Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nroce - Profil | Út 25.11.2014 19:47:37

Louda >> beru pasmo tak to dame:-)

    NLouda - Profil | Út 25.11.2014 19:39:06

    tvl abych tam nezůstal s rocem sám měl bych z toho hlavu jako pátrací balón :-)

      NGreysmen - Profil | Út 25.11.2014 19:33:28

      Bomber76 >> dělej jak myslíš my holt to tentokrát zvládneme bez mixovaných žížal

        NBomber76 - Profil | Út 25.11.2014 19:25:29

        Greysmen >> Čau. Vypadá to, že budu muset moji účast taky zrušit. Ve firmě koupili obchoďákovi nové auto a protože je od nás z "cipova", tak mu ho odvezu, na víkend zůstanu u našich a v neděli se s tím jeho starým vrátím do Plzně. Možnost zajet si domů a neutratit ani korunu za benzín, se blbě odmítá.

          NGreysmen - Profil | Út 25.11.2014 19:13:59

          roce >> ajta krajta to asi bude problém mezi klávesnicí a židlí :-)

            Nroce - Profil | Út 25.11.2014 19:12:33

            Greysmen >> :-) ja taky ne:-)

              NGreysmen - Profil | Út 25.11.2014 19:09:58

              roce >> on neumí zkopírovat zápis a vložit do pole pro zápis a připsat se?

                Nroce - Profil | Út 25.11.2014 19:01:48

                Greysmen >> psal o tom jak prijede na koleno a nikde nic.......

                  NGreysmen - Profil | Út 25.11.2014 18:58:20

                  alda2211 >> ty rods experte dorazíš taky nebo ne?

                    NGreysmen - Profil | Út 25.11.2014 16:59:04

                    aktualizace:

                    Kanár + utopenec :)
                    Louda + koleno
                    Greysmen + koleno
                    roce + koleno
                    MatesK75 + koleno
                    Stupin + koleno
                    Bomber76 + koleno bez kmínu!
                    macros + koleno

                    SNOW bez kolena (někomu zbyde :-D )
                    Štěpán bez
                    čenda 22 bez

                      NPr3v1t3k - Profil | Út 25.11.2014 15:30:09

                      Zdar. S politováním musím poprosit o zrušení své účasti. Razím pracovně do Belgie a zpátky nebudu dřív než 10tého... :-(

                        Nroce - Profil | Út 18.11.2014 22:27:54

                        alda2211 >> to,ale vykročíš z davu.....:-)

                          Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 22:13:55

                          roce >> ne na koleno prijedu pulferrari

                            Nroce - Profil | Út 18.11.2014 21:15:27

                            alda2211 >> a máš Oktavku?? :-.)

                              Nroce - Profil | Út 18.11.2014 21:14:48

                              Louda >> ne on je Aleš takovej novej politruk :-)))

                                NLouda - Profil | Út 18.11.2014 21:12:19

                                alda2211 >> kdo to je Zeman ? major Zeman ? :-)

                                  Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 21:03:50

                                  Louda >> ty se ho zastavas jak mluvci pri zemana :-))))

                                    NLouda - Profil | Út 18.11.2014 20:56:59

                                    alda2211 >> tak to kecáš já ho dnes viděl na fejsu sice nevypadal moc čerstvě ale takhle také ne :-)

                                      Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 20:55:04

                                      Louda >> posledni znama fotka romanove vypravy

                                        Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 20:52:04

                                        roce >> pchááááá to mi bylo jasny hned ze by te kaprar domu nevzal :-)))