- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
NMalab - Profil | So 28.11.2020 7:44:54
Čáp se jen tak prochází u jezera a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z nedalekého lesa.
„Šneku,” civí na něj, „kam tak chvátáš?”
A šnek na to: „Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky - zdrháme.”
Čáp neváhá a mizí taky. Jak tak utíká, potká medvěda.
„Čápe,” říká brtník udiveně, „kam jdeš?”
„Ale, medvěde,” stěžuje si čáp, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze - zdrháme.”
Medvěd se lekne a taky prchá. Potká krtka: „Medvěde, kam zdrháš?”
„Ale, krtku,” zahučí medvěd, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já mám kožich, moje má kožich, děti mají kožichy - zdrháme.”
Krtek neváhá, popadne rodinu a prchají také. Jak tak hrabou, prohrabou se až do zoo, přímo do klece s paviány. A ten největší se hned ptá: „Krtku, co tu děláš?”
„Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám,” vysvětluje krtek. „To víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno - zdrháme.”
Pavián na něj chvíli zamyšleně kouká a potom povídá: „Že se na to nevysereš, podívej se na nás. Já mám holou prdel, moje má holou prdel, děti mají holou prdel - a stejně jsme skončili za mřížemi!”
„Šneku,” civí na něj, „kam tak chvátáš?”
A šnek na to: „Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky - zdrháme.”
Čáp neváhá a mizí taky. Jak tak utíká, potká medvěda.
„Čápe,” říká brtník udiveně, „kam jdeš?”
„Ale, medvěde,” stěžuje si čáp, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze - zdrháme.”
Medvěd se lekne a taky prchá. Potká krtka: „Medvěde, kam zdrháš?”
„Ale, krtku,” zahučí medvěd, „do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já mám kožich, moje má kožich, děti mají kožichy - zdrháme.”
Krtek neváhá, popadne rodinu a prchají také. Jak tak hrabou, prohrabou se až do zoo, přímo do klece s paviány. A ten největší se hned ptá: „Krtku, co tu děláš?”
„Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám,” vysvětluje krtek. „To víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno - zdrháme.”
Pavián na něj chvíli zamyšleně kouká a potom povídá: „Že se na to nevysereš, podívej se na nás. Já mám holou prdel, moje má holou prdel, děti mají holou prdel - a stejně jsme skončili za mřížemi!”
Nsven - Profil | Pá 27.11.2020 21:57:04
Distanční výuka v první třídě r. 2020 -
Čas 8:00
Výuka začíná. Ve složení paní učitelka, Anežka, Tomík, Kuba, Tung, Vojta, Klárka, Lui, Péťa a můj synátor Mareček. V plánu je čeština, matematika a prvouka.
Paní učitelka: Dobré ráno děti, začínáme, jste šikovní a všichni připojeni.
Na monitoru deset oken a všechny děti v pozoru a natěšené.
Paní učitelka: Otevřeme si sešit Živá abeceda, strana 30.
Anežka: Já vás neslyším paní učitelko.
Paní učitelka: Slyšíš mě?
Anežka: Mami, mně to nefunguje.
Do obrazu přiběhne matka, zapne hlas a mikrofon.
Anežka: Jo už to jde, ahoj Kubajs, ahoj Tomíku.
Všechny děti začnou řvát Ahoj Anežko!
Paní učitelka: Tak se zklidníme děti a jdeme se učit.
Paní učitelka: Vojto, kde jsi? Nevidím tě.
Vojta se odpojil.
Paní učitelka: Vojto, Vojtíšku, kde jsi, asi sis to omylem vypnul. Vojto, zavolej maminku, ať ti pomůže.
Vojta se objevil.
Vojta se zase vypnul.
Čas 8:09
Paní učitelka: Děti buďte v klidu, počkáme na Vojtíška.
Vojta se opět připojil. Sláva.
Paní učitelka: Tak třeba Tung, přečti nám to nahoře na stránce.
Paní učitelka: Tungu, slyšíme se?
Tung: Ano.
Paní učitelka: Tak prosím začni číst.
V sešitě je napsáno MÁ a MA.
Tung: Lá….
Paní učitelka: Ne, Tungu, je tam napsáno něco jiného.
Tung: Pá…
Paní učitelka: Správně, Má… a dál?
Tung: Na!
Paní učitelka: Výborně a dohromady to je?
Tung: Pána.
Paní učitelka. Ano, je to máma. Jdeme dál. Teď Kuba.
Kuba: E…la, Ela paní učitelko.
Paní učitelka: Výborný!
Čas 8:16
Paní učitelka. Tak třeba Péťa. Péťo zapni si prosím mikrofon.
Paní učitelka: Péťo vypni si prosím mikrofon, strašně to píská. Bude číst Mareček.
Mareček: My máme doma ještěrku.
Paní učitelka: To je hezké, ale teď budeš číst, ano?
Mareček: Počkejte, já Vám ji ukážu.
Děti sborově, ukaž nám ji prosím.
Paní učitelka: Ne, děti klid. Teď se učíme, hrát si budete potom.
Mareček: SA….MA, SAMA.
Paní učitelka: Výborně.
Čas 8:22
Paní učitelka: Tomíku, čti prosím další řádek.
K Tomíkovi přišla do obrazu mladší sestřička a něco mu říká.
Tomík: Nech mě bejt, já se učím, jsi blbá! Mamííííí, ať odejde.
Rychle zakročí maminka a odvleče malou cácorku.
Paní učitelka: Tak Tomíku, soustřeď se a čti.
Tomík se odpojil.
Paní učitelka: Tome, jsi tu. Tome, haló? Slyšíš nás?
Paní učitelka: Děti, dnes nám to moc nejde. Představovala jsem si to jinak. Klárko, nespíš tam?
Klárka: Ne, hraju si s panenkou.
Paní učitelka: Tak si nehraj a čti další slovo.
Klárka: Paní učitelko, můžu na záchod? Moc se mi chce.
Paní učitelka: Tak běž.
Péťa: Já chci taky.
Anežka: Já taky.
Mareček: Já taky potřebuji.
Paní učitelka: Děti dobře, kdo chce na záchod, tak můžete, ale honem.
Odešli všichni až na Vojtu a Tunga.
Paní učitelka: Jsme tu skoro všichni. Paráda. Pokračujeme. Klárko jsi tu?
Klárka se už ze záchodu nevrátila.
Paní učitelka. Bože, za co mě trestáš!
Čas 8:35
Paní učitelka: Otevřeme si sešit matematika str. 23
Paní učitelka: Děti kolik vidíte kočiček?
Mareček: Tři.
Anežka: Tři.
Vojta: Dvě.
Lui: Já mám jinou stránku.
Tung: Pála.
Paní učitelka: Správně, jsou tam čtyři kočičky, jste
všichni moc šikovní.
Tung se odpojil.
K Anežce do obrazu přiběhl velký pes.
Mareček: Jééé, tati to je krásný pes.
Všechny děti: ten je krásný, já ho chci domů. Já si ho chci pohladit.
Anežka: To je můj Bertík.
Paní učitelka: Máš moc pěkného pejska, ale teď se učíme matematiku. Prosím pošli ho pryč.
Paní učitelka: Pět mínus dva?
Skoro všechny děti: Tři!
Paní učitelka: Kubo, co říkáš? Já tě neslyším, zapni si mikrofon.
Kuba se odpojil.
Čas 8:48
Paní učitelka: Tak děti, dnes jsme se krásně naučili číst a počítat. Prvouku jsme bohužel nestihli. Ale to s Vámi udělají rodiče. A radši ať s Vámi projedou i češtinu a matematiku. Vše jim pošlu na Bakaláře. Ahoj, děti mám Vás
všechny moc ráda, jste velcí šikulové!
Konec výuky, děti se odpojují
Paní učitelka: Ty vole, mě z toho jebne, jdu si dát panáka!
Já: Ještě jste zapnutá 😊
Paní učitelka: Ježišmarja, pardon se omlouvám.
Vypnuto.
Mareček: Tati, paní učitelka si jde hrát s panáčkem?
Já: To se jí ani nedivím.
Zážitek skvělý, vůbec jí to nezávidím, udržet děti v první třídě při pozornosti v domácím prostředí. A zítra zase znova 😄
Autor: Anonymní tatínek. (Článek převzat z emailové řetězové zprávy.)
Čas 8:00
Výuka začíná. Ve složení paní učitelka, Anežka, Tomík, Kuba, Tung, Vojta, Klárka, Lui, Péťa a můj synátor Mareček. V plánu je čeština, matematika a prvouka.
Paní učitelka: Dobré ráno děti, začínáme, jste šikovní a všichni připojeni.
Na monitoru deset oken a všechny děti v pozoru a natěšené.
Paní učitelka: Otevřeme si sešit Živá abeceda, strana 30.
Anežka: Já vás neslyším paní učitelko.
Paní učitelka: Slyšíš mě?
Anežka: Mami, mně to nefunguje.
Do obrazu přiběhne matka, zapne hlas a mikrofon.
Anežka: Jo už to jde, ahoj Kubajs, ahoj Tomíku.
Všechny děti začnou řvát Ahoj Anežko!
Paní učitelka: Tak se zklidníme děti a jdeme se učit.
Paní učitelka: Vojto, kde jsi? Nevidím tě.
Vojta se odpojil.
Paní učitelka: Vojto, Vojtíšku, kde jsi, asi sis to omylem vypnul. Vojto, zavolej maminku, ať ti pomůže.
Vojta se objevil.
Vojta se zase vypnul.
Čas 8:09
Paní učitelka: Děti buďte v klidu, počkáme na Vojtíška.
Vojta se opět připojil. Sláva.
Paní učitelka: Tak třeba Tung, přečti nám to nahoře na stránce.
Paní učitelka: Tungu, slyšíme se?
Tung: Ano.
Paní učitelka: Tak prosím začni číst.
V sešitě je napsáno MÁ a MA.
Tung: Lá….
Paní učitelka: Ne, Tungu, je tam napsáno něco jiného.
Tung: Pá…
Paní učitelka: Správně, Má… a dál?
Tung: Na!
Paní učitelka: Výborně a dohromady to je?
Tung: Pána.
Paní učitelka. Ano, je to máma. Jdeme dál. Teď Kuba.
Kuba: E…la, Ela paní učitelko.
Paní učitelka: Výborný!
Čas 8:16
Paní učitelka. Tak třeba Péťa. Péťo zapni si prosím mikrofon.
Paní učitelka: Péťo vypni si prosím mikrofon, strašně to píská. Bude číst Mareček.
Mareček: My máme doma ještěrku.
Paní učitelka: To je hezké, ale teď budeš číst, ano?
Mareček: Počkejte, já Vám ji ukážu.
Děti sborově, ukaž nám ji prosím.
Paní učitelka: Ne, děti klid. Teď se učíme, hrát si budete potom.
Mareček: SA….MA, SAMA.
Paní učitelka: Výborně.
Čas 8:22
Paní učitelka: Tomíku, čti prosím další řádek.
K Tomíkovi přišla do obrazu mladší sestřička a něco mu říká.
Tomík: Nech mě bejt, já se učím, jsi blbá! Mamííííí, ať odejde.
Rychle zakročí maminka a odvleče malou cácorku.
Paní učitelka: Tak Tomíku, soustřeď se a čti.
Tomík se odpojil.
Paní učitelka: Tome, jsi tu. Tome, haló? Slyšíš nás?
Paní učitelka: Děti, dnes nám to moc nejde. Představovala jsem si to jinak. Klárko, nespíš tam?
Klárka: Ne, hraju si s panenkou.
Paní učitelka: Tak si nehraj a čti další slovo.
Klárka: Paní učitelko, můžu na záchod? Moc se mi chce.
Paní učitelka: Tak běž.
Péťa: Já chci taky.
Anežka: Já taky.
Mareček: Já taky potřebuji.
Paní učitelka: Děti dobře, kdo chce na záchod, tak můžete, ale honem.
Odešli všichni až na Vojtu a Tunga.
Paní učitelka: Jsme tu skoro všichni. Paráda. Pokračujeme. Klárko jsi tu?
Klárka se už ze záchodu nevrátila.
Paní učitelka. Bože, za co mě trestáš!
Čas 8:35
Paní učitelka: Otevřeme si sešit matematika str. 23
Paní učitelka: Děti kolik vidíte kočiček?
Mareček: Tři.
Anežka: Tři.
Vojta: Dvě.
Lui: Já mám jinou stránku.
Tung: Pála.
Paní učitelka: Správně, jsou tam čtyři kočičky, jste
všichni moc šikovní.
Tung se odpojil.
K Anežce do obrazu přiběhl velký pes.
Mareček: Jééé, tati to je krásný pes.
Všechny děti: ten je krásný, já ho chci domů. Já si ho chci pohladit.
Anežka: To je můj Bertík.
Paní učitelka: Máš moc pěkného pejska, ale teď se učíme matematiku. Prosím pošli ho pryč.
Paní učitelka: Pět mínus dva?
Skoro všechny děti: Tři!
Paní učitelka: Kubo, co říkáš? Já tě neslyším, zapni si mikrofon.
Kuba se odpojil.
Čas 8:48
Paní učitelka: Tak děti, dnes jsme se krásně naučili číst a počítat. Prvouku jsme bohužel nestihli. Ale to s Vámi udělají rodiče. A radši ať s Vámi projedou i češtinu a matematiku. Vše jim pošlu na Bakaláře. Ahoj, děti mám Vás
všechny moc ráda, jste velcí šikulové!
Konec výuky, děti se odpojují
Paní učitelka: Ty vole, mě z toho jebne, jdu si dát panáka!
Já: Ještě jste zapnutá 😊
Paní učitelka: Ježišmarja, pardon se omlouvám.
Vypnuto.
Mareček: Tati, paní učitelka si jde hrát s panáčkem?
Já: To se jí ani nedivím.
Zážitek skvělý, vůbec jí to nezávidím, udržet děti v první třídě při pozornosti v domácím prostředí. A zítra zase znova 😄
Autor: Anonymní tatínek. (Článek převzat z emailové řetězové zprávy.)
NKáceč - Profil | Pá 27.11.2020 21:39:26
„Pepíčku, skloňuj slovo chléb."
„Kdo, co? - Chléb."
„S kým, s čím? - Se salámem."
„Komu, čemu? - Mně."
„Kdo, co? - Chléb."
„S kým, s čím? - Se salámem."
„Komu, čemu? - Mně."
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10836
NUdírny a uzení51136
NRybářsko-houbařské jádro .-)44999
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412408
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36015
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NVážně nevážný pokec :-)))230499
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
11:12NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 37
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....





























