- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.2.2017 20:03:05
NAnýzový dědek - Profil | Pá 24.2.2017 20:34:26
NAnýzový dědek - Profil | St 15.2.2017 12:07:59
Dobrá satira v podání Milana Lasici
https://www.youtube.com/watch?v=ZIi1wuOcHeg >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Pá 10.2.2017 20:03:57
Podmínka ale byla, nemít jeden měsíc předtím sex.
Při nástupu se jich ale na to ptali, jak to dodržovali.
,, No pravda je, že čtrnáct dní se to dá vydržet, ale třetí týden, když se manželka ohnula k zemi pro cibuli, tak to jsem na ni skočil!"
,, Tak to máte smůlu, to k nám vstoupit nemůžete"
,, Copak k Vám, ale do Kauflandu také ne"...... :-))))) >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Út 29.11.2016 15:21:27
NAnýzový dědek - Profil | Út 15.11.2016 21:05:26
Opět budeme mít soutěž "O Zlatou mříž!"
Viz toto:
https://www.novinky.cz/domaci/420727-poslanci-chteji-vychovat-lidi-aby-neurazeli-prezidenta-vraci-se-trestny-cin-hanobeni.html?source=FBS
>> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Ne 13.11.2016 21:31:10
- a teď si sundávám jednu punčošku
- a teď druhou a třetí
-třetí???? Copak jsi z Černobylu??
Ne, z Prahy. Ale netopí..... >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Pá 28.10.2016 19:34:14
NAnýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2016 12:27:57
Všichni věřící utíkají až na jednoho dědu.
Satan jde k němu a ptá se: "Ty nevíš kdo jsem?"
"Ale vím", odpoví děda.
"Ty ze mne nemáš strach?"
"Nemám", odpoví děda.
Satan se trošičku udivil a povídá:"Mě se všichni bojí a ty ne, jak je to možné?!"
"Já už žiji s tvojí sestrou 48 let!" >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.7.2016 21:47:23
uvidí překrásnou vilu se zahradou.
Tak si tak říká, v tak krásné vile jsem ještě nikdy nebyl,
tak bych se tam mohl podívat.
Přijde na terasu, tam rodinka, manželka s manželem a jejich
mladá dcera. Bezdomovec pozdraví, přisedne si, nikdo nic...
Tak se osmělí a zeptá se:
Promiňte prosím, ale já už jsem hrozně dlouho nejedl,
nemohl bych se u vás najíst?"
Nikdo mu nic neodpoví, tak si říká, mlčení znamená souhlas,
tak jde, sežere, na co přijde a vrátí se zpátky na terasu.
Napadne ho, že už se přes rok neumýval a zeptá se:
"Nezlobte se na mě, prosím, ale já už jsem se moc dlouho
nemyl, mohl bych se u vás vykoupat?"
Nikdo mu neodpoví, tak jde a vykoupe se v masážní vaně a
vrátí se zpět ke stolu.
Potom se líbezně zadívá na mladou dceru a napadne ho:
"Promiňte, ale já už jsem se strašně dlouho nemiloval, nikdo
o mě nestojí,
nemohl bych se pomilovat tady s Vaší dcerou?"
Nikdo se na něj ani nepodívá a tak si říká, mlčení vždycky
znamenalo souhlas a zatáhne dceru do pokoje.
Několikrát se s ní pomiluje a vrátí se s ní zpět.
Jelikož ho to pořád neuspokojí, zeptá se znovu:
"Víte, dlouho jsem neměl žádnou ženu, že mně to nestačilo,
nemohl bych se pomilovat ještě tady s Vaší manželkou?"
Nikdo zase nehne ani brvou, tak vezme ženskou nahoru do
ložnice a bezostyšně si s ní celé odpoledne užívá.
Potom se vrátí zpět a říká si, že je nejšťastnější člověk
na světě, že už mu ke štěstí asi nic nechybí, když v tom si všimne
zaparkovaného luxusního Porsche vedle garáže.
Znovu se osmělí a zaprosí:
"Pane, prosím Vás, naposledy, mohl bych se projet tady v tom
Vašem krásném autě?"
Chlápek se ozve: "Tak to v žádném případě, vypadněte!!!!"
Manželka s dcerou se rozesmějí a dvojhlasně zvolají:
"Promluvil, promluvil, jde se smetím!".... :-))) >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.6.2016 20:33:43
NAnýzový dědek - Profil | So 11.6.2016 13:00:03
"Pepíčku, pustíš mi nějakou kazetu s historickým filmem? Jsou v pokoji ve skříni."
Pepíček jde do pokoje, ve skříni kazety se samým pornem. Vrátí se za babičkou a povídá:
"Ale babi, tam je samé porno, ne historie!"
A babička na to:
"Ale Pepíčku, pro mě to už je historie!".... :-))) >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2016 21:06:08
a představa, že za tisíc let jí třeba někdo vykope, přímo rozdrbla :-))))) >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.6.2016 20:39:09
Adam se zeptal, Bože, co je to údolí?
Bůh vysvětlil. A potom přejdi řeku.
Adam se zeptal: Co je to řeka?
Bůh vysvětlil
A později dodal. Adame, vystup na horu.
A Adam se zeptal, co je to hora?
Bůh vysvětlil.
A později dodal:Na druhé straně najdeš
jeskyni.
Adam se zeptal: Co je to jeskyně Pane?
A Bůh zase vysvětlil a pak pokračuje:
-Adame v jeskyni najdeš ženu...
Adam se udiveně zeptal:
- Můj pane, co je to žena?
Bůh pokračoval a přikázal:
- Chci tě rozmnožit.
Adam se zeptal:
Jak to mám udělat?
A Bůh zase vysvětlil.
a Adam odešel….
přes údolí; přešel řeku; vystoupil na horu; našel jeskyni;
a našel ženu, po 5 ti minutách se Adam vrátil.
Pán se velmi podrážděně zeptal:
- Co se stalo ?
Adam se zeptal: Co je to migréna? >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | St 1.6.2016 17:41:55
Majitel Žid, známý jako velmi šikovný obchodník, podotkne,že se černé podprsenky těžko shání, že se málo objevují na trhu. Proto je jejich cena 50.00 $ za kus.
Číňan koupí 25 kusů.
Vrátí se za pár dní a koupí 50 kusů.
Žid podotkne, že mezitím zdražili a prodá mu je za 60.00 $ za kus.
Číňan se po měsíci opět vrátí a koupí všechny zbývající podprsenky v obchodě a to za 75.00 $ za kus.
Velký zájem o černé podprsenky zaujal židovského obchodníka a proto se zvědavě ptá Číňana
"Pověz mi, prosím tě, co vlastně děláš se všemi těmi podprsenkami?"
Číňan odvětí:
"Stříhám je na dvě poloviny a prodávám jako jarmulky Židům za 200.00 $ za kus." >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | So 28.5.2016 18:49:27
Veliké dopravní letadlo. Boeing 747 Jumbo Jet. Plné lidi - všichni nastoupeni, uvelebují se v sedačkách. U zadních dveří se spustil nějaký povyk a uličkou mezi cestujícími kráčí do pilotní kabiny první pilot.
Černé brýle na očích, bílou hůlkou oťukává cestu.
Za ním druhý pilot - taktéž s černými brýlemi, s hůlkou a se slepeckým psem.
Cestující koukají jak ve snu - to bude nějaký fór, ne?
BzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZ.... nabíhají motory, letadlo se dává do pohybu. Cestující znervózněli - to nás skutečně povezou ti dva!?
Letadlo zrychluje, cestující přilepení do sedaček, strachy ani nedutají. Letadlo jede ještě rychleji, už by mělo být ve vzduchu, blíží se konec ranveje!
První cestující nevydrželi a začali ječet, během vteřiny už ječí všichni v letadle. V ten moment se letadlo prudce zvedne, všichni mají žaludky až v kalhotách, slabší nátury sahají po pytlících...
A v pilotní kabině povídá jeden pilot druhému: "Kolego, mám obavy, že jednoho dne nezačnou ti vzadu ječet včas a všichni se tady zabijeme.".... :-))) >> Stránka diskuse
NAnýzový dědek - Profil | So 28.5.2016 11:21:19
„A jakou máte stolici?”
„Takovou starší, menší, natřenou na zeleno.”..... :-))) >> Stránka diskuse
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412812
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NVážně nevážný pokec :-)))230536
Kde to žije - všechna témata
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
11:29NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...


















