Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Np.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:18:08

...

    NTEZAR - Profil | Út 8.12.2015 13:37:09

    ...

      NŠUKI - Profil | Út 8.12.2015 12:50:28

      ??????????????

        NTiIak - Profil | Út 8.12.2015 11:47:34

        ,.,.,.

          NMarPit - Profil | Út 8.12.2015 11:16:07

            Nstandas - Profil | Po 7.12.2015 22:11:48

            D

              Npohodak - Profil | Po 7.12.2015 21:49:10

              SallySalic >>
              Clovek v dnesnej uponahlanej a vrtkavej dobe nemoze verit ani svojej vlastnej riti
              Aj ta ho s casu na cas poriadne osere.

                Ndoliz - Profil | Po 7.12.2015 19:32:17

                Zrcadla jsou svině

                  NBeck83 - Profil | Po 7.12.2015 19:13:11

                  ... :))

                    Npouzy - Profil | Po 7.12.2015 16:53:04

                    Chuck Norris může za velké stěhování národů.Národy prchají před ním.!!!

                      NSallySalic - Profil | Po 7.12.2015 16:42:28

                      .

                        NSallySalic - Profil | Po 7.12.2015 16:28:03

                        To není prd..nenééé

                          NSallySalic - Profil | Po 7.12.2015 16:27:37

                          .....

                            Npouzy - Profil | Po 7.12.2015 15:43:51

                            Rozdělovat místnost v restauraci na kuřáckou a nekuřáckou část je jako rodělovat bazén na strany,-smí se čůrat do vody a -nesmí se čůrat do vody.

                              NTEZAR - Profil | Po 7.12.2015 11:35:59

                              ...

                                NFanda z UH - Profil | Po 7.12.2015 9:35:46

                                Kam jsme se to jen dostali?


                                Turista bloudí po Vršovicích a strašně potřebuje na WC.
                                V tom uvidí barevný nápis EUROTOILETS.
                                Vejde do mramorem obložené místnosti, kde za pultíky postávají slečny v slušivých uniformách.
                                Jedna mu hned vyjde v ústrety: "Dobrý den! Co pro Vás můžeme udělat?"
                                Turista se kroutí: "Potřeboval bych využít Vaše služby!"
                                Slečna se posadí za počítač: "Přejete si kabinu, anebo pisoár?"
                                "Kabinu!"
                                "Dáváte přednost barvě modré, zelené, růžové nebo klasické bílé?"
                                "Třeba i bílouúúú..."
                                "Máte raději toaletní papír, nebo Vám můžeme nabídnout současný hit s intimní sprchou?"
                                "Papííííír!"
                                "Výborně! Přejete si jednovrstvový, vícevrstvový, barevný, s vůní růží nebo raději svěží mentol?"
                                "Stačí i noviny!"
                                "Retro řešení bohužel zatím nemáme v nabídce,ale děkujeme Vám za námět k rozšíření našich služeb. Jako protihodnotu Vám rádi poskytneme zdarma použití umývárny."
                                "Budete si přát hudbu klasickou, nebo raději něco říznějšího?"
                                "Aáááááá...." - zavyje turista.
                                "Ano, znám. Takže výběr operních árií. Skvělá volba!"
                                "Budete platit kartou nebo v hotovosti?"
                                Turista vytáhne peněženku a zaplatí nemalou sumu za papír, který právě vylezl z tiskárny.
                                Potom přes zuby procedí: "Tak - kde se můžu vysrat??"
                                Slečna se poohlédne, nakloní se k turistovi a pošeptá mu do ucha: "Neměla bych to vlastně říkat, ale my chodíme naproti do hospody. Tady máme jen zákaznické centrum. Provoz je v Ostravě!"

                                  NFanda z UH - Profil | Po 7.12.2015 9:32:58

                                  je to svatá pravda...

                                    Npepacptj - Profil | Po 7.12.2015 0:35:09

                                    Dvě ženy u kávy... první povídá: tak jsem si našla nového milence.
                                    druhá na to: to já už na chlapy kašlu, jsou to parchanti, ale pořídila jsem si tchoře.
                                    první žena: ježišmarja na co tchoře???
                                    druhá: nooo... perfektně líže...
                                    první: a co ten smrad???!!!!
                                    druhá: chvíli prskal, dvakrát omdlel, ale pak si zvyknul. :D

                                      NM0RGAN - Profil | Po 7.12.2015 0:07:29

                                      .

                                        Nstandas - Profil | Ne 6.12.2015 23:11:09

                                        D

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $