Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NFrk - Profil | Pá 9.1.2004 20:55:44

M.M./ Celé jsem to nečetl, ale když jsem na otázkách, tak musím přejet jinam, abych zjistil, že je nová odpověď. Je nějaká možnost abych na otázce zůstal a nová odpověď stejně naskočila?

    Njidoš - Profil | Pá 9.1.2004 18:11:59

    M.M. - prostě celej mrk mi funguje super, docela ani ta rychlost mi de stejně. Jenom jediný problém v Můj lov - mám poslední zápis od Ospreye z 31.12. od té doby se mi to neaktualizuje.

      NRaďošek - Profil | Pá 9.1.2004 12:46:53

      Do karty kolonku ICQ

        Nmirmen - Profil | Čt 8.1.2004 22:29:44

        Možná by nebyla od věci rubrika "odkazy, které se mohou hodit". Přehledně po tématech.
        Podskupiny: materiály,náhradní díly,vyhledávání literatura, cestování, zahraniční www. apod.

          NSikula - Profil | Čt 8.1.2004 21:01:43

          Jidoě: Tak to nevím... Bohužel

            NGolem | Čt 8.1.2004 14:24:50

            Rozhodne bych uvital stejne jako v pokecech přepínač "skok na posledni" odkaz. Je to zdrcujici, kdyz se clovek po delsi dobe prohrabava nejakou otazkou, ktera ho zajima a je tam novejch 80 prispevku z celkovych 300. Najit, kde sem skoncil je proste casove narocny.

              Njidoš - Profil | Čt 8.1.2004 5:14:15

              Sikula - tím to není ani když to aktualizuji tak je to furt stejný:(

                NSikula - Profil | St 7.1.2004 22:08:30

                jidoš: A zkusil si dát "obnovit (aktualizovat)" v prohlížeči? Jestli ti to neukazuje starou verzi stránky.

                  Njidoš - Profil | St 7.1.2004 19:42:15

                  M.M. - poslední dobou se mi stává, že v můj lov je něco nového, ale mě se to prostě nezobrazí:( nevíš čím by to mohlo být?, zobrazí se mi to třeba až druhý den.

                    Nmarsip | St 7.1.2004 9:29:12

                    RC:Mrk super! Nápad = Nevím jak je to náročné, ale vytvořit možnost kde bude možné si zaškrtnout či označit otázku, kterou již nebudu chtít do budoucna zobrazovat. Důvod: "neumím se k otázce vyjádřit, chybí zkušenosti, atd". Pro uživatele rychlejší nalezení oblíbených otázek. Ať se daří

                      NMartin M. - Profil | Út 6.1.2004 19:19:14

                      Radosek> bohuzel server, ne kterem MRK bezi, je uz asi 4 roky stare PC. Doma mi vsechno beha prakticky v realnem case (pod 0,1s/stranku, vyhledavani do 3s) a to nemam zadne delo. Hlavni problem je ted s prohledavanim (20 a vice sekund). Chci udelat plnohodnotny fulltext, ktery nova verze MySQL jiz umi, ale nebude to hned. (neco jsem si doma zkousel a je to super - das si vyhledat "Kde si nejlepe zachytat na jare na Musove" a ono ti to fakt vyhleda relevantni zaznamy setrizene podle pravdepodobnosti uspechu :-))

                        NAlan | Út 6.1.2004 15:15:22

                        Po fenomenálním úspěchu Udělej:rohlík! by si Martin mohl konečně troufnout na veku!

                          NRaďošek - Profil | Út 6.1.2004 14:11:26

                          No, možná by Martin mohlo udělat něco s databází, protože stále častěji se mi ukazuje hláška "stránka se generovala příliš dlouho..."

                            Npike | Út 6.1.2004 11:59:00

                            To uz radsi rovnou .bg

                              NAlan | Út 6.1.2004 10:23:21

                              To si radši založ vlastní stránky. Co třeba www.pike.hu?

                                Npike | Út 6.1.2004 10:12:26

                                Co se tyce much, tak by snad nebyl problem kazdy mesic nasnimat postup vazani nejake mouchy. Musi mi ale vratit fotak z opravy a jeste musim potrenovat a technicky to vyresit. Rtep konecne uvidi jepici normalni

                                  NSpinner - Profil | Út 6.1.2004 0:11:31

                                  MRKnete na www.haldorado.hu. Sice madarsky ,ale o zajimavem obsahu to napovi. Samozrejme pokecy tam nemaj, ale...

                                    NSpinner - Profil | Út 6.1.2004 0:09:29

                                    Jo a jeste jeden napad. Dohodnout s nekolika firmama zverejneni jejich ceniku. Kolikrat si chce clovek neco objednat z katalogu a nema ani potuchy kolik to muze stat, nebo nevi jestli se to da v CR sehnat. Hlavne u plavackovych firem jsou s tim celkem trable. A chodit se furt nekam ptat neni moc zabavny. Zaroven by z toho mohly plynou do MRK kasicky aspon nejake symbolicke castky.

                                      NSpinner - Profil | Út 6.1.2004 0:04:49

                                      Neni tady zavodnik I. nebo II. ligy v plavane (moucha, privlac)? Celkem by se hodily sem tam nejaky zpravy z tohoto sektoru. V casacich se clovek nikdy moc nedozvi. Nekdo by treba rad misto fotbalu sledoval tohle :-)

                                        NMartin M. - Profil | Po 5.1.2004 20:52:41

                                        Treba ja si v pracovnich dnech ctu MRk az toto dobou.
                                        Udo> dekuji za napad s mouchama. Co se tyka reviru, tak ja jsem v tomto velmi otevreny a nebojim se prozrazovat reviry. Kdyby na mne netlacili kamosi, tak bych prozradil jeste daleko vice. Opravdu nemam pocit, ze by na mojich revirech bylo treba i o jednoho rybare vice, nez byl prumer predtim. A na velkych revirech uz teprv ne.
                                        pavuh> mailove konference? Byl jsem v jedne anglicke zaregistrovan asi pred 6ti lety - neni to spatne, ale obavam se, ze:
                                        1) je to snadno zneuzitelne pro spam a viry
                                        2) nemoznost ochrany pre blbecky a odpovedmi blbeckum
                                        3) totalni neprehlednost, pokud nekdo po dovolene reaguje na 14 dnu stary mail a dojde to vsem ostatnim
                                        4) je to krok zpet