Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Ne 16.5.2010 19:58:56

Moravia >> To už tu je 2x krát. Sorry >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | So 15.5.2010 11:18:32

    kobr.d >> kobr.d® - 14.5.2010 20:28:54 >> Brutálně ohavné.......-:o)))))))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Po 10.5.2010 8:53:21

      Františkán a jezuita se přou, kdo je silnější ve své víře.
      františkán : " Vidíš tu řeku?
      Silou víry přejdu přez ní suchou nohou!"
      Jak řekl, tak učinil.
      Jezuita si říká: "Copak ja věřím méně? To dokážu také!"
      Udělá pár kroků a samozřejmé se topí.
      Když vyleze a pta se, jak je to mozne?
      Tak mu to františkán poví: "To není tím, že bys málo věřil! Jen neznáš, kde jsou ve vodě kolíky ! ! !" >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Po 3.5.2010 10:15:33

        SkulalukS : Nechapu Tvou SZ. >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Ne 2.5.2010 16:38:33

          Miraryb - >> Děkuji za poděkování, ale není to můj obrázek - našel jsem jej tady na Mrku ve Fotky z diskusí. >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Ne 2.5.2010 16:26:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Omluvám se tomu, od nějž jsem si to vypůjčil!
            Ale jako fórek je to bezvadný!!!!!......-:o)))))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Pá 30.4.2010 9:30:59

              LudaT >> To je brutus !!!!!!!......-:o))))))))))
              Dobrou chuť jestli to má místo oběda.......-(((((:D >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Út 27.4.2010 15:25:53

                Muf >> Jak do toho skládat rybařinu?????.........-:o)))))))))))))))))))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 23.4.2010 8:19:23

                  LudaT >> Asi výtvarné ztvárnění a škrabopis >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 22.4.2010 17:36:44

                    Moravia >> Dobrý >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Čt 15.4.2010 20:19:38

                      Petr Z. Vedro >> I ty Bruteeeeee.......-:o)))))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Po 29.3.2010 9:53:41

                        boriak : Smutne, ale bohuzel realne. ....-(:o >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Út 2.3.2010 12:12:27

                          Víte, jak poznáte, že jste zavislí na počítači?
                          ###
                          Když při jízdě autem nabouráte do stromu a hledáte klávesu "BACK"! >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Út 2.3.2010 12:02:49

                            Přijde mladá blondýna do knihkupectví a ptá se: "Máte něco od Hemingwaye?"
                            "Ano. Stařec a moře."
                            "Tak ja si vezmu to moře. Starce mám doma!" >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Út 16.2.2010 13:32:35

                              vahaj >> Ja nemam nic proti tucnakovi. Ale stve me, ze kdyz si chci precist vtip (jakykoliv), tak se musim prokousat 5 stranami vysledku tucnaka. Tot vse. >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Út 16.2.2010 10:57:17

                                Petrasek >> Opakovani = Matka Moudrosti! Ze? .....-:DD)) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 16.2.2010 9:37:09

                                  Miraryb >> Mily admine teto otazky! Durazne te zadam, abys konal sve pravo a povinnost a smazal vsechny prispevky o tučnakovi! Ty tady nemaji co delat. Dekuji. >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Pá 8.1.2010 10:18:31

                                    Jeden zimni.
                                    Ide rodinka ľadových medveďov a zrazu ten najmenší sa pýta:" Otec, som ja ľadový medveď?"
                                    #"Hej! Ja som ľadový medveď, mama je ľadová medvedica a ty si ľadové medvíďa"!
                                    Idú ďalej a o chviľu sa medvíďa zpýta:"Mamička! Som ja ľadový medveď?"
                                    ## "Hej! Veď ti už otec povedal, že on je ľadový medveď, ja som ľadová medvedica a ty si ľadové medvíďa!"
                                    To krúti hlavičkou a povie:" Keď som ľadový medveď, tak prečo je mi doboha taká zima!!!" >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Út 15.12.2009 13:21:15

                                      LudaT : Nechme to plavat.
                                      Ja to myslel jen jako pratelske upozorneni bez napadani. >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | Út 15.12.2009 12:43:57

                                        Andrew: Nebudu to pitvat, ale to je taky postihnutelne jako sireni nevyzadane posty, cize spamu...-:D)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $