Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMalab - Profil | Pá 4.12.2020 14:55:12

Odchází zaměstnanec v sedm večer z firmy a šéf se ho ptá: „Co je? Bereš si půl dne dovolené?”
„Ne, odcházím na oběd!”

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.12.2020 13:23:33

    😂😂😂

      NMilan1208 - Profil | Pá 4.12.2020 13:04:17

      ..

        NF16 - Profil | Pá 4.12.2020 12:25:54

        :-)

          NGandy - Profil | Pá 4.12.2020 8:01:47

          K smíchu či k pláči...?

            NSharry - Profil | Pá 4.12.2020 5:55:22

            Trocha cerneho humoru pri patku 😉

              NSpecialista - Profil | Pá 4.12.2020 4:42:29

              ..

                NF16 - Profil | Čt 3.12.2020 21:50:24

                Přijde mladík do lékárny a přeje si:
                "Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce.
                Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru.
                Anebo ne! Dejte mi tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře."
                Dostal tedy tři kondomy a šel na návštěvu.
                Pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se.
                Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, ze jsi takový zasmušilý?"
                "Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, ze tvůj otec je lékárník."

                  NMirda69 - Profil | Čt 3.12.2020 21:27:22

                  .

                    NKáceč - Profil | Čt 3.12.2020 21:17:56

                    Přijde chlap na policejní stanici a chce vědět, kde tady mají bonzárnu, že chce udat souseda.
                    Pošlou ho na služebnu a on hned spustí: "Soused má na dvoře složeno 10 metrů dříví."
                    Policajt: "To přeci není trestné!"
                    Bonzák: "Ale on si ho nechal dovézt z Německa!"
                    Policajt: "No, to se teď může přeci taky!"
                    Bonzák: "No, ale on v tom dřevě pašuje drogy!!"
                    Policajt zajásá a ihned začíná organizovat policejní akci.
                    Bonzák odejde a hned volá sousedovi, kterého právě udal.
                    "Tak Josef, objednal jsem ti to sekání dříví. A mám pocit, že to bude ta stejná parta, co ti na jaře zryla zahrádku!"

                      NF!D3L - Profil | Čt 3.12.2020 18:43:14

                      K etén v terénu

                        NHora - Profil | Čt 3.12.2020 18:17:25

                        Svařování . . .

                          NHora - Profil | Čt 3.12.2020 18:16:14

                          Prodám . . .

                            NHora - Profil | Čt 3.12.2020 18:15:15

                            Kruhy . . .

                              NHora - Profil | Čt 3.12.2020 18:14:40

                              Kroužek . . .

                                NHora - Profil | Čt 3.12.2020 18:13:47

                                Čepice pro ženy . . .

                                  NMirda69 - Profil | Čt 3.12.2020 17:53:06

                                  .

                                    Njetam - Profil | Čt 3.12.2020 17:50:02

                                    ...

                                      Nludek 73 - Profil | Čt 3.12.2020 14:05:13

                                      .

                                        NFRANK71 - Profil | Čt 3.12.2020 13:14:20

                                        😂
                                        Nabídka: Vystojím za Vás frontu v obchodních domech v Praze. Jednotná sazba 500Kč/fronta. Profesionální jednání.
                                        Poptávka: Hledám zaměstnance pro nenáročnou práci v obchodních centrech v Praze. Sazba150Kč/hodina. Vhodné i pro fyzicky zdatné důchodce. Prodělaný COVID výhodou.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $