Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

roce - Profil | Út 2.12.2014 17:34:20

kanarek >> Já bych dal start v šest :-D

    JOP - Profil | Út 2.12.2014 17:13:09

    Louda >> Ok, tak to bychom měli. A řídíš, nebo jsi spolujezdec? Já že bych se přifařil. Posledně jsem tam cucal colu a nebylo to ono :)

      kanarek - Profil | Út 2.12.2014 16:45:33

      V kolik hodin start akce ??

        Louda - Profil | Út 2.12.2014 13:24:39

        JOP >> má 4 kola a rezervu :-)

          JOP - Profil | Út 2.12.2014 13:18:52

          Louda >> Loudič, jak to máš s povozem?

            Greysmen - Profil | Út 2.12.2014 11:35:47

            JOP >> míst je rezervováno 15 kolen je objednáno 7 kdo chtěl tak si mohl napsat aby měl určitě, ale budou tam mít na zub určitě i něco jiného kdyby nikomu koleno nezbylo :-)

              Louda - Profil | Po 1.12.2014 19:22:24

              JOP >> ty ? dycky :-)

                JOP - Profil | Po 1.12.2014 19:18:19

                Louda >> Předpokládám, že se tam nechá případně přijet i bez ohlášení. Vloni tam bylo místa dost a ... i kolena navíc :)

                  Greysmen - Profil | So 29.11.2014 0:02:20

                  Louda >> dyť jdem to říkal že sice nejsem žádnej matematik ale procntuelně me to nesedí

                    Louda - Profil | Pá 28.11.2014 15:45:39

                    Greysmen >> chybí ti pět lidí dle hlasování :-)

                      Greysmen - Profil | Pá 28.11.2014 15:37:52

                      nikdo už nic , takže to dnes uzavírám

                      Kanár + utopenec :)
                      Louda + koleno
                      Greysmen + koleno
                      roce + koleno
                      MatesK75 + koleno
                      Stupin + koleno
                      macros + koleno

                      SNOW bez kolena (někomu zbyde :-D )
                      Štěpán bez
                      čenda 22 bez

                        Greysmen - Profil | St 26.11.2014 0:00:51

                        v pátek jdu obědnat finální počet kolen tak jestli ještě někdo chce nebo nechce tak si to koukejte ujasnit . Ať v tom není zmatek a zápisem se buď dopsat a nebo smazat. Díky

                          roce - Profil | Út 25.11.2014 21:32:16

                          Greysmen >> jako v Budapest :-)

                            roce - Profil | Út 25.11.2014 21:31:38

                            alda2211 >> jo to on vi'jinak by se neptal :-)

                              alda2211 - Profil | Út 25.11.2014 21:29:20

                              roce >> soupis co je to soupis hlavne ze vim kam

                                roce - Profil | Út 25.11.2014 21:23:20

                                alda2211 >> jj je te v tom soupisu videt :-)

                                  alda2211 - Profil | Út 25.11.2014 21:16:06

                                  Greysmen >> jasne ze jo vzdyt jsem psal ze si dam co zbyde po milanovi :-)))

                                    Louda - Profil | Út 25.11.2014 20:08:42

                                    Greysmen >> dík :-)

                                      roce - Profil | Út 25.11.2014 19:54:19

                                      Greysmen >> smejdi:-)

                                        Greysmen - Profil | Út 25.11.2014 19:51:19

                                        Louda >> neboj já ti s nim pomůžu