Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NDeawon - Profil | Út 14.1.2020 13:46:20

Má přítelkyně z Rakouska hodnotí mé „ložnicové výkony“ na stupnici 1–10.
Jelikož německy neumím, domlouváme se anglicky.
Dneska jsme zkoušeli anál a ona pořád křičela 9.
Zatím můj nejlepší výkon!

    Nmart1k - Profil | Út 14.1.2020 9:30:53

    potočák 62 >> To ako keď jeden dĺžeň zmení význam vety:

    Pekné tučné baby
    Pekne tučné baby

      NDeawon - Profil | Út 14.1.2020 9:21:24

      Chlápek se vytahuje před kamarádem, že se jeho sestra přestrojila za chlapa a nastoupila jako dobrovolník do armády.
      Kamarád se diví: "Hele, to se ale musí s chlapama sprchovat, převlíkat a dělat všechno další, ne?"
      "Samozřejmě."
      "A to na to nepřijdou?"
      "Přijdou, ale myslíš, že to někdo oznámí?"

        NPetr CZ - Profil | Po 13.1.2020 21:38:42

        "Zklamaná Sáblíková na trojce skončila čtvrtá, medaile z ME jí unikla o tři desetiny."

        To zklamání naprosto chápu, taky jsem byl jednou při trojce čtvrtej...

          Nludek 73 - Profil | Po 13.1.2020 20:05:39

          .

            NŠUKI - Profil | Po 13.1.2020 19:45:13

            :-)))))

              Njetam - Profil | Po 13.1.2020 18:24:26

              ...

                NSmutek - Profil | Po 13.1.2020 17:51:16

                ,D

                  Naccess - Profil | Po 13.1.2020 14:56:44

                  :D

                    NDeawon - Profil | Po 13.1.2020 14:50:42

                    Na cestě Grónskem se dozvěděl o jednom primitivním eskymáckém kmenu, kde měla hlavní slovo v rodině žena. Byl to velice primitivní kmen.

                      NJirka1976 - Profil | Po 13.1.2020 9:43:09

                      ..

                        NJirka1976 - Profil | Po 13.1.2020 9:41:08

                        ..

                          NJirka1976 - Profil | Po 13.1.2020 9:39:04

                          ..

                            NJirka1976 - Profil | Po 13.1.2020 9:36:33

                            ..

                              NDeawon - Profil | Po 13.1.2020 7:42:43

                              U holiče:
                              Chtěl bych to střihnout na Bartošovou...
                              A to je jak?
                              Jen tak trochu líznout mašinkou.

                                NKolben - Profil | Ne 12.1.2020 20:55:17

                                Cestování s Českými dráhami.

                                  NKolben - Profil | Ne 12.1.2020 20:49:22

                                  Ještě, že si s sebou Noe nevzal Babiše. Ten by se s tím nesral, udělal by pár velkých děr a archa by šla hned zaručeně ke dnu.:-)

                                    Npotočák 62 - Profil | Ne 12.1.2020 18:02:19

                                    Petrův Zdar

                                      Npotočák 62 - Profil | Ne 12.1.2020 17:58:57

                                      Petrův Zdar

                                        Npotočák 62 - Profil | Ne 12.1.2020 17:55:28

                                        Petrův Zdar

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $