Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Punťa - Profil | Út 21.1.2020 16:09:52

:-)

    Punťa - Profil | Út 21.1.2020 16:02:40

    :-)

      Buffalo1969 - Profil | Út 21.1.2020 14:26:36

      😉

        antonn.rika - Profil | Út 21.1.2020 14:21:32

        Punťa >>

          Punťa - Profil | Út 21.1.2020 12:49:00

          Garáže ve Vaňkovce, dynamickou jízdou přijíždí tmavý Superb a parkuje. Vzápětí přijíždí další vozidlo, parkuje na volném místě téměř vedle Superba.

          Vystoupí z něj mladá, upravená slečna a s úsměvem na odcházejícího řidiče Superbu: "Dobrý den! Neměl jste do nedávna bavoráka?"

          Pán středního věku se zarazí, pak se usměje a až skoro flirtovně odpoví: "Možná... Proč se ptáte?"

          Slečna: "Jedu za Vámi celou cestu z Vinohrad a ani jednou jste nepoužil blinkr."

            standas - Profil | Út 21.1.2020 12:25:39

            😎

              statik - Profil | Út 21.1.2020 11:27:55

              Startuje letadlo,vystoupá do letové výšky a kapitán palubním rozhlasem hlásí pasažérům : dobrý den dámy a pánové,letíme ve výšce 10800m rychlostí 980 km/hod,přeji Vám příjemný a ničím nerušený let. Domluví a prvnímu pilotovi říká,pojíme,dáme kafe a pak než přistanem tak každý přefiknem tu novou letušku. Zapomněl však vypnout palubní rozhlas a všichni cestující včetně letušky to slyšeli. Letuška se nasraně rozeběhla do pilotní kabiny,aby si to s kapitánem vyřídila. Už byla u dveří pilotní kabiny a jeden pasažér ji chytne za ruku a volá, počkej chvilku,nech je nejdřív najíst a vypít to kafe.

                Milan1208 - Profil | Út 21.1.2020 10:58:51

                Už neklouže.

                  ludek 73 - Profil | Út 21.1.2020 9:29:45

                  .

                    Punťa - Profil | Po 20.1.2020 22:04:15

                    :-)

                      potočák 62 - Profil | Po 20.1.2020 21:59:40

                      Petrův Zdar

                        potočák 62 - Profil | Po 20.1.2020 21:57:17

                        Petrův Zdar

                          potočák 62 - Profil | Po 20.1.2020 21:51:36

                          Petrův Zdar

                            SallySalic - Profil | Po 20.1.2020 18:15:26

                            .

                              F16 - Profil | Po 20.1.2020 15:38:49

                              Žena cvičí doma nahá aerobic a když dělá provaz, přisaje se mušličkou na parkety... Podtlak je tak veliký, že se sama nedokáže odlepit. Čeká na svého muže, aby jí pomohl. Avšak ani společnými silami se jim to nedaří. Muž přemýšlí a pak řekne: "Hanba, nehanba, zavoláme souseda, je domácí kutil, ten určitě něco vymyslí.." Soused přijde, dá si panáka, zapálí retko a po chvíli říká "Vyřežeme pod ní parkety, otočíme ji na hlavu, vyvrtáme dírku a až podtlak povolí, sundáme jí to dolů".. Manžel chvíli přemýšlí a pak říká: "Hele víš co? Parkety jsou drahý,stály dva litry za metr. Začneme ji každý masírovat jednu bradavku a až zvlhne, odtlačíme ji jako slimáka do kuchyně - tam je linoleum za dvě kila.

                                jetam - Profil | Po 20.1.2020 10:26:46

                                ...

                                  statik - Profil | Po 20.1.2020 7:30:48

                                  V hodině přírodopisu učitelka donese do třídy netopýra.Pověsí ho na tabuli a ptá se dětí: to visí na tabuli za ptáka. Anička se hlásí a říká,to je sýkorka. Ne není, no Maruško co visí na tabuli za ptáka. Maruška : že by to byl vrabec. Není. No pepíčku co to visí na tabuli za ptáka. Pepík vstane a říká : na tabuli za ptáka visí netopýr.

                                    statik - Profil | Po 20.1.2020 7:23:37

                                    Učitelka v hodině českého jazyka : děti kdo by mohl složit větu, ve které je slovo manifest. Anička se hlásí a říká : v době socialismu vznikl komunistický manifest. Pepík se hlásí a učitelka na něho, no tak nám řekni nějakou větu. Pepík vstane a vychrlí ze sebe : naší mani fest rostou kozy.

                                      statik - Profil | Po 20.1.2020 7:16:52

                                      Trump se s Putinem přou, kdo má lepší zdravotnictví. Trump říká : k nám do Kenedyho nemocnice dovezli chlapa, měl vypíchnuté oko,tam ho operovali,místo toho oka mu voperovali kaštan a normálně na to oko vidí.
                                      Putin se zamyslí a říká : k nám na Lomonosovu kliniku vozí pacienty na transplantace jater,srdce, my jim to tam operujem v ambulanci a po dvou hodinách jdou normálně domů.
                                      Trump se zamyslí a prý kdo to viděl. Putin na to- no ten s tím vaším okem.

                                        statik - Profil | Po 20.1.2020 7:10:13

                                        Putin,Trump a Zeman mají debatu o tom,kdo je přesnější. Putin říká: my jsme poslali sondu k ISS a ta letěla v kurzu na milimetry přesně. No to kecáš,uber. Putin se opraví a říká:no tak kousek vedle. Trump říká : my jsme pustili sondu k Marsu a ta fakt letěla v kurzu na milimetr přesně. No to taky kecáš. Trump se zamyslí a říká, no bylo to kousek vedle. Zeman uvažuje a pak řekne : naše baby rodí z prdele. No to kecáš, zvolají Trump s Putinem. No tak tedy kousek vedle.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $