Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Pá 27.12.2019 18:48:09

Lidé nenávidí budík ve dvou případech:
1) když zvoní,
2) když nezazvonil.

    Milan1208 - Profil | Pá 27.12.2019 17:58:25

    ..

      jetam - Profil | Pá 27.12.2019 14:30:56

      ...

        peos - Profil | Pá 27.12.2019 12:01:23

        .

          Káceč - Profil | Pá 27.12.2019 11:49:17

          Vždycky jsem si myslela, že se mi povede dotknout vnitřního já díky meditaci a ne kvůli jednovrstvému toaleťáku od Vietnamců.

            ŠUKI - Profil | Pá 27.12.2019 7:58:20

            :-)))))

              deni 79 - Profil | Čt 26.12.2019 20:10:03

              🤣🤣🤣

                Káceč - Profil | Čt 26.12.2019 19:41:27

                Syn přinese v žákovský knížce poznámku : Váš syn nemá žádné znalosti.
                Otec připíše: Proto chodí do školy.

                  u x a - Profil | Čt 26.12.2019 17:27:58

                  .

                    Káceč - Profil | Čt 26.12.2019 11:14:52

                    Učitel k žákovi: "Kdybys měl sedm jablíček a já tě o dvě poprosil, kolik by ti jich zůstalo?" "Sedum!"

                      FockeWulf - Profil | Čt 26.12.2019 10:04:37

                      Jeden...

                        ŠUKI - Profil | Čt 26.12.2019 9:22:07

                        :-)))))))

                          Milan1208 - Profil | Čt 26.12.2019 6:38:29

                          ..

                            Sharry - Profil | St 25.12.2019 22:36:43

                            😂

                              Tloustobijec8 - Profil | St 25.12.2019 18:44:47

                              😅

                                Káceč - Profil | St 25.12.2019 13:02:45

                                Pán přijde do potravin a povídá: "Dobrý den, dejte mi jeden jujce."
                                Pane máte jistě na mysli džus.
                                Aaah, ano, samozřejmě. A ještě kilo džablek.

                                  Milan1208 - Profil | St 25.12.2019 11:22:11

                                  ..

                                    jetam - Profil | St 25.12.2019 10:57:45

                                    ...

                                      ŠUKI - Profil | St 25.12.2019 10:12:06

                                      :-)))))

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $