Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NF16 - Profil | Ne 29.11.2020 17:56:12

.

    NHora - Profil | Ne 29.11.2020 17:49:19

    Nové přísloví

      NHora - Profil | Ne 29.11.2020 17:48:21

      Na zastávce

        NHora - Profil | Ne 29.11.2020 17:47:40

        Na operačním sále

          NHora - Profil | Ne 29.11.2020 17:46:39

          Na hřbitově . . .

            NHora - Profil | Ne 29.11.2020 17:45:44

            Každého . . .

              NF16 - Profil | Ne 29.11.2020 17:19:36

              .

                Nsven - Profil | Ne 29.11.2020 15:11:33

                Adventní kalendář.

                A néé, že ho někdo sežere na posezení !

                  NMilan1208 - Profil | Ne 29.11.2020 11:00:27

                  ..

                    NŠUKI - Profil | Ne 29.11.2020 8:55:56

                    :-)))))))

                      NMilan1208 - Profil | Ne 29.11.2020 7:45:41

                      ..

                        NMalab - Profil | Ne 29.11.2020 7:39:47

                        Na kongres jede vlakem skupina inženýrů a manažerů. Každý manažer má svoji jízdenku, inženýři mají dohromady jen jednu. Najednou jeden z inženýrů zvolá: „Pozor, jde průvodčí!”
                        A všichni inženýři se natlačí na jeden záchod. Průvodčí zkontroluje jízdenky manažerům a když uvidí zamčené dveře na WC, zabouchá na ně: „Jízdenku, prosím!”
                        Zpod dveří se vysune jeden lístek, průvodčí ho cvakne, prostrčí zpět, poděkuje a spokojeně odchází.
                        Na zpáteční cestě si manažeři pořídí jen jeden lístek a inženýři dokonce nemají žádnou jízdenku. Tu jeden z manažerů zvolá: „Pozor, jde průvodčí!”
                        Všichni manažeři se utíkají schovat na záchod a inženýři trochu pomaleji odcházejí na další. Poslední z inženýrů, ještě než se schová, zabouchá u manažerů: „Jízdenku, prosím!”
                        Ponaučení: Manažeři často používají inženýrská řešení, aniž by jim rozuměli.

                          NSharry - Profil | Ne 29.11.2020 7:07:32

                          Ten křečík mě rozsek.. 😂😂

                            NKáceč - Profil | So 28.11.2020 22:55:16

                            Nápis na jednom hrobě:
                            Kdyby si tolik nepil a nekouřil, mohl si tu s námi sedět, pít a kouřit.

                              Nmadeintomik - Profil | So 28.11.2020 21:08:45

                              Hora >> Jenom dvě ? :-)
                              U nás na moravě by se moc neohřály , ze sklepa sakumpikum k pípě :-)

                                NSharry - Profil | So 28.11.2020 20:48:39

                                Výstražná tabule 😂😂

                                  NSharry - Profil | So 28.11.2020 20:46:39

                                  😂

                                    NSerjoža - Profil | So 28.11.2020 19:40:45

                                    .

                                      NMalab - Profil | So 28.11.2020 18:25:54

                                      Baví se dva nezaměstnaní: „Prej tě vyhodili ze zoo.”
                                      „Hm, byl jsem asi moc pomalej. Ráno vstanu, jdu krmit. Otevřu klec a - frnk, frnk - obě želvy zdrhly!”

                                        NHora - Profil | So 28.11.2020 17:47:25

                                        Mohla by jsi . . .

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $