Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NXI XAO - Profil | Čt 22.11.2007 14:37:21

Paja - Kde si prosimtě sehnal ty dva válce ???

    Nšmoula - Profil | Čt 22.11.2007 14:37:07

    Dobry den panove,chtel sem se zeptat jaky prumer toho silonu je tak akorat aby to slapalo?

      NPvl - Profil | Čt 22.11.2007 12:33:20

      Paja - ® máš už nějakou představu ?? 2,5 :1 nebo 3:1 ?

        NPaja - Profil | Čt 22.11.2007 12:31:42

        Vodar: Ano převod je 2:1, ale je to málo. Budu to muset zpřevodovat do většího poměru, protože to nefunguje tak jak má - viz diskuze níže.

          Nvodar - Profil | Čt 22.11.2007 0:27:56

          Paja.převod tam je 2:1?.Dík

            NPaja - Profil | St 21.11.2007 10:16:18

            Hampik:

              NPetr.J - Profil | St 21.11.2007 10:04:53

              sadraj promiň je to jinde, podivej se sem jsou tam i jiná zajímavá řešení http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=217516

                NPetr.J - Profil | St 21.11.2007 9:59:09

                sadraj Podívej se do dřívějších příspěvků, tam jsem vyfotil to co používám já, mlýnek vrtačka převodovka z ruční vrtačky. Zapínám to nožním vypínačem. Jede to jako po másle a těsto může být klidně dost tvrdé. Kvůli prstům je to potřeba tlačit do mlýnku nějakým dřevem, používám násadu od kladiva. Válim to na velkém mamutu a klidně bych si s těma válcovejma monštrama dal závod. To vůbec nemluvím o tvaru kuliček, jako robal to ty válce neudělaji. Kapurum je sice tvar fuk, ale do kobry se to musí dělat pěkné.

                  Nsadraj - Profil | Út 20.11.2007 16:26:26

                  sla si maslim že to asi bude podle toho jak to vypadá celkem slušná šneková převodovka tak by to utahnout mela jen sem nezjistill jak je to s číslem mlejnku každej má jinou hřídel jestli je to nejak univerzal nebo jak to řešej , ta hřidel u mlejnku je konická a ještě na jedný strane sploštělá a podle velikosti má každej mlejn jinej prumer ale za standu by to stálo obě ruce volný a jen to odebirat. jeden cpát do mlejnku a druhej řezat a ukládat to by bylo za hodinu hhodne přes metrák hadu nadelanejch . a hlavně na to tlačení čnekem není potřeba takový á sila není tam jinej odpor nez že tlačíš testo do volný díty jiný by to bylo kdybys mlel a mell tam i dětavý kolo a nuž to ba balo horší takhle je to jen o tření těsta o steny mlejnku a toho nástavce ven to jde jen do vzduchu a ne proti odporu . při mletí to musiš nejdřiv nacpat do tech ditek a následně to kudla uřázne ptoto ta síla nejhorší je to nacpaní do tech otvoru v řezací desce ,jde tam vlastně celej kus masa jen ho šnek tlačí proti tem otvorum a když ho tam narve tak se pak kousek udžízne a tak kolem dokola takže vlastně tlačíš cca 3 cm kus masa nebo něčeho do nekolika dsítek otvoru 4,5 mm a o tom je ta síla

                    NSla - Profil | Út 20.11.2007 15:02:59

                    sadraj: ja to mel zprevodovane pres rucni vrtacku ale i tak to nebylo ono, chce to proste neco se slusnym vykonem.

                      NSla - Profil | Út 20.11.2007 15:01:35

                      sadraj: hned jak ti najede stranka tak je tam nahore základní ceník-no a tam to najdes:)

                        Nsadraj - Profil | Út 20.11.2007 14:12:13

                        a sem as slepeuj kdes videl cenu? ja ji tam nevidim at delam co celam

                          Nsadraj - Profil | Út 20.11.2007 14:09:53

                          kde jsi ji našel? a inak je to zpřeodovaný takže kdyžý dáš vrtačku na pomalý točky a jeěště za přvodovku tak ti to urve pazoury a protlačí to i kus dřeva tim mlejnkem ,. Když ji dáš jen na hčidel na přimo tak to neutočí to je jjasný

                            NSla - Profil | Út 20.11.2007 14:01:32

                            ale s tim pohonem na vrtacku to neni tak horke-pokud se testo udela tuzsi tak s tim ma vrtacka co delat-zacne se prehrivat a je nutno po chvilce vypnout. chce to nejaky elektromotor s dostatecnym vykonem

                              NSla - Profil | Út 20.11.2007 13:59:27

                              sadraj: je tam cena, 1150 Kč

                                Nsadraj - Profil | Út 20.11.2007 13:48:39

                                www.porkert.cz je tam v produktech převodovka na masovej mlejnek na pohon vrtačkou a i nástavec na nabijení klobás na výrobu válců jen tam není cena a kde koupit ale dalo by se to udělat i tim a mlejnek na maso na kliku má snad doma nebo po babičce každej. psal sem tam kde se to dá sehnat a kolik za to čekám na odpověď

                                  NKaprňák - Profil | Út 20.11.2007 13:20:25

                                  Když mašina bude dělat koule tak jak má tak jsem ochoten za to dát klidně i 15000.-Kč.

                                    Nmilhaus - Profil | Út 20.11.2007 12:47:14

                                    A co takhle lis na dělání válců z těsta?Komplet nerez

                                      Nslavina - Profil | Út 20.11.2007 12:39:12

                                      milhaus- Já bych taky měl zájem!

                                        Neda - Profil | Út 20.11.2007 12:25:36

                                        Chlapi vydrzte do Brneneske vystavy, urcite se do te doby necoho takoveho na trhu dockate.