Fóry | MRK.cz

Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.4.2018 20:31:58

jeden k čarodejnicím ..... :-)))))

Jde malý černoch k čarodějnici a stěžuje si: „Víte, on se se mnou nikdo nechce bavit, nikdo mě nemá rád a mně je smutno.”
Čarodějnice se na něj podívá a řekne: „Co ode mě vlastně chceš?”
Ubohý černoch povídá: „No, já bych chtěl bejt velikej a aby mě lidi měli rádi.”
A čarodějnice řekne: „Čůry můry aufant, ať je z tebe Kaufland!”: :-))))))) >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | St 25.4.2018 21:41:18

    Aká je slovenská akupunktúra?

    Vidly do zadku..... :-)))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | So 14.4.2018 20:47:05

      Na dobrou noc :-)))) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Čt 12.4.2018 11:10:10

        Tohle mne po ránu pobavilo:

        Křesťanství: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi.
        Islám: Máš dvě krávy. Jednu si necháš, druhou vyměníš za manželku.
        Socialismus: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka.
        Komunismus: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě.
        Nacismus: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a zastřelí tě.
        Evropská unie: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, druhou podojí, mléko vylije do řeky a dá ti za ně dotaci.
        Tradiční kapitalismus: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu.
        Český kapitalismus: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo soudním znalcem doloženo, ale dvě rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a soudní znalec bez problémů pokračuje ve své živnosti.
        Americká akciovka: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou, aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil, proč to kráva nevydržela a musela být utracena.
        Francouzská akciovka: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři.
        Japonská akciovka: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě.
        Čínská akciovka: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval.
        Britská akciovka: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené.
        Italská akciovka: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak si uděláš siestu.
        Ruská akciovka: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.
        Řecká akciovka: Máš dvě krávy. Obě sníš a požádáš Evropskou unii o dvě nové.

        :-))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Út 3.4.2018 19:00:15

          Jede rybář v autě se snoubenkou na radnici, ale co čert nechtěl havarují. Oba jsou na místě mrtví a tak stoupají do nebe, kde je vítá sv. Petr.
          Rybář mu povídá:" Hele Péťo. když už jsme to nestihli na tom světě, myslíš, že by se dalo zařídit, aby nás oddali tady v nebi?"
          Sv. Petr rybáři povídá: "Byl jsi dobrý rybář a vždy jsi se choval k rybám s úctou, jenže svatbu jsme zde ještě neměli a tak mi dej chvíli času a já se poptám, jestli by to bylo možné."

          Uběhne den, dva, týden, měsíc a pak se sv. Petr objeví a povídá: "Mluvil jsem s farářem a ten říkal, že to pro vás udělá."
          Snoubenka se zaraduje, ale rybář povídá:" Sv. Petře jenže jsme v nebi a mě by zajímalo, kdyby to náhodou neklapalo, jestli se dá tady i rozvést? Mohl by jsi se zeptat i na toto?"
          Sv. Petr se zamračí a povídá: "Hele ty vydro jedna k vůli tobě jsem v nebi hledal celý měsíc faráře, jak dlouho myslíš, že zde budu hledat právníka?" :-)))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Po 2.4.2018 12:55:45

            Letošní ročník soutěže o nejlepší aprílový žertík je rozhodnut už den předem.
            – Absolutním vítězem se stává Počasí s jeho číslem "Celou zimu jste sníh neviděli, tak tady tu bílou sračku máte"

            -)))))) >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Ne 1.4.2018 13:54:14

              Pojistěte klientům „zlomené srdce“
              Z nedávného průzkumu vyplynulo, že pětina českých
              párů by si ráda uzavřela pojištění pro případ, že
              by jejich vztah ztroskotal. A dokonce by do takového
              pojištění neváhaly investovat i tisíce.
              Na Valentýna taková možnost pojištění ještě nebyla,
              ale dnes již ano. Allianz přichází 1. dubna
              s připojištěním „zlomeného srdce“ s jednoduchou
              konstrukcí: „Pokud majitel nebo majitelka životního
              pojištění potká potenciálního partnera, začne si platit
              měsíčně pojistné. V případě, že vztah po několika měsících
              nebo letech zkrachuje a pár se rozejde, pojišťovna
              začne vyplácet pojištěnému předem dojednanou
              sumu jako odškodné za zlomené srdce,“ uvádí šéf
              životního pojištění Allianz Martin Podávka. I pojistná
              událost se prokazuje snadno: „Pojištěný k hlášení
              „milostné“ škody přiloží lékařskou zprávu z koronární
              jednotky a rentgenový snímek s prokazatelnou frakturou
              srdečního svalu,“ dodává Martin Podávka. >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2018 13:30:55

                "Obžalovaný, vysvětlete mi, proč jste tu ženu zabil?"
                "Vaše Ctihodnosti, již dvacet let pracuji jako gynekolog.
                Každý pracovní den se od osmi do čtyř koukám žena do klína, občas dělám přesčas, aby byly mé pacientky v pořádku ošetřeny a zkontrolovány.
                Oné inkriminované noci jsem se vracel domů právě z jednoho takového přesčasu,
                těšil jsem se domů na čaj a fotbal v televizi,
                když v tom najednou přede mne předstoupila ona žena s návrhem, že mi ji za dvě stovky ukáže.
                No co by jste dělal vy?"...... :-)))) >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2018 13:14:39

                  Cimrmani sou prostě boží....:-))))

                  Cimrman hrozil na simultánce v Madridu Capablancovi dvojitým šachem,
                  čímž velmistra znervóznil na tolik, že zahlásil tah na G 12, čímž se ocitnul zcela mimo šachovnici.
                  Byl to první aut v dějinách šachu :-)))))))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 25.3.2018 11:35:28

                    Hodina náboženstva:
                    Pán farár sa pýta,:"Deti kto z vás si vie predstaviť ako vyzerá duša človeka?"
                    Prihlási sa malý Ďurko a vraví:"Ja, pán farár, ja som ju videl v takej dlhej bielej košeli.
                    Včera večer vyliezala z vášho okna a vy ste za ňou volali:" Príď aj zajtra večer, duša moja!""
                    :-))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 23.3.2018 21:10:22

                      Stojí v parku dvě sochy naproti sobě.
                      Stojí 100, 200, 300 let a přiletí k nim anděl a povídá:
                      "Když tady tak dlouho stojíte, dám Vám pro radost půl hodiny lidského života. Můžete si dělat, co chcete."
                      Sochy obživnou, mrknou na sebe a už upalujou do křoví.
                      Po chvíli se ozývají různé zvuky, pochichtávání a za čtvrt hodiny celé šťastné vylezou.
                      Anděl jim říká: "Ještě máte čtvrt hodiny, můžete jít znovu."
                      Tak sochy jdou znovu a ta jedna povídá:
                      "Ale teď to uděláme obráceně, ty budeš držet holuba a já se na něj vyseru."...... :-))))) >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.3.2018 18:22:06

                        Bohatý Žid letí na služební cestu do New Yorku a moc se mu líbí letuška
                        a tak když k němu přijde povídá: " Budu teď týden sám v NY, nechtěla by mi na tu dobu dělat společnici, za 100 000 dolarů?
                        Tedy se vším všudy, ve dne i v noci..."
                        Letuška se zapýří a říká: " Za 100 000 moc ráda"
                        A Žid se ptá dál: "A co takhle za tisícovku?"
                        "No dovolte, copak si myslíte, že jsem nějaká ku.va?"
                        "Tak to už jsme si slečno vyjasnili, teď se bavíme o ceně!"...... :-))) >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.3.2018 18:21:17

                          Sedí v Irsku před katolickým kostelem dva žebráci.
                          Jeden drží v ruce kříž a druhý Davidovu hvězdu.
                          Návštěvníci kostela se na žebráka s hvězdou škaredě podívají a tomu s křížem vhodí provokativně velkou sumu peněz do klobouku.
                          Tak to jde několik dní, až se knězi z kostela židovského žebráka zželí, jde za ním a povídá mu: "Podívejte se, tady jste v Irsku, to je katolická země, sedíte před kostelem, pokud budete držet v ruce hvězdu Davidovu, tak Vám nikdo nic nedá."
                          Žebrák s hvězdou se ušklíbne, dloubne loktem do toho s křížem a povídá:" Podívají se Kohn, kdo nás to sem přišel učit marketing."...... :-)))) >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Čt 15.3.2018 13:28:39

                            Sára umírá a mluví na svého muže. "Kohn, když tak koukám z toho okna a vidím to slunce venku, ten sad, kam jsme chodili na procházky, vidím tu synagogu, kde jsme se brali a vidím naše auto, ve kterém jsem Ti porodila prvního syna, mně je Kohn tak nějak hezky, tak nějak lehko, že se mi snad ani umřít nechce,"
                            Na to Kohn vstane, zavře okno a zatáhne žaluzie.
                            Vrátí se k posteli a povídá: "Sára, nerozptyluj se!!!"..... :-))) >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.3.2018 11:16:43

                              Baví se intimně dvě náramné přítelkyně.
                              „Včera jsem zažila neskutečně úžasný sex!" říká jedna.
                              „No tak povídej, s kým?"
                              „No dovol, to nikomu neřeknu. A už vůbec ne jeho ženě!" :-))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Po 5.3.2018 18:36:28

                                Víte jak nejvíce nasrat pražského taxikáře?
                                Za jízdy mu řekněte :" Hele Uber!" ... :-))))) >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | So 3.3.2018 15:02:12

                                  Na dobrou moč nebo noC?

                                  Dědeček si hraje na pískovišti s vnoučkem, když tu najednou chlapeček popadne kyblíček a začne pít jakousi vodu co v něm byla.
                                  Dědeček říká : ...."Pepíčku, nepij to z toho kyblíčku, je to moč !!!!"
                                  Pepíček říká:......"moč nebo májo, štejně to vypiju všečko".....:-)))) >> Stránka diskuse

                                    Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $