Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 17:04:08

Živý barový pultík.......)))) >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 16:49:27

    HandsFree.....)))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 13:02:11

      Do hospody vstoupi chlapek a na triku ma napsany :
      "Ze tri duvodu nesnasim ty cikansky svine".
      U jednoho stolu sedi nasi takyspoluobcane a jeden z nich rika "hej ty vole, co to tam mas napsany?"

      Chlapek v klidu pronese do mistnosti
      "Prvni duvod je ten, ze ty prasata neumi cist"
      "Cos to rikal, ty gadzo?" se nervozne pta cikan
      "Druhy duvod je ten, ze jsou nahluchli" odveti chlapek
      "Neee, ty vole, ja ti zpravim fasadu" uz zuri cikan
      "A za treti, vytahuji noze tam, kde se bude strilet ..." >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 12:42:55

        Jde kanibal po vesnici a nese pod paží dvě urny ,potká druhého a ten se ho ptá :co to máš pod paží ? nevidíš?
        nesu si granko , vole . >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 12:32:32

          Mladá manželka je sama doma a najednou zvonek. To přišel kamarád Lojza, tak na to skočej. Za chvilku zase zvonek, manželka celá bledá, že to bude manžel a tak ať se Lojza schová do skříně.
          Nebyl to manžel, ale kamarád Tonda. Tak na to hupsli, ale za chvilku zvonek. Manželka celá bledá, že to bude manžel, tak ať se Tonda schová do skříně, ne, tam ne, tak do koupelny.
          Nebyl to manžel, ale kamarád Pepa. Tak na to vlítli a za chvilku zase zvonek. Manželka celá bledá, že to bude starej, tak ať se Pepa schová do skříně, ne, tam ne, tak do koupelny, ne, tam taky ne, tak na záchod.
          A byl to manžel. Jdou do ložnice a maj se rádi. Asi za hodinu to nevydrží Pepa, vyleze ze záchodu a povídá, "Tak ten záchod je hotovej, paninko," a odchází. Asi za další půl hodinu to nevydrží Tonda, vyleze z koupelny a povídá, "Tak paninko, ten bojler je hotovej," a odchází. Po dalších asi 20 minutách se otevře skříň a z ní opatrně vykráčí do ložnice nahý Lojza… manžel na něho civí s otevřenou pusou… "Si eště nikdy neviděl mola?" podiví se Lojza. >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Pá 7.1.2011 12:08:39

            Primář předvádí polikliniku novému doktorovi a povídá: "Tady máme JIPku, tady nové ARO" a v tom uvidí pacienta, jak sedí na lavičce na chodbě a onanuje. Doktor se zarazí, ptá se co to ma znamenat a primář povídá: "Toto je pacient, který trpí tzv. přetlakem semene. Jednou za čas to na něho příjde, infarktové stavy, vysoký tlak, prášky na to neexistují a tak si to musí udělat sám." Doktor znalecky pokyne hlavou a jdou dál. V tom uvidí jak zdravotní sestra kouří pacientovi přirození a ptá se, co zase tohle má znamenat. A primář odpoví: "Tento pacient má shodou okolnosti stejnou diagnózu jako ten pacient minule, ale má lepší zdravotní pojišťovnu." >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Út 4.1.2011 11:32:26

              beze slov....))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Čt 30.12.2010 10:16:57

                Jaroch >> Neber to tak tragicky.....))))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Čt 30.12.2010 9:52:32

                  Jeden Sivestrovský >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 30.12.2010 9:15:05

                    Muž stižen smrtelnou chorobou se v roce 2030 nechá zmrazit. V roce 2130 ho probudí, vyléčí a vyšlou zpět do života. Muž byl vášnivý lovec, tak se ptá hned doktora: "Doktore, lovíte ještě?" A doktor: "no ovšem." A muž se znova ptá: "a lovíte zajíce, medvědy nebo srnce?" A doktor mu říká: "né, mi už tady nic takového nemáme, všechno vyhynulo, ale můžeme tu volně lovit cikány." Tak chlap jde … koupí si flintu a vyrazí na lov. Jde okolo silnice a vidí cikánku jak stopuje auta. Veme kvér a odstřelí jí… úlovek si zapíše. Jde dál a vidí dva cikány jak stojí na zastávce, veme flintu odstřelí je… úlovek zapíše. Jde dál a vidí tři cikány jak se hrabou v popelnici, veme flintu taky je zastřelí. Vidí ho policajt, přiběhne k němu a říká: "Chlape, co to děláte? To budete mít za 5000,- Kč." Muž na to: "ale za co? Mě řekli, že se cikáni mohou střílet." A policajt na to: "No jo, ale u krmítka?" >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | St 29.12.2010 11:08:37

                      abul-luba >> Hezké a bohužel pravdivé.....)))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 23.12.2010 14:52:23

                        Silent Hunter >> Těch variant je mnoho. A každý zná jinou......)))) >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Čt 23.12.2010 13:54:29

                          vahaj >> Ještě bych to doplnil o Sudeťáka:
                          Skákal pes Filipes přes minové pole,
                          Šel za ním esesák, říkal mu "Ty vole!"
                          "Já jsem vůl, Ty jsi vůl, oba dva jsme voli, protože skáčeme po minovém poli!" >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | St 22.12.2010 19:50:06

                            Ivo >> Ony dětičky jsou taky pěkně krvelačné ......)))))
                            Nebyli jsme jiní.....))))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 19.12.2010 18:43:46

                              HoumrP >> Až na tu příšernou Krausovu slovenštinu je to dobré......)))) >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | St 15.12.2010 18:50:33

                                Poušťák >> Tam maji vsjo Bolšoje .....))))))) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | St 15.12.2010 18:46:52

                                  Petr Z. Vedro >> Dobrý. v pohodě......)))))
                                  Ten Ivan nemá lešení na hnátě jako já......((((D >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | St 15.12.2010 18:13:17

                                    vahaj >> Šalený Ivan...((((Brrrrrrrrrrrrrrrr >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Út 14.12.2010 11:24:48

                                      milous >> Hustý, ale jako reklama velmi zdařilé.....))) >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | Po 13.12.2010 12:13:47

                                        vahaj >> To je dilino....))))) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $