Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 18:21:59

skwor >> 8ka už je ranec..Já bych chtěl jet na Brutal, Obscene a pod Parou,ale radši se moc netěším..

    Nskwor - Profil | So 6.2.2021 17:54:01

    No to mi povídej. Nehledě na to, že ve vstupenkách tu mám teď asi osmičku, takže i když mám zálusk ještě na jednu akci, tak se mi další "do šuplíku" kupovat nechce.

      NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 17:47:13

      Už mám pořádnej absťák někam zajet na muziku!!!Už to je prostě dlouhý...teď měli být rokáče a všechno v řiti...

        Nskwor - Profil | So 6.2.2021 17:37:48

        Pítrsák >> Možná v mikroverzi jako loni, jinak jsem spíš pesimista.

          NPítrsák - Profil | So 6.2.2021 16:59:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ...https://youtu.be/iwEf-1NkIpg Snad letos dopadne Brutal Assault.

            Nluban ca - Profil | Pá 5.2.2021 17:21:53

            Polčis >> Rád by som si od nich nechal prepláchnuť uši naživo,naposledy som na nich bol pred pár rokmi v Brne,spolu s Napalm Death...

              NPolčis - Profil | Čt 4.2.2021 0:01:39

              poldeci - 3.2.2021 23:44:2Kurva mám halucinace sám,nebo i ty poldeci?

                NPolčis - Profil | St 3.2.2021 23:54:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                poldeci >> https://youtu.be/makppRzy33o
                Sorry teda ✌️

                  Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 23:44:23

                  Polčis >> tak díky 😀

                    NPolčis - Profil | St 3.2.2021 23:42:43

                    poldeci >> vzpomínky ti ale nikde nevezme 😃

                      Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 23:37:45

                      Polčis >> fuj si mi pripomenul také mokvajúce chrasty keď som bol decko,impetigo, chytil to aj otec ,segra,hrozne dlho sa to hojilo....brrrr

                        NPolčis - Profil | St 3.2.2021 23:28:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Já jen aby tady někomu nenarostl kohout n hlavě:-)https://youtu.be/rNY4lPBoH2w
                        Trochu starých uchyláků z Ilinois .☠️

                          NPítrsák - Profil | St 3.2.2021 14:16:00

                          drvoštěp >> jj pěkně se mě klepali modráky v rachotě😜

                            Ndrvoštěp - Profil | St 3.2.2021 12:58:21

                            Pítrsák >> Taky díky za odkaz na rádio👍

                              Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 12:50:28

                              Pítrsák >> díky za tip, to rádio naladím
                              Tiež si vypočujem hocičo, od t swift až po kusturicovu bubamaru 😀,asi jediné čo mi fakt vadí sú sprasené ľudovky v senzus štýle
                              catastofy poznám

                                NPítrsák - Profil | St 3.2.2021 11:42:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                poldeci >> o nocni do sluchátek valím rádio droogies.org starý Oi bandy i punkovky.Ale za těch 25let co punkovou a Oi scénu mapuju tak teď rád poslechnu i něco jinýho,valím hodně Trash,starý heavyk a HC.Na Slovensku máte bezva bandu Catastrofy 🤟

                                  Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 10:46:44

                                  Pítrsák >> 👍

                                    NPítrsák - Profil | St 3.2.2021 7:55:31

                                    poldeci >> já byl v Trutnově na všech Antifestech bylo to super ,nejlepší areál!!! Svojšice taky nebyli špatný.PodParou taky super.

                                      Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 0:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A dám dačo aj pre skins, švajčiarska legenda
                                      https://www.youtube.com/watch?v=pGwMGJ2wRgU

                                        Npoldeci - Profil | St 3.2.2021 0:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        drvoštěp >> mám asi dva albumy, mne sa zdá , že všetky bokovky mimo pistols boli lepšie či profesionáli alebo P.i.L.
                                        Veľmi terajšiu scénu nesledujem ale z nových kapiel sa mi páčia rakúsky deecracks

                                        https://www.youtube.com/watch?v=ywOBnGCRekU