Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NMajkl1 - Profil | St 18.6.2008 13:56:22

Glanis: neboj já si vzal jen jednoho, ostatní ti tam plavou! :)

    NGlanis - Profil | St 18.6.2008 13:50:58

    schiwa- musím se tam taky podívat, když tak jdou. bohužel dřív jak v uterý se tam nedostanu... no snad mi tam nejakýho necháte... ;-) minisrázek by nebyl špatný určitě jsem pro...

      NMajkl1 - Profil | St 18.6.2008 12:43:10

      schiwa: Koukám, že včera candátci šli, já vytáhl 3 ks 43, 50 , 54, pak už byla najednou půlnoc :).

        Nschiwa - Profil | St 18.6.2008 11:06:58

        glanis:Dík,snad se příště povede větší.Nechcete dát nějaký minisrázek na Hostíku??

          NGlanis - Profil | St 18.6.2008 10:09:08

          :-)))

            Nsklo - Profil | St 18.6.2008 10:06:04

            glanis: jo vidis, lenost sem ze svejch uvah vypustil a ona nakonec bude naprosto klicova :)

              NGlanis - Profil | St 18.6.2008 9:00:37

              sklo- to záleží na ročním období, počasí atd. u přítoku se maximální hloubka pohybuje kolem 1.5m dál k hrázi je hloubka vetší já bych to viděl kolem 5metru, ale přesne to říct nemužu nikdy jsem to nezjištoval. Jako duvod proč jsou všichni u přítoku bych viděl to, že se jim nechce chodit dál a sednou na první flek...:-))
              schiwa- gratuluji k candátkovi

                Nschiwa - Profil | St 18.6.2008 0:36:58

                Právě sem se vrátil z Hostíku,na plavačku spousty plotic,cejů,ouklejek.Navečer přišel candoš 53 a jeden mi spadnul.

                  Nsklo - Profil | Út 17.6.2008 22:57:10

                  glanis: videl sem akorat u brehu nejaky plotky.....jinak jak rikas, spousty mokrejch rybaru. taky mi prislo ze tak 80procent jich sedelo prave u pritoku. je to tam asi lepsi nez dal k hrazi ne?

                    NGlanis - Profil | Út 17.6.2008 17:41:11

                    sklo- jj na druhém břehu se nesmí chytat pouze je tam kousek od přítoku "pod lesem" tam se chytat muže, jinak jen na straně kde je cesta. A co jsi vypozoroval při procházce vyděl jsi nejaké candátky nebo kapry? nebo jen hromadu zmoklých rybářu... :-D já jsem totiž jen zmoknul :-)))

                      Nsklo - Profil | Út 17.6.2008 14:19:14

                      sem se byl vcera projit jen tak kolem hostiku. docela se mi tam libilo, zvlast u pritoku. pak sem koukal na druhym brehu nez je ta cesta, tak mezi plazema je usek, kde sahaj vetve stromu do vody, ale nevidel sem tam zadny mista, tam se asi nechyta co?

                        Nschiwa - Profil | Út 17.6.2008 11:24:05

                        Zdárec ve spolek,já byl zahajovat u nás ve Štěchovicích na Vltavě a docela tragédie,chyceny jen tři kudly do 60.Candáty jdu na Hostík zkusit dnes,nechystáte se tam taky někdo?

                          NMalhe - Profil | Út 17.6.2008 8:10:59

                          Pokki - tam bych ja nesel, hodne lide a slysel jsem o tom miste ne zrovna dobre veci, vypada to dobre ten soutok ale nesel bych tam

                            NPokki - Profil | Po 16.6.2008 22:34:03

                            Kousek od Černošic. Na břehu u Radotína, na takovém velkém fleku- jiné byli plné. Dokonce jsem tam viděl že v 5 ráno přijeli rybáři autem a mohly jet pryč- nebylo kam si sednout byla tam spousta lidí. Měl jsem tam 2 kapráky stan s židličkou a ohniště. Asi by si mě nepřehlíd. Příště to chci jít skusit na soutok snad budu mít věčí štěstí.

                              NMalhe - Profil | Po 16.6.2008 21:52:53

                              Pokki- a kde si chytal na berounce?

                                NPokki - Profil | Po 16.6.2008 20:45:51

                                Tak to je pech. Já půjdu ve středu na večer a ve čtvrtek minimálně do oběda, tak doufám že nebude pršet a povede se nějakej ten candát nebo alespoň sumec :-)

                                  NGlanis - Profil | Po 16.6.2008 20:43:07

                                  Pokki- no byl jsme se tam podívat, ale k dravcum jsem se ani nedostal. nejdřív jsem se snažil chitit rybičku a jak vždy chytám ten potěr tak dnes nic. Chytil jsme 6 plotic vše kolem 25cm a nekolik cejnu také kolem 30cm. Když už jsem se rozhodl, že jednoho cejna zabiji a napíchnu tam ocásek na candátka, tak začalo pršet. Tak jsem ho pustil zbalil to a šel jsme dom vyrazím, až nebude pršet.

                                    NPokki - Profil | Po 16.6.2008 16:54:04

                                    Nazdarek. Nebyli jste někdo už na dravcích na hostivaři? Popř. jak to šlo?

                                      NPokki - Profil | Ne 15.6.2008 9:36:28

                                      Právě sem se vrátil z Berounky.2dny,3jízdy, tloušť 30 a kapr 40 jinak jen droboť.Ale přesto bylo fajn. Glanis: Jo taky mam zálohu v podobě Vltavy-Hněvkovice a oklolí. Vždycky když si koupim novej prut tak na něj tu sezónu chytnu nějakou pěknou rybu a na sumíky sem si pořídil novej takže to musí vyjít.Už zbývá jen chvilka do zahájení to pak bude jiný kafe.

                                        NUlcek - Profil | Pá 13.6.2008 21:37:54

                                        Ládík-jak to tu čtu,nedá mi to nezeptat se jestli jsi nechodil vloni v létě na plavačku pod štvanickej jez?

                                          Červené karty: Mihajl