Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nhampik - Profil | Pá 12.10.2007 15:29:38

Vase zprava

    Nhampik - Profil | Pá 12.10.2007 15:29:16

    Vase zprava

      Nhampik - Profil | Pá 12.10.2007 15:27:58

      zde jsou fotky mého stroje na výrobu boilie

        Nkajda - Profil | Po 8.10.2007 20:59:23

        hampik:Prosim rekni mi kolik je potreba toho silonu,myslim tim jaky prumer a jaka delka-teda celkova.Dik!

          Nhampik - Profil | Ne 7.10.2007 10:16:06

          Asi by jsme se domluvily, ale je problém sehnat silon za rozumnou cennu, jnak by to šlo. Kdybych silon koupil v Řempu tak by to vyšlo kolem 10000kč.

            Nkajda - Profil | So 6.10.2007 22:27:13

            hampik:Tak jeste jinak-muzes vyrobit takove udelatko jeste jednou?Pokud ano za kolik(v ceskych):o))

              Nhampik - Profil | So 6.10.2007 22:24:04

              nestálo mě to téměř nic, protože materiál sehnali kamarádi za flašku v práci a zbytek jsem udělal sám

                Npajascarp - Profil | So 6.10.2007 20:49:38

                kajda:Si tu sousede?

                  NJozka - Profil | So 6.10.2007 12:57:44

                  hampik - ® ahoj,na kolik Te to asi vyslo???

                    Nmikdandy - Profil | So 6.10.2007 10:47:17

                    hampik - ® jo to uz by slo:-))to by se to delalo jedna radost:-)

                      Nhampik - Profil | So 6.10.2007 10:39:23

                      já jsem si mašinku na výrobu vyrobil sám podle videa http://www.youtube.com/watch?v=JgeYHLFssMA a funguje super a příští týden sem dám foto

                        Npajascarp - Profil | Pá 5.10.2007 20:57:26

                        kajda - ®:Ja chci jet v neděli ale ještě nevim.

                          Nkajda - Profil | Pá 5.10.2007 20:51:08

                          pajascarp:No co myslis jasne ze jedu ale jen za mesto s odhozem a kdyz bude dobre pocasko tak provetram bicik:o)

                            Npajascarp - Profil | Pá 5.10.2007 20:47:00

                            kajda - ®:Zdar sousede já jenom že mě to tak napadlo.A co jedeš o víkendu někam na fišle?

                              Nkajda - Profil | Pá 5.10.2007 20:44:43

                              pajascarp:Urco dalo,ale myslim ze je to zbytecne.Do vsech kouli ktere delam na mlecne nebo na ptaci bazi pridavam repkovy olej a nemam zadny problem.Jinak mnou parkrat odskousenej dip byl prave ten na zaklade repkoveho oleje spolu s aroma shellfish-teda pro letni mesice-aspon me:o)

                                Npajascarp - Profil | Pá 5.10.2007 20:22:42

                                Dalo by se boilie dipovat v řepkovim oleji.Všichni píšou jak maj kapři rádi řepku tak by to mohlo makat.Skoušel to někdo?Myslim čistej ze ZZN ne něco z krámu co nevíš co tam je.

                                  Njirkaklima - Profil | Čt 4.10.2007 21:55:10

                                  nějaký recepty na boilies nemáte

                                    Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 21:01:33

                                    kajda - ® :ok

                                      Nkajda - Profil | Čt 4.10.2007 21:00:13

                                      pajascarp:To vonave je do zacatku moc dobry napad:o)Prejdi do kaprariny at ma Dan klidek:o)))))))