač,že sem si nemohl dát ani cígo na uklidnění..Vážně špatnej den na Hostivaři.Doufám,že foták vysuším.

                                        Carpkiller - Profil | Ne 22.6.2008 8:53:27

                                        schiwa: tak to je mazec,to je pěknej ocas ten frajer...
                                        Ps: a nenamočil ti to nejdůležitější,bez čeho nejde u vody být...?

                                          Červené karty: Mihajl