Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 8.12.2015 21:17:37

ŠOKUJÚCI OBJAV !!!

Vedci z NASA zistili, že dokonca aj na Slovensku je možný život..... :-))

    DEBUSTROL - Profil | Út 8.12.2015 20:12:53

    :)

      slavahagen - Profil | Út 8.12.2015 19:38:01

      :o)

        Starc55 - Profil | Út 8.12.2015 19:33:54

        Přišel borec do hospody a poručil si pět piv a rychle je vypil.
        Potom si poručil čtyři piva, tři piva, dvě piva a jedno pivo.
        Když to všecko zmařil, tak byl pěkně napitej a jenom brblal:
        "Hergot, to je zajímavý, čím míň piv vypiju, tím jsem víc vožralej..."

          jetam - Profil | Út 8.12.2015 18:36:11

          ...

            jetam - Profil | Út 8.12.2015 18:22:53

            ...

              Fild@ - Profil | Út 8.12.2015 17:43:12

              Nemáš eura na dovču? Nevadí, tady máš inspiraci...

                dada11 - Profil | Út 8.12.2015 16:25:36

                Fór?

                  ryba obecná - Profil | Út 8.12.2015 16:11:43

                  Panáček :-D

                    frost862 - Profil | Út 8.12.2015 15:42:41

                    A je to tady.-))))

                      Anýzový dědek - Profil | Út 8.12.2015 15:14:47

                      Co nejlépe udrží revoluční myšlení.... :-)

                        pepacptj - Profil | Út 8.12.2015 15:01:28

                        chytne rybář zlatou rybku a ta mu povídá: "když mě pustíš splnímti tři prání" a rybář na to: "mě stačí jen jedno, abys neměla kosti!"

                          dvorák - Profil | Út 8.12.2015 14:40:29

                          Vegani a vegetariáni jsou škodná. Žerou jídlo mému jídlu.

                            p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:21:38

                            ...................................

                              p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:21:21

                              .....................

                                p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:20:42

                                .........

                                  p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:20:13

                                  .....

                                    p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:19:50

                                    ..

                                      p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:19:19

                                      .

                                        p.lorenc - Profil | Út 8.12.2015 14:18:54

                                        ....

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $