Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NHora - Profil | Út 1.12.2020 21:39:36

Přítelkyně . . .

    NHora - Profil | Út 1.12.2020 21:37:56

    Pozitivní . . .

      NHora - Profil | Út 1.12.2020 21:36:58

      Poslední fotka . . .

        NKáceč - Profil | Út 1.12.2020 21:34:27

        Nabarvil jsem svůj počítač na černo.
        Myslel jsem, že poběží rychleji.
        Místo toho přestal pracovat.

          Nsindeji3 - Profil | Út 1.12.2020 17:08:35

          Kohn a Stern přecházejí na červenou.
          Policista je zastaví a beze slova začne vypisovat pokuty.
          Stern tu svou beze slova zaplatí.
          Kohn se ptá: "Pokutujete také válečné hrdiny?!"
          "To samozřejmě ne," zasalutuje policista a odchází.
          "Voni byli ve válce, Kohn?"
          "A já o tom nic nevím?" nestačí se divit Stern.
          "Můžou bejt klidnej, Stern, nic jim neuteklo," vece Kohn.
          "Já ve válce nebyl, jen jsem se tak pro úplnost zeptal."

            Nneprduch - Profil | Út 1.12.2020 16:23:44

            Přišlo mi mailem (i s chybou), ale jinak mu fandím, i když se vším nesouhlasím:)))

              NMalab - Profil | Út 1.12.2020 16:02:44

              Čtyři přátelé, inženýr, chemik, účetní a státní úředník, se rozpovídali o svých kočkách a jejich přednostech a inteligenci. Aby předvedl svou kočku, povídá inženýr: „Šroubku, ukaž co umíš!“ A Šroubek vyskočil na stůl, vzal do paciček tužku a na kus papíru nakreslil čtverec, trojúhelník a kruh. Všichni uznale pokývali hlavou. Tu účetní zavolal na svou kočku: „Fakturko, předveď se!“ Fakturka odběhla do kuchyně a přinesla podnos plný sušenek. Sušenky rozdělila do sloupečků, tak aby v každém sloupečku bylo stejně sušenek. Opět všichni uznale pokývali hlavou. Pak zavolal chemik: „Trichloretyléne, do toho!“ A Trichloretylén odběhl do kuchyně a donesl mléko a čtyři skleničky a do každé z nich nalil přesně 100 mililitrů mléka a přitom mu neukápla ani kapka. I tentokrát pokývali všichni uznale hlavou a obrátili své pohledy na státního úředníka. Ten jen zavolal: „Rauchpauzo, začni!“ A Rauchpauza vyskočila na stolek, sežrala všechny sušenky, vypila všechno mléko, pak vyhnala ven ostatní kočky, postěžovala si, že ji od toho bolí v zádech, sepsala rozhořčenou stížnost na nehygienické pracovní podmínky, vyplnila žádost o náhradu škody, hodila se marod a odešla na zbytek dne domů.

                NMalab - Profil | Út 1.12.2020 15:50:59

                Šéf mrazivě k nové sekretářce: „Měla jste tu být v osm hodin!”
                „A co se tu zajímavého dělo?”

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 1.12.2020 11:17:47

                  😂😂

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 1.12.2020 10:57:53

                    😂😂

                      NŠUKI - Profil | Út 1.12.2020 7:32:43

                      :-))))))))))))

                        NMirda69 - Profil | Út 1.12.2020 7:20:29

                        .

                          Nstatik - Profil | Út 1.12.2020 5:47:55

                          Tři baby leží na nuda pláži..Jedna má pipinu zelenou,druhá zlatou a třetí úplně holou, tak se diví, jak je to možné.Ta se zelenou říká: komu se nelení tomu se zelení, ta se zlatou říká: každé řemeslo má zlaté dno a ta s holou říká: holky, kde přejde pluk vojska tam ani tráva neroste.

                            NSharry - Profil | Út 1.12.2020 5:22:10

                            😂

                              NSharry - Profil | Út 1.12.2020 5:20:08

                              😂

                                NSharry - Profil | Út 1.12.2020 5:19:40

                                Trocha cerneho humoru 😱😱

                                  Nbarbusna - Profil | Po 30.11.2020 21:58:38

                                  :-)

                                    NKáceč - Profil | Po 30.11.2020 21:46:18

                                    Blondýnka, brunetka a zrzka pracují spolu v jedné kanceláři pro šéfovou, která odchází domů vždycky velmi brzy.
                                    "Hej, holky", říká brunetka, "pojďme zítra taky brzo domů. Ona to nezjistí."
                                    Takže druhý den jdou všechny domů chvilku poté, co šéfová odejde.
                                    Brunetka pracuje na zahradě, zrzka si zajde do baru a blondýnka jde k sobě domů, kde uvidí svého manžela, jak souloží s její šéfovou! Potichu se vytratí z domu a vrátí se až v obvyklém čase.
                                    Druhý den brunetka říká: "To bylo fajn, měly bychom to někdy zopakovat."
                                    "V žádném případě," opáčí blondýnka, "šefová mě málem přistihla!"

                                      NHora - Profil | Po 30.11.2020 20:17:35

                                      Pořádek musí být . . .

                                        NSpecialista - Profil | Po 30.11.2020 20:15:44

                                        ..

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $