Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Čt 20.7.2017 17:14:56

.PRACOVNÝ POHOVOR
Išiel som na pohovor do práce.
Bola to veľká obchodná firma a manažér, čo skúšal moje obchodné zručnosti, mi podal jeho notebook do rúk a hovorí: „Choďte za dvere, zaklopte a skúste mi predať tento notebook.“
Tak som išiel za dvere, ale už som nezaklopal, vyšiel som na ulicu a zrazu mi zvoní telefón , bol to ten manažér: „Okamžite sa vráť aj s mojim notebookom!“
A ja mu hovorím : „Za 500 euro je tvoj kámo!“ >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | So 15.7.2017 17:58:35

    Jednoho dne se Bůh zeptal Sv. Františka ....
    Bůh: Franto, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole na zemi? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším věcem, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbovej zahradní plán. Ty rostliny rostly v jakékoliv půdě, vydržely sucho a hojně se samy množily. Nektar z dlouhotrvajících květů přitahoval motýly, včely a hejna zpěvných ptáků. Očekával jsem tedy, že už uvidím krásné zahrady plné barev a květů. Ale všechno co vidím jsou zelené fleky...
    Sv.František: To všechno ten kmen, který se tam usadil, Pane. Říkají si Příměšťáci. Začali říkat tvým květinám „plevel“, ze všech sil je hubí a nahrazují trávou.
    Bůh: Trávou? Ale to je tak nudné! Není to barevné. Nepřitahuje to včely, motýly, ani ptáky, jenom ponravy a žížaly. Je to citlivé na teplotní změny. Chtějí tihle Příměšťáci opravdu aby tam rostla tráva?
    Sv.František: Očividně, Pane. Podstupují při jejím pěstování velké utrpení. Začnou každé jaro hnojit a hubí všechny ostatní rostliny, které se v trávníku objeví.
    Bůh: Jarní deště a teplé počasí pravděpodobně způsobuje, že tráva roste opravdu rychle. To musí být Příměšťáci velice štastní.
    Sv.František: Vypadá to, že ne, Pane. Jakmile trochu povyroste, sekají jí někdy i dvakrát do týdne.
    Bůh: Oni jí sekají? Suší jí jako seno?
    Sv.František: Nikoliv, Pane. Většina z nich jí hrabe a dává do pytlů.
    Bůh: Do pytlů? Proč? Je to cenné? Prodávají to?
    Sv.František: Ne Pane, právě naopak. Platí za odvoz.
    Bůh: Tak počkej chvilku: Oni to hnojí aby to rostlo, a když to roste, tak to sekají a platí za to, aby se toho zbavili?
    Sv.František: Ano Pane.
    Bůh: Tihle Příměšťáci musí cítit velkou úlevu v létě, když vypínáme déšť a zapínáme horko. To dozajista zpomalí růst trávy a ušetří jim to hodně práce.
    Sv.František: Tomu nebudete věřit, Pane! Když tráva přestane růst tak rychle, vytáhnou hadice a platí ještě více peněz za zalévání, aby mohli pokračovat v sekání a odvážení.
    Bůh: Děsnej nesmysl! Alespoň že si nechali nějaké stromy. To bylo ode mne geniální, musím se pochválit. Stromům narostou na jaře listy pro krásu a letní stín. Na podzim opadají a vytvoří přirozenou pokrývku, aby zadržely vláhu v půdě a chránily tak stromy a keře. Navíc se rozloží na kompost aby obohatily půdu. Je to přirozený cyklus života.
    Sv.František: Raději si sedněte, Pane. Místo toho je Příměšťáci hrabou na velké hromady a platí za jejich odvoz.
    Bůh: To není možné!! A co dělají aby chránili kořeny stromů a keřů před mrazem, a aby udrželi půdu vlhkou a nespečenou?
    Sv.František: Po tom co vyhodí listy kupují něco v igelitových pytlích, co se nazývá mulč. Přivážejí to domů a rozsypávají to na místo listů.
    Bůh: A odkud tento mulč berou?
    Sv.František: Oni kácí stromy a rozemelou je, aby tento mulč vyrobili.
    Bůh: Dóóóst!!! Už na to raději nechci myslet. Svatá Kateřino, ty máš na starosti kulturu. Jaký film je na programu dnes večer?
    Sv.Kateřina: „Blbý a blbější“ Pane. Je to opravdu hloupý film o ...
    Bůh: To je OK, klidně to pusť. Myslím že jsem o tom už slyšel od Františka....:-))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.7.2017 21:30:23

      Otec na smrtelné posteli zavolá svého syna a povídá mu " synu všeho nech a zařiď mi členství v KSČM ".
      Syn se diví a povídá " Otče, ty který celý život zasvětil boji proti této ideologii, a teď na sklonku života se chceš k nim přidat?".
      Otec odpoví "když má někdo chcípnout tak ať je to komunista ".
      :-) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Út 11.7.2017 10:41:35

        Koupil jsem si ve specializované prodejně automobilů nový Ford F250 Tri-Flex Fuel. Jezdí na benzin, vodík nebo etanol 85.
        Vrátil jsem se do prodejny, kde jsem vůz koupil, s tím, že nemohu uvést radio do provozu.Technik mi vysvětlil, že rádio je ovládáno hlasově.
        “Nelson” řekl technik směrem k rádiu a z rádia se ozvalo: “Willie, nebo Mandela?”
        “Willie” řekl technik a radio začalo hrát “On the road again”.
        Potom technik řekl “Ray Charles” a z rádia zaznělo “Georgia on my mind”.
        Spokojeně jsem odjel a během příštích dní jsem si užíval poslechu mé nejoblíbenější hudby, od Beatles až po Beethovena.
        Včera odpoledne nějaký pitomec projel křižovatku na červenou a málem mně zramloval.
        Ulevil jsem si slovy: “P*ča jedna blbá!”
        A z rádia se ozvalo: “Vyslechněte si, v českém překladu, včerejší projev kancléřky Merkelové ve Spolkovém sněmu.”
        Skvělý automobil! Nejlepší, co jsem kdy měl..... :-) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 6.7.2017 12:00:43

            NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.6.2017 11:14:47

            Když zemřel Albert Einstein, přišel do nebe a potkal Boha.
            Povídá mu: "Pane Bože, celý život jsem se snažil pochopit a popsat vesmír a nikdy se mi to zcela nepodařilo. Mohl bys mi vysvětlit, jak vlastně funguje?"
            "To je jednoduché." povídá Bůh a začne na tabuli psát křídou šílené a složité vzorce.
            Einstein se na to dívá a povídá: "Ale vždyť tam máš strašně moc chyb!"
            "Jo, já vím..." odpoví s úsměvem Bůh.
            :-))) >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Út 6.6.2017 10:46:07

              Autem roku 2017 bylo čtenářkami časopisu Žena a život
              zvoleno
              to modré. >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 30.5.2017 20:09:02

                Přijede Brňák do Prahy a hned jde k Metru.
                Bohužel je z toho plánku takový zmatený tak se zeptá jednoho Pražáka o pomoc.
                "Tak hele" povídá Pražák "Ta zelená lajna to je Áčko, ta žlutá lajna to je Béčko no a ta červená lajna tak to je Céčko."
                "Aha!" zaraduje se Brňák " A ta modrá lajna to je Déčko ?"
                "To je Vltava ty vole!" >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.5.2017 21:20:52

                  Otec sedí u počítače a prohlíží si Facebook. Vtom se otevřou dveře, vstoupí syn a říká:
                  "Tati, už jsem doma"!
                  "To je výborné, synu!" odpoví otec, aniž zvedne oči od počítače. "A kde jsi byl?"
                  "Na vojně!" :-))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | St 24.5.2017 14:28:38

                    Umírá Khon a celá rodina se seskupí kolem jeho lože.
                    Khon otevře oči a slabým hlasem zvolá: "Jste tu všichni?"
                    "Jo, jsme!"
                    "Je tu i Sára a Hermína?"
                    "Jo",
                    "Jsou tu i Ignác a Hugo?"
                    "Jo, jsme tu všichni!!!"
                    "Tak proč, doprdele, necháváte svítit to světlo v kuchyni?" >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Po 15.5.2017 21:32:32

                      Jen jestli nekecá :-))) >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.5.2017 19:43:11

                          NAnýzový dědek - Profil | Út 4.4.2017 20:31:40

                          - Feri ta to dze Čina?
                          - Oj to strašne daľeko od varoša.
                          - Bo tu v zvodke čitam, že bul ulapený pri čine. >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | So 1.4.2017 13:31:53

                            Chlápek vstoupí do obchodu s zvířectvem a uvidí hezkého papouška.
                            Majitel obchodu iniciativně podchytí zájem v očích chlápka a povídá: "Pane, ten papoušek mluví mnoha jazyky."
                            Chlápek: "Tak schválně", a obrátí se na papouška: "Parlez-vous français?"
                            Papoušek samozřejmě: "Oui, monsieur."
                            Chlápek: "Habla espaňol?"
                            Papoušek s přehledem: "Si seňor."
                            "Parliamo italiano?"
                            "Molto bene, signore."
                            Chlápek povídá nakonec: "Jidiš rejdstu?" (jidiš mluvíš?)
                            Papoušek se usměje a povídá: "Gojim! Mit aza nuz zol ich ništ rejdn jidiš?!"
                            (Gojové! S takovýmhle nosem abych nemluvil jidiš?!).... :-)))) >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Pá 31.3.2017 21:46:26

                              Vláda se rozhodla kompenzovat důchodcům dopady finanční krize, a proto zřídila zvláštní třicetičlennou komisi, s platem 42000.- měsíčně čistého každému, která s vypětím všech sil připravila následující rady a prohlášení:
                              Několik rad pro rok 2017:
                              1. Ráno si přispěte. Nebudete muset svítit a ušetříte.
                              2. Budete-li vstávat po deváté hodině, můžete vynechat snídani a opět ušetříte.
                              3. S ohledem na Váš zdravotní stav se v poledne nepřejídejte, nebudete v budoucnu potřebovat lékaře a opět ušetříte.
                              4. Po obědě jděte spát, ať si Vaše tělo odpočine. Můžete tak vynechat odpolední svačinu a opět ušetříte.
                              5. Zařaďte častěji do programu tzv. postní dny a opět ušetříte.
                              6. Večer choďte brzy spát. Nemusíte svítit, a spící se na televizi nekoukají a opět ušetříte.
                              7. Autem nejezděte, znečišťuje ovzduší A jsou tu další úspory za benzín.
                              8. Při výběru potravin vybírejte hlavně v úseku slev. Potraviny jsou již trošku "načaté", budou lehce stravitelné a opět ušetříte.
                              9. Zbytečně neuklízejte, i drogerie něco stojí.
                              10. Radujte se z maličkostí (na velké věci stejně nedosáhnete).
                              Sečteno a potvrzeno:
                              a.) uděláte maximum pro své zdraví
                              b) ušetříte peníze, které by Vám mohly v budoucnu určitě chybět.
                              Ptáte se, co s tolika ušetřenými penězi ?
                              No, ty si schovejte na léčebné výdaje.
                              Kdo přežije zaslouží si náš obdiv.
                              Kdo ne, zaslouží si naši věčnou vzpomínku
                              Vzkaz vládě...
                              Polib nám..... >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.3.2017 19:50:59

                                Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: "Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?!"
                                A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.." >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 17.3.2017 19:11:51

                                  Serjoža >> "Neznaješ, kak eto odkrivajet sa?"
                                  "Neznaju . Ja pyrotechnik!" :-)) >> Stránka diskuse

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 7.3.2017 19:29:15

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 4.3.2017 15:56:14

                                      Sedí bača u Liptovského Mikuláša a pozoruje krajinu.
                                      Prichadzaju dvaja imigranti a ten jeden sa pýta: "Máš z nás strach?“
                                      Bača: „Pozri na ten cintorin, vpravo tam sú nemečti vojáci a hore vlavo je pamätník na sovětské vojáky. Na Turky sa už nepamatám. A kolko je vás?“
                                      Imigrant: „Nás je asi jedna miliarda!“
                                      Bača: „ Bohajeho, kde vás tu všetkych pochováme!?" >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $