Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nroce - Profil | Út 18.11.2014 20:38:19

alda2211 >> to je parták co? a není to kaprař :-)

    Nroce - Profil | Út 18.11.2014 20:37:46

    Louda >> díky Véno :-)))))

      NLouda - Profil | Út 18.11.2014 20:36:35

      alda2211 >> já mám v kufru sedačky a nebo vercajch tam se nevejde :-)

        Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 20:33:05

        Louda >> v kufru?

          NLouda - Profil | Út 18.11.2014 20:30:41

          alda2211 >> o kamaráda pokud teda nějakého má :-) odvezu ho jako loni autem :-)

            Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 20:28:44

            roce >> o co se opres?

              Nroce - Profil | Út 18.11.2014 20:26:27

              alda2211 >> já po cestě žádnou alej nemám......

                Nalda2211 - Profil | Út 18.11.2014 18:52:44

                to zas bude v alejich nablito..........

                  NLouda - Profil | Út 18.11.2014 17:56:41

                  SNOW >> máš připravenou papriku ? pokud ne tak já tu něco mám :-)

                    NSNOW - Profil | Út 18.11.2014 17:42:14

                    Louda >> :-D))

                      NLouda - Profil | Út 18.11.2014 14:00:50

                      roce >> tě známe :-)

                        Nroce - Profil | Út 18.11.2014 13:21:48

                        Louda >> beru pásmo noc se nazahovat a roztahovat nebude

                          NLouda - Profil | Út 18.11.2014 13:14:32

                          roce >> mazec to bude jen pro ty co sednou vedle tebe až budeš roztahovat ruce :-)

                            Nroce - Profil | Út 18.11.2014 13:10:13

                            To bude mazec -:)

                              NPr3v1t3k - Profil | Út 18.11.2014 10:57:26

                              Tak děkuji za upozornění a přidávám se s kolenem :-)

                              Pr3v1t3k + Koleno
                              Kanár + utopenec :)
                              Louda + koleno
                              Greysmen + koleno
                              roce + koleno
                              MatesK75 + koleno
                              Stupin + koleno
                              Bomber76 + koleno bez kmínu!
                              SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
                              Štěpán bez
                              čenda 22 + koleno
                              macros + koleno

                                NMacros - Profil | Po 17.11.2014 7:58:49

                                Louda >> díky už konečně jde připojení .Včera a část soboty nějáká výluka na přes net.

                                  NLouda - Profil | Ne 16.11.2014 14:20:05

                                  Kanár + utopenec :)
                                  Louda + koleno
                                  Greysmen + koleno
                                  roce + koleno
                                  MatesK75 + koleno
                                  Stupin + koleno
                                  Bomber76 + koleno bez kmínu!
                                  SNOW bez kolena(nekomu zbyde :-D )
                                  Štěpán bez
                                  čenda 22 + koleno
                                  macros + koleno

                                    NMacros - Profil | Ne 16.11.2014 9:34:47

                                    pisu z mobilu nejde nam doma pripojeni na net nejaka repase takze se timto pripisuji do seznamu.Dekuju lada

                                      NMacros - Profil | Ne 16.11.2014 9:32:49

                                      Čenda22 >> macros + koleno

                                        NČenda22 - Profil | So 15.11.2014 13:15:56

                                        roce >> Chuť :D