Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nmilhaus - Profil | Út 20.11.2007 12:20:20

záleželo by na tom jestli by to bylo na motor nebo jen na vrtačku a nebo růčo na kliku.Velikost válců taky hraje velkou roli.Těch možností je víc

    NMiras - Profil | Út 20.11.2007 12:17:03

    milhaus: za kolik? Myslím, že zájem by byl.

      Nmilhaus - Profil | Út 20.11.2007 12:15:36

      Myslím že bych to dokázal vyrobit za rozumné peníze, kdyby se našlo pár lidí co by to koupilo tak bych do toho šel.

        Nsadraj - Profil | Út 20.11.2007 12:01:35

        mailine 77: to už se probiralo jinde koupil by sis jí za 10.000,- kaček ?
        levnějc to asi nevyjde jen válce vycházej materiálově bez jakýhololi opracování /jen tyš silonu / přes 2.000,- kaček

          NKaprňák - Profil | Út 20.11.2007 7:05:07

          mainline:Sakra pěkné video,škoda že u nás se zatím nikdo nenešel a nevyrábí takové mašinky.Hned bych si to koupil.

            Nmainline77 - Profil | Po 19.11.2007 15:13:55

              Nhampik - Profil | Ne 18.11.2007 19:28:38

              Paja: dej sem foto

                Nsadraj - Profil | St 14.11.2007 18:42:36

                ?

                  NPaja - Profil | Čt 18.10.2007 20:44:34

                  Ondra K.: zatím to mám na ruční pohon, ale pokud by to fungovalo přidělám k tomu elektromotor s převodovkou. Myslím že rychlost otáčení na to zas tak zásadní vliv mít nebude spíš asi ten poměr otáček. Zkoušel jsem točit velmi rychle i pomalu ale nebylo to ono.

                    Nsadraj - Profil | Čt 18.10.2007 18:59:40

                    k tem dirkam mě to dělá když mam tuhou smes , nstrefin přednej prumer hada a rollbalem je vemu nekolikrát tam a zpátky a maj snahu se jakoby válet šišatý , kdž je had o něco tlustší než má bejt a koulím rychle. pokusama jsem přišel na to že to těsto msuí bejt tak aby se udělala koule ale zase když se veme mezi prsty tak se ihned zacina deformovat potom mam koule teda delám 14-16 dobrý jak to udělám tvrdší tka se mi dělaj ty polootvory má to takovou snahu jakoby se to rozpadnout ,
                    lehce se to zjistí uválením válečku z hmoty na skleněmý desce jen tak rukama tam a zpátky když se při rychlejším pohybu tam a zpět má váleček snahu jakoby rozpadnout a vzniká z nej trubka je to tvrdý a nebo je v tom málo vajiček nebo pojiva
                    toliko moje poznatky ,
                    JINAK ROLBALL S MOTOREM TAK TO BYLA FAKT SILA
                    i když proč ne klikovým převodem by to řešit šlo takže proč to nevyzkoušet jan už vidim jak se ty desky šoupu tak 200-500x za minutu jak tam někdo mení valšky a odebírá koule , nejspíš nalepaený nekde na zdi a mašina si trtká po stole z místa na místo
                    N8PAD SKVELEJ

                      Nkajda - Profil | Čt 18.10.2007 18:41:02

                      Panove taky jsem delal kulicky obcas s dirkou,ale resil jsem to jen tehdy kdyz to testo pri delani hada se zacalo trhat a neslo to vubec(par kilo skoncilo v kosi).Moje zjisteni je ze to testo je priliz,,suche"a malo poji:o)))Uz to neresim!!

                        NFredyn - Profil | Čt 18.10.2007 18:13:11

                        Pvl-jojo
                        Ondra- :D

                          NOndra K. - Profil | Čt 18.10.2007 18:02:59

                          Fredyn: no jo chytl sas pěkně=)))))))

                            NPvl - Profil | Čt 18.10.2007 18:02:50

                            Fredyn - ® myslím si že praskat nebudou Jedině čerstvý , mohou blbě lítat , a brzo změknou .

                              NFredyn - Profil | Čt 18.10.2007 17:59:19

                              Ondra- ty mas na rolbalu motor tak ze to jezdi tam a zpet, nemas fotku ?
                              ona ta dirka vlastne nicemu nevadi, spis naopak, lip se uvolnuje esence, boilie se rychleji rozpadne a asi se i lepe uvari, pri vnazeni kobrou ale kulicky budou asi praskat, ciste teoreticky :-)))

                                NOndra K. - Profil | Čt 18.10.2007 17:55:08

                                Fredyn: no jasně na robal sem dal motor tak že vrchní díl mě jezdí tam a zpátky a už se mi nestává že by tam byl ani náznak po dírce

                                  NFredyn - Profil | Čt 18.10.2007 17:49:51

                                  bavime se tady o vyrobe pomoci rolbalu s tim ze kulicka ma uprostred jakoby dirku, malo stlacene, slepene testo
                                  ???cim to je???

                                    NOndra K. - Profil | Čt 18.10.2007 17:37:39

                                    Paja: a jak máš vyřešený pohon valíš ručně nebo tam máš motor.
                                    pokud to jedeš ručně tak je to možná tým že ti ty kuličky vyjetují vrchem a nepropadnou- nemá to to rychlost ty správné otáčky pro ten poměr 2:1

                                      NPvl - Profil | Čt 18.10.2007 17:30:09

                                      Fredyn - ® Kuwa se dohodněte ať v tom nemám guláš ! :o§))) Jinak dělám taky díravý :o§)) Občas . Docela mne to deptá ! Bohužel taky nevím čím to je .