Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Npoldeci - Profil | Po 8.2.2021 1:11:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Niečo aj pre satanistov 😀
https://www.youtube.com/watch?v=5ZFmScznTOg

    Nhank - Profil | Po 8.2.2021 0:18:52

    drvoštěp >> rise above je naprostej kult

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 22:57:13

      Pítrsák >> V Broumově mám strejce a tetku😀

        NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 21:29:41

        drvoštěp >> 😜
        Táta je taky bývalá mánička,nicméně androš mě nic neříká,ale je mě jasný že to mělo sílu!U nás na východě je legenda androše S.G.Pitaš ten má v Broumově rokáč a jezdí tam dost lidí za ním.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:58:36

          Pítrsák >> Taky fuckbock nemám😀https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Petr_Cibulka

            NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:53:45

            drvoštěp >> možná je na fb,ale to mě nesmí do baráku tak nevím.Cibulka mě nic neříká.

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:51:54

              Pítrsák >> Jj. Už jsem si ho našel. Já byl v 80tych letech v kontaktu s Cibulkou. I na vojnu mi posílal muziku. Pak jsem dostal varování, tak mi to posílal domů.

                NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:51:24

                drvoštěp >> Igora Kocicha?Ten je z Ústí teď mu je 57 taky mánička.

                  NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:49:06

                  drvoštěp >> Fotograf je původně taky z Androše,pak začal jezdit po punkových akcích a fotil.Byli jsme dlouho v kontaktu,ale teď nevím kde mu je konec.

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:43:18

                    Pítrsák >> Nevím, možná z Lábusovek. Ale osobně ne. Tam jsem třeba potkal kluky a holky který jsem neviděl 30let.

                      NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:39:33

                      drvoštěp >> slyšel jsem o něm různý věci jak pojebal SPS atd..

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:37:33

                        Pítrsák >> Mafiozo Růžička😎😀

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:35:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          poldeci >> Nebyl. Možná jsem byl na vojně. Já ještě jezdil ( pařil) z druhý strany ( Most, Litvínov) s klukama od androše. Ti jediní se drží do teď.

                            NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:26:31

                            drvoštěp >> Štěpána Stejskala znáš?

                              NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:21:39

                              poldeci >> zas neblbni na akce jsem jezdil od 96 ale doma mrtě alb.Nicmene Šanov jsem slyšel několikrát na živo.

                                NPítrsák - Profil | Ne 7.2.2021 20:20:02

                                drvoštěp >> jasný u vás byl český McLaren-Ruzicka ten tam měl ty bandy pod palcem manažer.Mileč-ZNC klasika mám rád.Me se líbila pak i pozdější kapela Průser.

                                  Npoldeci - Profil | Ne 7.2.2021 20:15:57

                                  drvoštěp >> tak to si potom bol na zásnubách /šanov/....dole se to houpe....😀

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.2.2021 20:12:09

                                    Pítrsák >> A Zastávka Mileč. Nevím jestli to půjde https://youtube.com/playlist?list=RDmYbHiT7rODk