Fóry | MRK.cz

Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Út 15.1.2019 20:45:45

Na Rádiu Beat říkali, že dnes je mezinárodní den výmolů.
Takže svátek má nejen D1, ale většina silnic v ČR 🙂 >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Čt 3.1.2019 17:00:24

    aktuálně ... :-))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Út 25.9.2018 16:00:26

      Deawon >> Co je POKÉMON?
      Toť moravsky řečeno PO - KÉM- ON je?
      Po tatovi! ... :-))) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Po 10.9.2018 15:43:26

        Předvolební Kandidát ..... :-))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Út 14.8.2018 19:56:25

          Jaroslav Vrchlický
          Balada o hovně ..... :-))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Po 30.7.2018 16:09:17

              NAnýzový dědek - Profil | Po 23.7.2018 19:30:31

              Když jsi jediný, kdo nemá notebook, ale přesto se snažíš nevyčnívat :-))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 17.7.2018 21:02:47

                Exkurze v kamenolomu

                Paní učitelka přijde s žáky na exkurzi do kamenolomu.

                Ředitel kamenolomu ji odkáže na střelmistra, co se opírá támhle o lopatu,
                že tady dělá celej život a ví o tom úplně všecko.

                Střelmistr říká: ”Děcka, divéte se.
                Tady do té skály se najebó díry.
                Do tech děr se najebe dynamit …. a ten to rozjebne.
                Na takový vélký jebance.
                Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance.
                Ty jebance se jebnó do lisu.
                A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach.
                Ten prach se jebne do cihelně.
                V té cihelni se z toho najebó cihle.
                Ty cihle se jebnó na stavbu.
                A ti zedníci se s těma cihlama jebó a jebó, až najebajó baráky.
                A v těch barákách se jebe a jebe a jebe, až se najebajó takový zjebanci,
                jako ste vy, keří nevijó, jak se jebe do kameňa"

                :-)))) >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 10.7.2018 19:04:36

                  Kurva nebo pedagog? :-))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 24.6.2018 19:31:02

                    Co je Pánu Bohu 100 000 let?
                    - Jedna minuta
                    Co je Pánu bohu 100 000 korun
                    - 1 haléř
                    Přimluvěj se Gabrieli u Pána Boha, aby mi dal ze svého 1haléř?
                    - Přimluvím se Khon, ale budou muset minutu počkat ... :-))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 22.6.2018 8:24:55

                      https://youtu.be/F2rn5y8DJjY

                      Pro ty, kteří mají rádi tento druh humoru 😂😂😂😂😂 >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 25.5.2018 18:49:37

                        GDPR v praxi ... :-D >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | St 16.5.2018 20:46:48

                          Po službe a od rána na gynekologickej ambulancii.
                          Neskoro popoludní vyjde gynekológ na ulicu.
                          Rozhliadne sa a blažene vzdychne: „Tváre !“ :-))) >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Po 14.5.2018 19:32:57

                            Učitelka ve škole: „Tak děti a budeme počítat.
                            Tatínek přinesl domů svoji výplatu 40.000 korun a polovinu dá mamince
                            . Co dostane maminka?“
                            Pepíček: „Záchvat a radostí se posere!“
                            :-))) >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Út 8.5.2018 17:27:23

                              Náhoda? :-))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 4.5.2018 15:26:43


                                Aplikace hokejových pravidel na manželský sex

                                Hákování – rychlovka neboli braní to hákem
                                Bodnutí koncem hole – koitus
                                Zakázané uvolnění – předčasná ejakulace
                                Postavení mimo hru – ztopoření mimo domov
                                Podražení – nevěra
                                Příliš mnoho hráčů na hřišti – grupensex
                                Trest ve hře – odpírání sexu odůvodněné
                                Nedovolené bránění – bolest hlavy a jiné odpírání manželské povinnosti
                                Osobní trest – žehlení+luxování+mytí nádobí, podlahy a oken
                                Trest do konce utkání – rozvod
                                Naražení zezadu – „zezadu“
                                Naražení na hrazení – zezadu o pelest postele nebo o zeď
                                Krosček – úder válečkem po nekvalitním sexu
                                Hrubost – sex bez předehry
                                Vysoká hůl – nadměrně vyvinutý úd
                                Zlomená hůl – impotence
                                Držení hole – uspokojení rukou (muž)
                                Hraní rukou – uspokojení rukou (žena)
                                Držení – „misionář“ s obětím
                                Faul kolenem – úder mezi nohy
                                Sekání – plácání přes prdelku
                                Nesportovní chování – pomlouvání manžela/manželky
                                Nafilmovaný pád – předstírání orgasmu
                                Zdržování hry – sledování TV, hospoda apod.
                                Probíhá MS 2018- tedy malé osvěžení pravidel..... :-)))))) >> Stránka diskuse

                                  Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $