Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NGlanis - Profil | Pá 13.6.2008 15:34:29

Pokki- budu ti držem palce, protože já tam byl letos už dvakrát s rousnicí a nej je zatím 48cm. Snad budeš mít vetší štěstí. Taky bych rád nějakého většího letos dostal, ale asi budu muset změnit revír. Snad to Slapy zachrání... :-D

    NKandat - Profil | Čt 12.6.2008 21:20:36

    Pokki - Dik

      NPokki - Profil | Čt 12.6.2008 20:54:00

      U přítoku, jako od petrovic.

        NKandat - Profil | Čt 12.6.2008 20:44:44

        Pokki - Jestli muzu vedet kde je u tebe vepredu??? U hraze nebo u pritoku??

          NPokki - Profil | Čt 12.6.2008 20:41:39

          Nazdar. Já tam mám taky úhoře a candáty do 60cm. Ale známí tam vytáhly z hloubky !několik! candátů okolo metru. Fakt klikaři. Vše z hloubky. Letos chci trumfnout na hostivaři sumíka nad 120cm tak doufam že budu mít štěstí. Vepředu pod stromama dost lovili snad trefěj tu pravou :-)

            NGlanis - Profil | St 11.6.2008 22:05:45

            Majkl1- alespon pod lesem vedle nudapláže už nic neplave jak je to jinde nevím. v patek se na ne chystám tak uvidíme jak to dopadne.... snad budu mít štěstí

              NMajkl1 - Profil | St 11.6.2008 21:08:50

              snad si to někdy vynahradím, než to budou bagrovat a co tam za most do botiče, tam prý vyjížděj, škoda že tam je ta lampa, která tě osvětluje.

                NKandat - Profil | St 11.6.2008 21:06:44

                Ha. Tak to ti fakt nepujdou :-((

                  NMajkl1 - Profil | St 11.6.2008 20:54:18

                  Kandat: To bych nesměl být v práci! :))

                    NKandat - Profil | St 11.6.2008 20:42:11

                    Majkl1 - Zitra prijdou i tobe :-))

                      NMajkl1 - Profil | St 11.6.2008 20:40:17

                      Ach jo já na ty hady štěstí nějak nemám, rousnice mně většinou berou kapříci, ale musí se to zkoušet dál, květy akátů se už tedy potopily, glanis? To je dobře!

                        NKandat - Profil | St 11.6.2008 20:24:47

                        Tak dneska v noci se nam to asi zakali a zitra rano to bude mazec. Pujdou uhori jak stehna u pr...e :-)))

                          NGlanis - Profil | St 11.6.2008 15:28:04

                          jo tak asi to bude hodne o štěstí protože nastražujeme rybičky všichni stejně a chytáme +- na stejných místech. Hold ty větší kusy už jsou chytřejší,ale jsou tam! vyděl jsme fotku metrového cendáta chyceného na boilí a plave tam dál....

                            NKandat - Profil | St 11.6.2008 14:51:55

                            Ja chytam na mrtvou a taky ze dna. Davam jednohacek do hlavy a forpas okolo tech 50 cm. Cihatko mezi ocka a pruves tech 50-60 cm a sekam jak klepne do prutu. Ted chodim chytat asi tak 50 m od rakosu k prehrade a na podzim se stehuju k toboganu. Mam na ne nejakou smulu ze chytam jen prcky :-))

                              Nschiwa - Profil | St 11.6.2008 14:42:58

                              Kandat:loni 64 a jeden odhadem tak 80 mi vyflusnul rybku u břehu.Osobáček mám 76, ale to už je tři roky z5. Chytám je ze dna,klasická průběžná montáž,olovo 20-50g(proti zamotávání používám lítačky),návazec 50cm,velký jednohák.Hodně záleží na nastražení rybky,propíchnu jí ocas,většinou na kraji,abych při záseku prosekl háčkem nástražní rybku a zabodnul se dostatečně do candátí tlamy.Trojháčky a podobné brutální metody nepoužívám,sekám po dopnutí vlasce a většinou je chycen za koutek v tlamě.Podle fotek chodíš asi na louku,vedle rákousu ne?

                                NKandat - Profil | St 11.6.2008 13:45:06

                                schiwa - Kolik mas nejvetsiho candata z Hostivare???? A na tu vetsi je chytas jak??? Ze dna,zivou na splavek??? Ptam se protoze ja tech 55 cm candatu nachytam dost ale nemuzu chytit vetsiho. A chytame asi na stejnejch mistech :-))

                                  Nschiwa - Profil | St 11.6.2008 13:23:13

                                  Glanis:Taky tahám většinou jen kousky mezi 50-60.Ty větší přes 60 jsem vytáhnul na větší živou rybku dalo by se říct,že čím větší rybička tím větší candát.Na podzim chytám v okolí naproti tobogánu,v létě od Petrovic až po louku a nahazuji do koryta.Na mělčinu vytahují právě z koryta za rybičkama,někde máš koryto i 5m od břehu tak stačí házet kousek,hloubka se pohybuje od 1,5 do 3m.

                                    NGlanis - Profil | St 11.6.2008 13:15:10

                                      NGlanis - Profil | St 11.6.2008 13:15:02

                                      schiwa- jasný ani nechci přesný místo spíš mi šlo jen o to jestli je lepší je chytat v mělčinách nebo v hloubce, na volné vodě nebo u břehu. Všeobecně bych řekl, že candáty je lepší hledat v hloubce, ale v těch melčinách je ted taky dost dravcu, kteří tam vyjeli za malými rybičkami. Já zatím neměl štěstí a ty co jsme vytáhnul byli max do 60cm

                                        Nschiwa - Profil | St 11.6.2008 13:05:57

                                        Glanis:Trvalo mi tři roky než jsem našel toto místo tak to tady nechci vytrubovat,zítra tam jdu dopoledne, tak můžem pokecat osobně.

                                          Červené karty: Mihajl