Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NHora - Profil | So 28.11.2020 17:46:07

Modlitba

    NHora - Profil | So 28.11.2020 17:45:12

    Která hyena . . .

      NHora - Profil | So 28.11.2020 17:44:05

      Korektní manžel . . .

        NHora - Profil | So 28.11.2020 17:42:57

        Když ji uviděl . . .

          Ndrvoštěp - Profil | So 28.11.2020 16:35:15

          😂🙂

            Ndrvoštěp - Profil | So 28.11.2020 16:11:42

            😂😂

              Nwanman - Profil | So 28.11.2020 13:14:57

              .

                Nwanman - Profil | So 28.11.2020 12:40:13

                -

                  Nwanman - Profil | So 28.11.2020 12:38:06

                  .

                    Nretrívr - Profil | So 28.11.2020 11:59:16

                    --

                      Nretrívr - Profil | So 28.11.2020 11:58:32

                      ---

                        Ntucnak11 - Profil | So 28.11.2020 9:06:07

                        Po

                          NŠUKI - Profil | So 28.11.2020 8:50:17

                          :-)))))))))))

                            NMalab - Profil | So 28.11.2020 7:44:54

                            Čáp se jen tak prochází u jezera a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z nedalekého lesa.
                            „Šneku,” civí na něj, „kam tak chvátáš?”
                            A šnek na to: „Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky - zdrháme.”
                            Čáp neváhá a mizí taky. Jak tak utíká, potká medvěda.
                            „Čápe,” říká brtník udiveně, „kam jdeš?”
                            „Ale, medvěde,” stěžuje si čáp, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze - zdrháme.”
                            Medvěd se lekne a taky prchá. Potká krtka: „Medvěde, kam zdrháš?”
                            „Ale, krtku,” zahučí medvěd, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já mám kožich, moje má kožich, děti mají kožichy - zdrháme.”
                            Krtek neváhá, popadne rodinu a prchají také. Jak tak hrabou, prohrabou se až do zoo, přímo do klece s paviány. A ten největší se hned ptá: „Krtku, co tu děláš?”
                            „Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám,” vysvětluje krtek. „To víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno - zdrháme.”
                            Pavián na něj chvíli zamyšleně kouká a potom povídá: „Že se na to nevysereš, podívej se na nás. Já mám holou prdel, moje má holou prdel, děti mají holou prdel - a stejně jsme skončili za mřížemi!”

                              NSharry - Profil | So 28.11.2020 7:20:36

                              Trocha cerneho humoru 😂

                                NSharry - Profil | So 28.11.2020 7:19:02

                                😂

                                  Nsven - Profil | Pá 27.11.2020 21:57:04

                                  Distanční výuka v první třídě r. 2020 -

                                  Čas 8:00

                                  Výuka začíná. Ve složení paní učitelka, Anežka, Tomík, Kuba, Tung, Vojta, Klárka, Lui, Péťa a můj synátor Mareček. V plánu je čeština, matematika a prvouka.

                                  Paní učitelka: Dobré ráno děti, začínáme, jste šikovní a všichni připojeni.

                                  Na monitoru deset oken a všechny děti v pozoru a natěšené.

                                  Paní učitelka: Otevřeme si sešit Živá abeceda, strana 30.

                                  Anežka: Já vás neslyším paní učitelko.

                                  Paní učitelka: Slyšíš mě?

                                  Anežka: Mami, mně to nefunguje.

                                  Do obrazu přiběhne matka, zapne hlas a mikrofon.

                                  Anežka: Jo už to jde, ahoj Kubajs, ahoj Tomíku.

                                  Všechny děti začnou řvát Ahoj Anežko!

                                  Paní učitelka: Tak se zklidníme děti a jdeme se učit.

                                  Paní učitelka: Vojto, kde jsi? Nevidím tě.

                                  Vojta se odpojil.

                                  Paní učitelka: Vojto, Vojtíšku, kde jsi, asi sis to omylem vypnul. Vojto, zavolej maminku, ať ti pomůže.

                                  Vojta se objevil.

                                  Vojta se zase vypnul.

                                  Čas 8:09

                                  Paní učitelka: Děti buďte v klidu, počkáme na Vojtíška.

                                  Vojta se opět připojil. Sláva.

                                  Paní učitelka: Tak třeba Tung, přečti nám to nahoře na stránce.

                                  Paní učitelka: Tungu, slyšíme se?

                                  Tung: Ano.

                                  Paní učitelka: Tak prosím začni číst.

                                  V sešitě je napsáno MÁ a MA.

                                  Tung: Lá….

                                  Paní učitelka: Ne, Tungu, je tam napsáno něco jiného.

                                  Tung: Pá…

                                  Paní učitelka: Správně, Má… a dál?

                                  Tung: Na!

                                  Paní učitelka: Výborně a dohromady to je?

                                  Tung: Pána.

                                  Paní učitelka. Ano, je to máma. Jdeme dál. Teď Kuba.

                                  Kuba: E…la, Ela paní učitelko.

                                  Paní učitelka: Výborný!

                                  Čas 8:16

                                  Paní učitelka. Tak třeba Péťa. Péťo zapni si prosím mikrofon.

                                  Paní učitelka: Péťo vypni si prosím mikrofon, strašně to píská. Bude číst Mareček.

                                  Mareček: My máme doma ještěrku.

                                  Paní učitelka: To je hezké, ale teď budeš číst, ano?

                                  Mareček: Počkejte, já Vám ji ukážu.

                                  Děti sborově, ukaž nám ji prosím.

                                  Paní učitelka: Ne, děti klid. Teď se učíme, hrát si budete potom.

                                  Mareček: SA….MA, SAMA.

                                  Paní učitelka: Výborně.

                                  Čas 8:22

                                  Paní učitelka: Tomíku, čti prosím další řádek.

                                  K Tomíkovi přišla do obrazu mladší sestřička a něco mu říká.

                                  Tomík: Nech mě bejt, já se učím, jsi blbá! Mamííííí, ať odejde.

                                  Rychle zakročí maminka a odvleče malou cácorku.

                                  Paní učitelka: Tak Tomíku, soustřeď se a čti.

                                  Tomík se odpojil.

                                  Paní učitelka: Tome, jsi tu. Tome, haló? Slyšíš nás?

                                  Paní učitelka: Děti, dnes nám to moc nejde. Představovala jsem si to jinak. Klárko, nespíš tam?

                                  Klárka: Ne, hraju si s panenkou.

                                  Paní učitelka: Tak si nehraj a čti další slovo.

                                  Klárka: Paní učitelko, můžu na záchod? Moc se mi chce.

                                  Paní učitelka: Tak běž.

                                  Péťa: Já chci taky.

                                  Anežka: Já taky.

                                  Mareček: Já taky potřebuji.

                                  Paní učitelka: Děti dobře, kdo chce na záchod, tak můžete, ale honem.

                                  Odešli všichni až na Vojtu a Tunga.

                                  Paní učitelka: Jsme tu skoro všichni. Paráda. Pokračujeme. Klárko jsi tu?

                                  Klárka se už ze záchodu nevrátila.

                                  Paní učitelka. Bože, za co mě trestáš!

                                  Čas 8:35

                                  Paní učitelka: Otevřeme si sešit matematika str. 23

                                  Paní učitelka: Děti kolik vidíte kočiček?

                                  Mareček: Tři.

                                  Anežka: Tři.

                                  Vojta: Dvě.

                                  Lui: Já mám jinou stránku.

                                  Tung: Pála.

                                  Paní učitelka: Správně, jsou tam čtyři kočičky, jste

                                  všichni moc šikovní.

                                  Tung se odpojil.

                                  K Anežce do obrazu přiběhl velký pes.

                                  Mareček: Jééé, tati to je krásný pes.

                                  Všechny děti: ten je krásný, já ho chci domů. Já si ho chci pohladit.

                                  Anežka: To je můj Bertík.

                                  Paní učitelka: Máš moc pěkného pejska, ale teď se učíme matematiku. Prosím pošli ho pryč.

                                  Paní učitelka: Pět mínus dva?

                                  Skoro všechny děti: Tři!

                                  Paní učitelka: Kubo, co říkáš? Já tě neslyším, zapni si mikrofon.

                                  Kuba se odpojil.

                                  Čas 8:48

                                  Paní učitelka: Tak děti, dnes jsme se krásně naučili číst a počítat. Prvouku jsme bohužel nestihli. Ale to s Vámi udělají rodiče. A radši ať s Vámi projedou i češtinu a matematiku. Vše jim pošlu na Bakaláře. Ahoj, děti mám Vás

                                  všechny moc ráda, jste velcí šikulové!

                                  Konec výuky, děti se odpojují

                                  Paní učitelka: Ty vole, mě z toho jebne, jdu si dát panáka!

                                  Já: Ještě jste zapnutá 😊

                                  Paní učitelka: Ježišmarja, pardon se omlouvám.

                                  Vypnuto.

                                  Mareček: Tati, paní učitelka si jde hrát s panáčkem?

                                  Já: To se jí ani nedivím.

                                  Zážitek skvělý, vůbec jí to nezávidím, udržet děti v první třídě při pozornosti v domácím prostředí. A zítra zase znova 😄



                                  Autor: Anonymní tatínek. (Článek převzat z emailové řetězové zprávy.)

                                    NKáceč - Profil | Pá 27.11.2020 21:39:26

                                    „Pepíčku, skloňuj slovo chléb."
                                    „Kdo, co? - Chléb."
                                    „S kým, s čím? - Se salámem."
                                    „Komu, čemu? - Mně."

                                      NM@ck - Profil | Pá 27.11.2020 20:56:25

                                      .

                                        NMilan1208 - Profil | Pá 27.11.2020 20:03:19

                                        ..

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $