Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMartin02 - Profil | Po 11.9.2017 13:18:31

Nová výbava na urban fishing.

    Nkubas. - Profil | Ne 10.9.2017 21:18:29

    Príde vojak do cudzineckej légie v púšti. Jeho nadriadený ho tam prevádza a hovorí: „Tu je jedáleň, tu jeme a tu je spoločenská miestnosť, sem sa chodíme pozerať na televíziu.“ A vojak sa pýta: „A ako je to tu so ženami, máte tu nejaké?“ „No, ženy tu nie sú, ale na to tu máme ťavu v tej ohrade“. „Fuj, to nikdy!“ A tak žije vojak v púšti, je tam mesiac, dva mesiace a už je poriadne nadržaný a tak ide za veliteľom, či by mu nepožičal kľúč od ohrady s ťavou. Tak tam ide a za hodinu príde poriadne pokopaný a pohryzený a pýta sa veliteľa: „To mi povedzte, ako to s tou ťavou robíte?“ „No sadneme na ňu a ideme za ženami do mesta.“

      Nado1 - Profil | Ne 10.9.2017 16:50:05

      .

        Nstandas - Profil | Ne 10.9.2017 16:00:08

        ☺ Baví se tři manželky horníků po neštěstí v dolu. První se ptá té druhé: „Tak co, kolik jsi dostala za starého?“ „Dali mi 500 000 korun. A tobě?“ „Mně dali 700 000 korun.“ Nato se zeptají třetí, kolik dostala za manžela ona. Ta celá naprosto znechucená říká: „Já jsem dostala hovno, ten můj debil totiž zaspal šichtu!“

          NTEZAR - Profil | Ne 10.9.2017 14:04:59

          Naše Rezidence a Riviéra...My se máme...

            NM0RGAN - Profil | So 9.9.2017 15:38:45

            Berňák svými zajišťovacími příkazy posunul level: "Máš zaplacený daně i na příští rok?" na: "Máš zaplacený daně i za ostatní?"

              Njá 2 - Profil | So 9.9.2017 14:32:40

              Tak vedle vší té politiky a lidského neštěstí, něco animovaného pro zasmání, pointa přijde opravdu až na konci
              https://www.youtube.com/watch?v=iTWuZav-elY

                Njetam - Profil | So 9.9.2017 14:21:49

                ...

                  NMilan1208 - Profil | So 9.9.2017 8:04:50

                  ..

                    NMilan1208 - Profil | So 9.9.2017 8:00:53

                    Dobrou chuť.

                      NMilan1208 - Profil | So 9.9.2017 7:59:15

                      ..

                        NF16 - Profil | Pá 8.9.2017 23:56:25

                        Sedí na jaře dva čápi vedle sebe
                        a jeden se ptá toho druhého:
                        co je s tebou,že pořád mlčíš?
                        ááále,povídá druhý,nějak se bojím postavit si hnízdo...

                          Njetam - Profil | Pá 8.9.2017 20:17:48

                          Jsem šťastnej medvídek!

                            Njetam - Profil | Pá 8.9.2017 16:13:25

                            ...

                              NSkulalukS - Profil | Pá 8.9.2017 15:06:43

                                Nantony - Profil | Pá 8.9.2017 11:02:13

                                Konečně pořádné sexi prádlo.

                                  NMilan1208 - Profil | Pá 8.9.2017 6:11:38

                                  Nebudu zavřenej.

                                    NMilan1208 - Profil | Pá 8.9.2017 6:09:06

                                    ..

                                      NMilan1208 - Profil | Pá 8.9.2017 6:08:08

                                      Nový model.

                                        NTEZAR - Profil | Čt 7.9.2017 21:51:50

                                        ...

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $