Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | So 11.12.2010 19:34:57

SAHIB >> Já myslel na pucování rukou.....))))) >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | So 11.12.2010 19:11:08

    SAHIB >> A chleba kde?.....)))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | So 11.12.2010 10:44:33

      mimikry >> Něco podobného:
      Ťuk ťuk!
      Kdo tam?
      Malá smrtka a jdu si pro vašeho křečka!
      Kopanec a smrtka se válí pod schody
      "Mamí, ten pán mě skopnul ze schodú!"
      Buch Buch!
      Kdo tam?
      "Odčítání lidu!" >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | So 11.12.2010 9:35:10

        Ladadar >> To bohužel není k smíchu, ale k pláči, protože to tak ve skutečnosti vypadá.......)))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Pá 10.12.2010 18:45:37

          big.John >> Brutus , matko představená!!!....)))))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Pá 10.12.2010 18:43:38

            SAHIB >> Brutálně realistické, ale zachechtal jsem se všem.....)))) >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | St 1.12.2010 9:22:44

              vahaj >> To je božíííííííííííííííííííííííííííí.........)))))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Pá 26.11.2010 11:58:30

                Nápis na hřbitově: 1.den-:"Vy mrtví vstaňte a pomozte nám s mrkví!"
                Odpověď 2.den - :"Polibte nám prdel s mrkví ! My jsme rádi, že jsme mrtvý!"......)))) >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.11.2010 19:55:37

                  Grasel >> Božííííííííííííííííííííí.......)))))
                  To je jak kdyz hraje na keyboard >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.11.2010 10:46:46

                    poslední pokus >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.11.2010 10:45:36

                      GRUPA >> 5krát (minimálně) .......)))))) >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.11.2010 10:21:54

                        Ještě jednou >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.11.2010 10:05:28

                          Toť on......)))))) >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | St 24.11.2010 19:55:15

                            vahaj >> Pěkně jsem se zachechtal....-:o)))) >> Stránka diskuse

                              Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $