Fóry | MRK.cz

Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Pá 24.2.2017 20:34:26

Součást předmanželské smlouvy :-)) >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | St 15.2.2017 12:07:59

    Pro zkorumpované politiky
    Dobrá satira v podání Milana Lasici

    https://www.youtube.com/watch?v=ZIi1wuOcHeg >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 10.2.2017 20:03:57

      Manželé chtěli vstoupit do jedné sekty.
      Podmínka ale byla, nemít jeden měsíc předtím sex.
      Při nástupu se jich ale na to ptali, jak to dodržovali.
      ,, No pravda je, že čtrnáct dní se to dá vydržet, ale třetí týden, když se manželka ohnula k zemi pro cibuli, tak to jsem na ni skočil!"
      ,, Tak to máte smůlu, to k nám vstoupit nemůžete"
      ,, Copak k Vám, ale do Kauflandu také ne"...... :-))))) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Út 29.11.2016 15:21:27

        Klávesnice každého správného Čecháčka... >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Út 15.11.2016 21:05:26

          Tohle je asi nejvtipnější, co jsem v poslední době četl:
          Opět budeme mít soutěž "O Zlatou mříž!"
          Viz toto:
          https://www.novinky.cz/domaci/420727-poslanci-chtej​i-vychovat-lidi-aby-neurazeli-prezidenta-vraci-se-t​restny-cin-hanobeni.html?source=FBS
          >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 13.11.2016 21:31:10

            Sex po telefonu...
            - a teď si sundávám jednu punčošku
            - a teď druhou a třetí
            -třetí???? Copak jsi z Černobylu??
            Ne, z Prahy. Ale netopí..... >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 28.10.2016 19:34:14

              Dítko zřejmě po prvním použití odmítlo nadále docházet do školy :-))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2016 12:27:57

                Jednoho dne vejde Satan do kostela, sedne si na oltář a rozhlíží se.
                Všichni věřící utíkají až na jednoho dědu.
                Satan jde k němu a ptá se: "Ty nevíš kdo jsem?"
                "Ale vím", odpoví děda.
                "Ty ze mne nemáš strach?"
                "Nemám", odpoví děda.
                Satan se trošičku udivil a povídá:"Mě se všichni bojí a ty ne, jak je to možné?!"
                "Já už žiji s tvojí sestrou 48 let!" >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.7.2016 21:47:23

                  Jde takhle bezdomovec okolo milionářské čtvrti a najednou
                  uvidí překrásnou vilu se zahradou.
                  Tak si tak říká, v tak krásné vile jsem ještě nikdy nebyl,
                  tak bych se tam mohl podívat.
                  Přijde na terasu, tam rodinka, manželka s manželem a jejich
                  mladá dcera. Bezdomovec pozdraví, přisedne si, nikdo nic...
                  Tak se osmělí a zeptá se:
                  Promiňte prosím, ale já už jsem hrozně dlouho nejedl,
                  nemohl bych se u vás najíst?"
                  Nikdo mu nic neodpoví, tak si říká, mlčení znamená souhlas,
                  tak jde, sežere, na co přijde a vrátí se zpátky na terasu.
                  Napadne ho, že už se přes rok neumýval a zeptá se:
                  "Nezlobte se na mě, prosím, ale já už jsem se moc dlouho
                  nemyl, mohl bych se u vás vykoupat?"
                  Nikdo mu neodpoví, tak jde a vykoupe se v masážní vaně a
                  vrátí se zpět ke stolu.
                  Potom se líbezně zadívá na mladou dceru a napadne ho:
                  "Promiňte, ale já už jsem se strašně dlouho nemiloval, nikdo
                  o mě nestojí,
                  nemohl bych se pomilovat tady s Vaší dcerou?"
                  Nikdo se na něj ani nepodívá a tak si říká, mlčení vždycky
                  znamenalo souhlas a zatáhne dceru do pokoje.
                  Několikrát se s ní pomiluje a vrátí se s ní zpět.
                  Jelikož ho to pořád neuspokojí, zeptá se znovu:
                  "Víte, dlouho jsem neměl žádnou ženu, že mně to nestačilo,
                  nemohl bych se pomilovat ještě tady s Vaší manželkou?"
                  Nikdo zase nehne ani brvou, tak vezme ženskou nahoru do
                  ložnice a bezostyšně si s ní celé odpoledne užívá.
                  Potom se vrátí zpět a říká si, že je nejšťastnější člověk
                  na světě, že už mu ke štěstí asi nic nechybí, když v tom si všimne
                  zaparkovaného luxusního Porsche vedle garáže.
                  Znovu se osmělí a zaprosí:
                  "Pane, prosím Vás, naposledy, mohl bych se projet tady v tom
                  Vašem krásném autě?"
                  Chlápek se ozve: "Tak to v žádném případě, vypadněte!!!!"
                  Manželka s dcerou se rozesmějí a dvojhlasně zvolají:
                  "Promluvil, promluvil, jde se smetím!".... :-))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.6.2016 20:33:43

                    ludek 73 >> Jáj šak halušiek by bolo dosť, ale bryndzy je málo :-))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | So 11.6.2016 13:00:03

                      Přijede vnuk za babičkou a babička se ho ptá:
                      "Pepíčku, pustíš mi nějakou kazetu s historickým filmem? Jsou v pokoji ve skříni."
                      Pepíček jde do pokoje, ve skříni kazety se samým pornem. Vrátí se za babičkou a povídá:
                      "Ale babi, tam je samé porno, ne historie!"
                      A babička na to:
                      "Ale Pepíčku, pro mě to už je historie!".... :-))) >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2016 21:06:08

                        Nesnáším selfíčka.....tato skulptura mě ovšem pobavila
                        a představa, že za tisíc let jí třeba někdo vykope, přímo rozdrbla :-))))) >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.6.2016 20:39:09

                          A Bůh řekl: Adame, jdi do údolí.
                          Adam se zeptal, Bože, co je to údolí?
                          Bůh vysvětlil. A potom přejdi řeku.
                          Adam se zeptal: Co je to řeka?
                          Bůh vysvětlil
                          A později dodal. Adame, vystup na horu.
                          A Adam se zeptal, co je to hora?
                          Bůh vysvětlil.
                          A později dodal:Na druhé straně najdeš
                          jeskyni.
                          Adam se zeptal: Co je to jeskyně Pane?
                          A Bůh zase vysvětlil a pak pokračuje:
                          -Adame v jeskyni najdeš ženu...
                          Adam se udiveně zeptal:
                          - Můj pane, co je to žena?
                          Bůh pokračoval a přikázal:
                          - Chci tě rozmnožit.
                          Adam se zeptal:
                          Jak to mám udělat?
                          A Bůh zase vysvětlil.
                          a Adam odešel….
                          přes údolí; přešel řeku; vystoupil na horu; našel jeskyni;
                          a našel ženu, po 5 ti minutách se Adam vrátil.
                          Pán se velmi podrážděně zeptal:
                          - Co se stalo ?
                          Adam se zeptal: Co je to migréna? >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | St 1.6.2016 17:41:55

                            Číňan přijde do židovské prodejny koupit černou podprsenku,
                            Majitel Žid, známý jako velmi šikovný obchodník, podotkne,že se černé podprsenky těžko shání, že se málo objevují na trhu. Proto je jejich cena 50.00 $ za kus.
                            Číňan koupí 25 kusů.
                            Vrátí se za pár dní a koupí 50 kusů.
                            Žid podotkne, že mezitím zdražili a prodá mu je za 60.00 $ za kus.
                            Číňan se po měsíci opět vrátí a koupí všechny zbývající podprsenky v obchodě a to za 75.00 $ za kus.
                            Velký zájem o černé podprsenky zaujal židovského obchodníka a proto se zvědavě ptá Číňana
                            "Pověz mi, prosím tě, co vlastně děláš se všemi těmi podprsenkami?"
                            Číňan odvětí:
                            "Stříhám je na dvě poloviny a prodávám jako jarmulky Židům za 200.00 $ za kus." >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | So 28.5.2016 18:49:27

                              Letadlo.
                              Veliké dopravní letadlo. Boeing 747 Jumbo Jet. Plné lidi - všichni nastoupeni, uvelebují se v sedačkách. U zadních dveří se spustil nějaký povyk a uličkou mezi cestujícími kráčí do pilotní kabiny první pilot.
                              Černé brýle na očích, bílou hůlkou oťukává cestu.
                              Za ním druhý pilot - taktéž s černými brýlemi, s hůlkou a se slepeckým psem.
                              Cestující koukají jak ve snu - to bude nějaký fór, ne?
                              BzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZ.... nabíhají motory, letadlo se dává do pohybu. Cestující znervózněli - to nás skutečně povezou ti dva!?
                              Letadlo zrychluje, cestující přilepení do sedaček, strachy ani nedutají. Letadlo jede ještě rychleji, už by mělo být ve vzduchu, blíží se konec ranveje!
                              První cestující nevydrželi a začali ječet, během vteřiny už ječí všichni v letadle. V ten moment se letadlo prudce zvedne, všichni mají žaludky až v kalhotách, slabší nátury sahají po pytlících...
                              A v pilotní kabině povídá jeden pilot druhému: "Kolego, mám obavy, že jednoho dne nezačnou ti vzadu ječet včas a všichni se tady zabijeme.".... :-))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | So 28.5.2016 11:21:19

                                „Už od včerejška mě neustále pobolívá břicho,” svěřuje se lékaři postarší pacient.
                                „A jakou máte stolici?”
                                „Takovou starší, menší, natřenou na zeleno.”..... :-))) >> Stránka diskuse

                                  Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $