Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:08:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pítrsák >> F.P.B a Šanov jsou od nás. To byly akce👍Do teď pamatuji jak nás vesničani z Modlan hnali až do Teplic (Trnovany)😂😂

    NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:05:49

    drvoštěp >> jj klasika 👍

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:04:01

        NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 18:10:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        poldeci - 7.2.2021 13:27:46https://youtu.be/SDEGFfL4OIM
        Tohle jsem valil ve sluchátkách nejvíc spolu s FPB,Šanov, Zónou atd atd..

          NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 14:35:41

          poldeci >> walkman jsem valil taky fest ale kazety pretacel na tužce abych posetril baterky😬

            Npoldeci - Profil | Ne 7.2.2021 13:27:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pítrsák >> to francúzske rádio mi pripomenulo kazetu ku ktorej som sa dostal v nejakých 15 r, čumel som ako puk/mopo mogo, kromozon,heimatlos.../vôbec som ten rachot nechápal ale vo walkmane to bolo furt 😀
            https://www.youtube.com/watch?v=y-4Z2nU_8bI

              Nskwor - Profil | Ne 7.2.2021 7:56:56

              Gekoman >> Trefa

                NGekoman - Profil | So 6.2.2021 22:12:41

                skwor >> Hammerfall

                  Nskwor - Profil | So 6.2.2021 21:55:21

                  Pítrsák >> Švédsko....

                    Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 21:43:18

                    skwor >> Eva a Vašek na Řípu ?😂😂😂

                      NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 20:39:02

                      skwor >> Helloween?

                        NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 20:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nskwor - Profil | So 6.2.2021 20:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Poznej kapelu podle stage :) Napovím, že to je velká klasika heavy a power metalu.

                            NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 20:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 20:07:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 19:25:39

                                Gekoman >> Já je poslouchám spíše okrajově. Ale neurazí 👍

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 19:19:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    NGekoman - Profil | So 6.2.2021 19:18:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    drvoštěp >> https://youtu.be/8wL8GjSeo3M
                                    Já měl od nich nejraději album Beneath the remains

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 19:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 6.2.2021 19:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!