Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nšmoula - Profil | Po 26.11.2007 16:23:36

Ondra K.: prave mi poslal svagr sms jestly to muze byt ze železa ja semmu rikal zo jo hlavne at to ma 10cm prumer, a jo motor mam ze steracu je dost silny a ma prevodovku, secteno a potrzeno vyjde mi to na 2l slivky+2000 de to ne

    NOndra K. - Profil | Po 26.11.2007 16:12:16

    šmoula: ne ja nemyslím velkou já myslím válec tak 40cm a při ceně silonu...
    a ten motor taky nejak levněj neseženeš
    jo pokud by to bylo na ruční pohon tak by to vyšlo levněji ale já si myslím že když už tak už teda pořádně

      Nšmoula - Profil | Po 26.11.2007 16:06:51

      jo ty myslis velkou masinu , me staci dva valce.

        NOndra K. - Profil | Po 26.11.2007 15:52:57

        šmoula: hm tak to máš tak na materiál a ješte ne na všecek válce cca 2000kč motor 1500-2000 + ložiska řemenice klínáky nějaký rám na jakém to bude držet a určitě sem na neco zapoměl (asi)
        a pochybuju o tom že ti to někdo bude dělat grátis =)

          Nšmoula - Profil | Po 26.11.2007 14:50:27

          ja bych dal 5000kc kdyz mi to pomuze :)))))

            NTom75 - Profil | Po 26.11.2007 11:37:02

            Vyrábět by se to dalo, otázkou je kolik by bylo zájemců a kolik by byli ochotni za to zaplatit....

              NKaprňák - Profil | Ne 25.11.2007 11:49:14

              Dobré motivace na videu doufám,že se někdo u nás najde a bude to vyrábět.

                NAďo - Profil | So 24.11.2007 23:30:19

                Paja - Tu je pekne vidno sprevodovanie.
                http://www.youtube.com/watch?v=MxA8Yi85Mv8&feature=related

                  NAďo - Profil | So 24.11.2007 23:27:17

                  Nieco sa da objednat z Anglicka
                  http://www.foodmc.com/Carp_Bait_Rolling.html

                    NPaja - Profil | Pá 23.11.2007 8:56:53

                    Pvl: No asi by to chtělo aspoň 3:1.
                    Šmoula: Já mám průměr 70mm, ale lepší by bylo 90-100mm. Podle mého názoru čím větší průměr tím lépe, jen ta cena silonu se s průměrem hodně navyšuje.

                      Nšmoula - Profil | Čt 22.11.2007 21:13:26

                      vazi 9,5kg za kilo chcou 188 :(((

                        Nm.kindl - Profil | Čt 22.11.2007 20:57:20

                        Když kliknete na tu lupu vlevo u průměru tyče tak zjistíte jestli je toho metr nebo půl metru bm...

                          NKarči - Profil | Čt 22.11.2007 20:49:06

                          sadraj: Napíšu to ještě jednou. Najeď si na odkaz, klikni na lupu (zobrazení detailu) a tam je u každého průměru tyče napsáno, jak dlouhou dodávají.
                          Jestli ti prodají 29,5 cm to tam opravdu nepíšou....

                            Nsadraj - Profil | Čt 22.11.2007 19:43:22

                            to jsem koikal ale nepochopil jsem jestli mi tu tyč prodaj třeba když ji budu chtít 29,5 cm a nebo jestli to musíš koupit v nějký píře třeba 1m nebo 75 cm to sem tam nenašel . Mílokdo ti bude krájet tyč tak aby mu zbylo třeba 5 cm z celý tyče co by mu už těžko nekdo koupil kapišto jak sem to myslel . jsem tam nekde nejakou míru nenašel a kupovat ot na váhu je divný co když náhodou bude hustší nebo řidší ? u normálních je míra 1 bm ale u grafitovejch není vubec nic

                              NKarči - Profil | Čt 22.11.2007 19:32:26

                              sadraj: Všechno je uvedené v odkazu níže. Najdeš tam jak váhu požadované tyče, tak cenu za 1 kg. Stačí vynásobit a máš cenu...........

                                Nsadraj - Profil | Čt 22.11.2007 19:21:37

                                šmoula: a kolik váží ta jedna tyč na válec , no jako na kolik tě to vyšlo a jestli to prodávaj na kila nebo na dýlku nebo v nějakech mírách nám prozradíš?

                                  Nšmoula - Profil | Čt 22.11.2007 15:17:24

                                  uz je 21te stoleti prece soustruhem ne

                                    NXI XAO - Profil | Čt 22.11.2007 14:53:49

                                    šmoula - A čim tam uděláš ty drážky ???