Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 18.1.2011 15:08:50

Martin... >> Tak ten už je teda hoooooooodně chlupatej.........(((((D >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Pá 14.1.2011 9:36:53

    Mysho22 >> Tohle je lepší v podání Zdeňka Izera.......Reportáž u bači.........o)))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | St 12.1.2011 18:39:50

      vahaj >> Znám to trochu jinak....." Nemáš na chleba? Jez koláče!" >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Po 10.1.2011 20:59:15

        Možná to tu už je .......))))) >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Po 10.1.2011 17:51:38

          Ivo >> .....-:o)))))) >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Po 10.1.2011 17:43:58

            Ivo >> Vím, proto ty smajlíky (ikdyž nedokonalé).......-:O))))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Po 10.1.2011 17:34:45

              Ivo >> Nic ve zlém, ale nechceš to sepsat jako seriál na pokračování?......))))
              Píšeš to moc hezky a pokaždě to má jinou pointu.......)))))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | So 8.1.2011 11:50:27

                sauron13 >> To jistě ano, ale řeč byla o něčem jiném......)))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:36:37

                  smradzjzd >> To by tady asi bylo pusto.....))))) >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:20:43

                    smradzjzd >> To máš recht, ale málokomu se chce pročítat 356 stran, aby se néhodou neopakoval.......))))) >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:13:26

                      smradzjzd >> Opakování - matka moudrosti........)))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:12:10

                        Nevěřte všemu , co je psáno........))))) >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:07:24

                          brach >> Nebuď Prudy.......)))) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 18:04:12

                            Láska až za hrob........))))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:48:33

                              Zimní ochrana.......)))) >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:37:21

                                bart.bm >>Říkají si dvě novomanželky po svatební noci: " Teda chtěla jsem moc, ale že by sa mi z něj kúřilo.........))))) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:33:18

                                  bart.bm - 7.1.2011 17:29:22 >> Ten poslední je brutus sestro.......))))) >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:23:03

                                    bart.bm >> Díky . Tvoje taky ujdou .....))))) >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:19:47

                                      ......:-))))))))) >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:11:07

                                        Já vás vidíííííííííííííííím..........))))) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $