Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NRavachol - Profil | So 16.9.2017 19:32:07

https://www.youtube.com/watch?v=JzlsvFN_5HI
umělá inteligence už dohnala člověka :)

    Nstandas - Profil | So 16.9.2017 16:10:30

    Hodně černý humor:-))

      NVillain - Profil | So 16.9.2017 7:51:43

      Cikán se probudí po operaci v nemocnici a říká pane doktore já necítím nohy? To je v pořádku, my jsme vám je umyli :D

        NF16 - Profil | Pá 15.9.2017 21:06:05

        :-)

          NSallySalic - Profil | Pá 15.9.2017 20:18:00

          Příroda

            NCalex - Profil | Pá 15.9.2017 7:36:35

            ...

              NMilan1208 - Profil | Pá 15.9.2017 7:32:45

              ..

                NMilan1208 - Profil | Pá 15.9.2017 7:30:59

                Doručíme všude.

                  NMilan1208 - Profil | Pá 15.9.2017 7:28:48

                  ..

                    NTEZAR - Profil | Čt 14.9.2017 23:19:36

                    Rybaření na MRKu...

                      NDr. Greenthumb - Profil | Čt 14.9.2017 19:47:46

                      :-)

                        NCasio - Profil | Čt 14.9.2017 19:06:10

                        „Ťuk ťuk."
                        „Kdo tam?"
                        „Tvoje životní láska."
                        „Nekecej, pivo mluvit neumí.“

                          NSerjoža - Profil | Čt 14.9.2017 13:59:14

                          ..

                            NStepa23 - Profil | Čt 14.9.2017 13:53:55

                            Kámoši :-)

                              NSerjoža - Profil | Čt 14.9.2017 13:47:50

                              ..

                                NBéza1 - Profil | Čt 14.9.2017 13:31:38

                                Paní učitelka dává dětem otázky."Děti,co to je?Je to černé a uprostřed je díra."
                                Hlásí se Pepíček,starý sprosták.Učitelka pro jistotu povídá:
                                Děti,jdětě si hrát na chvilku na zahradu...."
                                Když děti odejdou učitelka se ptá:Tak Pepíčku ,co to podle tebe je?Přeci gramofonová deska paní učitelko!Učitelka se vykloní z okna a volá.

                                Děti pojdte zpátky,nebyla to píča!

                                  Nronan22 - Profil | Čt 14.9.2017 13:06:51

                                  .

                                    NSerjoža - Profil | Čt 14.9.2017 6:11:02

                                    ..

                                      Nstandas - Profil | St 13.9.2017 23:33:34

                                      ---------------------------------------------------​----------

                                      Zpráva ČTK.

                                      Katastrofální zemětřesení v Rumunsku.

                                      50 000 mrtvých.

                                      USA posílají potraviny. Anglie peníze.

                                      ČR posílá 50 000 nových Rumunů

                                        NMiraryb - Profil | St 13.9.2017 22:28:23

                                        Teda, dneska jsem nějak na měko a jen skrývám komentáře, ale příště to budou karty!

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $