Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 20:56:24

kajda - ® :No snad jo ale nejdřív něco vonavího abych nepohořel hned na začátku.

    NDaniel Kobr - Profil | Čt 4.10.2007 20:55:25

    pjascarpe:přečti si zadání otázky a bude ti vše jasné.Je tu spousta jiných otázek do kterých by se tvé příspěvky víc hodily.

      Nkajda - Profil | Čt 4.10.2007 20:53:07

      pajascarp-Tak s tim rychle zacni a nech tomu volnej prubehApak zase pritvrdis-Peta to snese ne?:o))

        Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 20:49:41

        kajda - ® :Tak to já sem ještě smrady neskoušel asi by to neprošlo.Teda poprví asi jo ale pak:-))))))))))))))))

          Nkajda - Profil | Čt 4.10.2007 20:47:35

          pajascarp:Nevim jestli se da mluvit prave o prichut,ale u me vedou smrady a cim je doma vetsi zle tim vic to facha-Proste olihen,chobotnice,kaviar,pak brusinka a scopex-nic jineho zatim neodzkouseno:o)

            Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 20:41:20

            Daniel Kobr:Nevim a neznám mašinu na boilie jo na naftu nebo elektriku to jooo:-))))))))))))))))

              NDaniel Kobr - Profil | Čt 4.10.2007 20:38:54

              nemá být tahle otázka o mašinách na boilies?Zkuste řešit kmín v Houby v boilie.

                Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 20:36:21

                kajda :Asi to možná skusim budu si asi něco dělat přes zimu tak skusim i to kmínový.Možná je to blbost.A jakou příchut si válíš ty?

                  Nkajda - Profil | Čt 4.10.2007 20:19:41

                  pajascarp:To mas pravdu ze nemuselo ja jen ze na me by to nezabralo-kmin je taky koreni a proc to nezkusit:o)

                    Npajascarp - Profil | Čt 4.10.2007 20:01:09

                    kajda :A proč nemuselo by to být špatný.

                      Nkajda - Profil | Čt 4.10.2007 19:57:28

                      pajascarp:Uz si tady zase sousede-o)me by na kmin nikdo nedostal:o)

                        NÁdoš - Profil | Čt 4.10.2007 19:35:27

                        sadraj - Anyz je starej a zbytek muzes zkouset....

                          Nsadraj - Profil | Čt 4.10.2007 12:06:00

                          sem s ní teda tou mapkou prosím

                            NMiras - Profil | Čt 4.10.2007 9:06:59

                            Jirka Šachl: jestli ještě děláš v Praze, mohu Ti poslat mapku na prodejnu, kde jsem to kupoval. Je to na Vinohradech.

                              NBláža - Profil | St 3.10.2007 20:02:03

                              Jirka Šachl - ® ty plastový nástavce na mašinku porkert jsem asi před měsícem kupolval v Novém Bydžově měli jich tam docela dost v různých velikostech podle mašinky "PORKERT" bohužel firma je v likvidaci tak to asi bude všude jen doprodej skladových zásob. N Bydžov nemáš tak daleko tak snad ti to pomůže .

                                Nsadraj - Profil | St 3.10.2007 16:57:49

                                jirko: kde ve hudry hudry teda strašecím to maj konkrétně , co je ot za krám , a nebyl by telegfon ,. jsem takovej mámivej třeba je ukecám aby mi to poslali poštou na dobírku určitě tam bude nějaká baba se kterou by se to telefonicky dalo domluvit , už se mi rakhle podařilo koupit celkem dost věcí když tak na email mi to pošli nebo na ICQ díky moc , co to mmůže stát takovej heft?

                                  NPetr.J - Profil | St 3.10.2007 12:52:00

                                  Jirka Šachl Ty nástavce na mašinku mají v Novém Strašecí, ale to ti asi moc nepomůže. Když jsem to ještě nedělal těma nástavcema, tak jsem použil seřízlej konec od plastové lahvičky od magi do polívky, jsou v tom i sojové omáčky a různé jiné koření. Jde to seříznout na různé průměry a je to poměrně tvrdé, takže to vydrží. Ještě se k tomu musí ale udělat z nějakého plastu kolečko s dírou k nasazení na mašinku do toho jsem to zalepil tavným lepidlem. Nebo jsem také použil takový ten bílý chyták, který se dává na šňurku od splachovače na záchod. Použít se dá hodně věcí, jenom je potřeba, aby ten konus byl jenom mírný, jinak to z toho neleze moc pěkné

                                    Nsadraj - Profil | St 3.10.2007 11:55:37

                                    jirka: no to je právě ono když to uděláš řidký tak to jde ale blbě se to rolbaluje a musiš to hned hazet do vody a vařit jinak se to nalepí i na silikonovej vál to jsem zkoušel , jkdyž to udděláš hustší tak to nejde tlačit a láme se to , poslední dobou jsem přišel na kompromis dělám to o trochu řidsší asi tak hustý jak jsou ty tmely na panely medvědí hovno se tomu říká a jak to z kartuše tlačím en tak mám posypanej vál trochou škrobový moučky / neměla by mít vliv ani na chzt ani na batvu a/ a pk se to nelepí a jde to líp válet rollbalem, ono je taky o něčem jiným tlačit prumer 25 a 30 a 14 nebo 16 ty menší se tlačej huř protože tam nemaj tolik místa na to aby to prolezlo. khlavnš jsem přišel i na to že je lepčí když je to potrubí na tlačená konicky zužený ke konci ci to leze ven protože se to líp utáhne a pak ty koule nemaj snahu dělat uprostřed dirku což se stava u hustčího těsta

                                      Nmacin - Profil | St 3.10.2007 11:48:33

                                      J.Š, sadraj: to není dělaný z nerezu je to dělaný s ruzných trubiček, jeden nádstavec(tu trubičku) dělal tuším s rozřízlé konzervy, další nádstavec pomocí nějakých starých formiček na cukroví. jak budu v pátek můžu to nafotit a dát to sem... S tou výkoností... nevím přesně velikost toho mlýnku ale teď používáme nějakej větší a jede to z něj jak po másle...

                                        Nsadraj - Profil | St 3.10.2007 11:38:53

                                        macin: a kde seženu takováýho kolegu co mi to zrobí teda jako ten nastavec? a taky bydlim v panelaku takže potřebuju něco tichýho a hlavně výkonnýho