Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Milan1208 - Profil | Po 23.12.2019 21:12:10

..

    potočák 62 - Profil | Po 23.12.2019 19:50:03

    Petrův Zdar

      potočák 62 - Profil | Po 23.12.2019 19:34:43

      Petrův Zdar

        jetam - Profil | Po 23.12.2019 19:24:12

        ...

          Káceč - Profil | Po 23.12.2019 18:54:23

          Přijde do knihkupectví žena v černém.
          V ruce drží knížku Kapesní atlas hub.
          Prodavač si jí všimne a okamžitě k ní běží:
          "Upřímnou soustrast paní, autor už tu chybu opravil!"

            P!F - Profil | Po 23.12.2019 18:47:04

            .

              Milan1208 - Profil | Po 23.12.2019 16:27:07

              ..

                Tloustobijec8 - Profil | Po 23.12.2019 15:35:59

                😅

                  Tloustobijec8 - Profil | Po 23.12.2019 15:33:16

                  😅

                    Tloustobijec8 - Profil | Po 23.12.2019 15:32:04

                    “Kaprařů”

                      Tloustobijec8 - Profil | Po 23.12.2019 15:31:07

                      😅

                        jetam - Profil | Po 23.12.2019 15:27:27

                        ...

                          Punťa - Profil | Po 23.12.2019 13:35:18

                          Když jsem dodělal kapra, tak mi prsty smrdí tak, jako když jsem se v 16. vrátil domů z diskotéky

                            Punťa - Profil | Po 23.12.2019 13:15:02

                            UŽ NIKDY NEBUDU PSÁT NIC NA FACEBOOK!!
                            Napsal jsem, že mám chut' na řízek, nebo kapra a bramborovej salát a tak si to zejtra udělám k večeři.
                            No a dneska se dozvím, že to plánuje celá republika. Dokonce i moje máma, která žádnej facebook nemá!!

                              drvoštěp - Profil | Po 23.12.2019 12:39:57

                              👍

                                ludek 73 - Profil | Po 23.12.2019 12:33:19

                                to je radost a ještě propichany gumy

                                  Charley7 - Profil | Po 23.12.2019 9:10:16

                                  ,

                                    Kodl63 - Profil | Po 23.12.2019 9:08:48

                                    :-)

                                      Charley7 - Profil | Po 23.12.2019 9:07:45

                                      ,

                                        ŠUKI - Profil | Po 23.12.2019 7:38:51

                                        :-))))))))))))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $