Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nschiwa - Profil | Ne 22.6.2008 8:46:45

Petrson:Volal hned,jenže čekal hodinu a nic,pak jim volal znovu a říkali,že až budou mít čas tak tam přijedou,za hodinu volali benga,že pokavaď nepustil toho psa úmyslně tak si to máme vyřešit mezi sebou a nepřijeli vůbec,hlavně že mají na dveřích pomáhat a chránit,měli by si to přepsat na "pokutovat a buzerovat".Nejvíc mě mrzelo,že páníček byl taky rybář,mladej na první pohled sympatický kluk,ale zachoval se jako hulvát,svého psa nedokáže zvládnout,nejspíš si ho pořídil jen kvůli své image.

    NPetrson - Profil | So 21.6.2008 22:05:41

    >> schiwa > se divím, že jsi na toho hajzla nezavolal benga, u mě by jejich návštěvu měl jistou. Takto mizerně vychovávaný pitbul příště klidně napadne člověka.

      Nschiwa - Profil | So 21.6.2008 21:25:11

      Včera jsem byl na Hostíku ,seděl jsem na břehu,měl jsem vedle sebe přivázané ke stromu dvě fenky.Najednou se k nám přiřítila pitbulka a nemilosrdně začala útočit na mé čuby.Nemohly se ani pořádně bránit nakonec se semlela na břehu velká mela.Pitbulka skončila ve vodě,pruty ve vodě,bágl ve kterém sem měl foták a nějaké krabičky atd. taky ve vodě.Jedna fenka má prokouslé stehno na noze a ránu pod čumákem,druhá je potrhaná na hřbetě.Foták uplně mokrej,snad se vysuší.A páníček pitbulky prohlásil,že je všechno v pohodě a šel dál chytat.O nějaké úhradě škody a proplacení vet. ošetření se odmítl bavit se slovy,že mi nic platit nebude a šel dál chytat.Příště si hodně rozmyslím,jestli půjdu ještě na Hostivař.

        NFabios - Profil | Pá 20.6.2008 20:11:56

        Pokki Díky, chystám se tam podívat tak jsem chtěl vědět jestli mám nechat "tunu" krmení doma nebo se s tím vláčet :o) Chytám jen plavačku a krmení je zde polovina úspěchu...

          NPokki - Profil | Pá 20.6.2008 19:17:07

          Občas tam někoho kdo krmí potkáš, ke břehu si rybáři hodí hrst kukuřice a vezmou spláveček. Jiní to řeší legálně a obalí si nástrahu ve šrotu, nebo si udělají tzv. druhý plášt třeba k boilies, efekt je stejný jen je v souladu s pravidly.

            NFabios - Profil | Pá 20.6.2008 16:58:47

            Ikdyž je krmení podle rybářského řádu na Hostivaři zakázáno, krmí se tam?

              NLÁDÍK - Profil | Pá 20.6.2008 16:33:51

              Ulcek-nene,na tomto revíru jsem nikdy nebyl.

                NKandat - Profil | Čt 19.6.2008 19:56:54

                Ja se tam na ne chystam taky tak jsem zvedavej :-))

                  NPokki - Profil | Čt 19.6.2008 19:36:51

                  Jo rybku jsem měl na delším návazci na dně. A ten prcek vzal jen ocásek.

                    NKandat - Profil | Čt 19.6.2008 19:31:39

                    To jsi tam mel rybu na dne??? A ten malej sumecek ti vzal rybku???

                      NPokki - Profil | Čt 19.6.2008 19:28:44

                      Na fotce má kolem půl metru. Fakt prcek. A sestavu sem musel udělat, tak abych mohl nahazovat a nehodil si sestavu pod nohy. Nebyla to sranda. Jako hlavní vlasec jsem měl 0,35 Beast Master od Shimana a na koncovou montáž jsem zvolil šnůru na 18kg od Balzaxu, dál jsem dal kaprařskou tyčku se závěskou (aby se sestava nemotala) s 90g olůvkem, zarážku a použil jsem 2 sumcové háky pod sebou cirka 10cm. Lepší by bylo kdyby šlo ještě dát podvodní splávek ale mám na sumce prut 2,7m. Lepší by asi byl surfák. Dá se s tím hodit kolem 30m, jen mě mrzí že sem nechyt lína na nastražení. Bez zavážení je to těžký...

                        NKandat - Profil | Čt 19.6.2008 19:14:23

                        Pokki - Muzu vedet jak jsi to mel policeno na toho sumce??? A kolik ma ten na ty fotce??

                          NPokki - Profil | Čt 19.6.2008 19:13:02

                          A asi nejhezčí letošní kapřík. Řádkáč 46cm.

                            NPokki - Profil | Čt 19.6.2008 19:11:24

                            Byl jsem od včerejšího odpoledne do dnešního oběda. Cirka v půli nádrže. Výsledek byl: cejni,plotice,líni,5 kaprů 40-50cm a na ocásek 4 jízdy.Bohužel má neschopnost a smůla :-) mi dovolila vytáhnout jen 1 sumčího dorostence. Na sumce nic nepřišlo.

                              NMajkl1 - Profil | Čt 19.6.2008 15:54:18

                              schiva: asi budou spíš na tý mělčině, zkus to někdy tam...

                                Nschiwa - Profil | Čt 19.6.2008 11:34:01

                                Majkl1:Chytal jsem je na živou.Včera jsem to byl o5 zkusit na stejném místě a ani záběr.

                                  NMajkl1 - Profil | St 18.6.2008 14:44:17

                                  Ani jedno, zkoušel jsem nachytat rybky, ale už jsem přijel pozdě, tak žádý nešly, naštěstí jsem si vzal z mrazáku, dával jsem jen kostičky...A co ty, živá nebo mrtvá?

                                    Nschiwa - Profil | St 18.6.2008 14:29:26

                                    Taky,trošku dál tak 500m.Chytals na živou nebo na mrtvou?

                                      NMajkl1 - Profil | St 18.6.2008 14:07:51

                                      schiwa: kousek od přítoku a kde ty?

                                        Nschiwa - Profil | St 18.6.2008 14:03:15

                                        Majkl1:A kde si chytal?

                                          Červené karty: Mihajl