Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NGandy - Profil | St 11.11.2015 16:10:30

.

    NTEZAR - Profil | St 11.11.2015 11:46:36

    Neraduj se předčasně...

      Ngeni3ds - Profil | St 11.11.2015 8:30:00

      Pro 4%ťáky ;-)

        Nsemi5 - Profil | St 11.11.2015 8:11:16

        ...

          NErik17 - Profil | St 11.11.2015 7:45:56

          :D

            NMAXXSKATER - Profil | St 11.11.2015 3:25:19

            ...

              Np.lorenc - Profil | St 11.11.2015 1:06:08

              :-)

                NM0RGAN - Profil | Út 10.11.2015 22:18:32

                Z kategorie zbytečné, frustrující otázky, na které nechcete odpovídat.
                -----------
                V taxi: "Kudy pojedeme?"
                Ve skutečnosti testuje, jak moc se vyznáte ve městě a jak moc vás mohou vzít na okružní vyhlídkovou jízdu.
                -----------
                U kadeřnice: "Budeme stříhat nůžkama nebo strojkem?"
                Ve skutečnosti si dělá alibi, že sice vypadáte blbě, ale jste si to sami přáli.
                -----------
                U pokladny ČD: "Chcete skupinovou nebo dáme rodinnou slevu?"
                Ve skutečnosti nikdo neví, co je výhodnější, ale možná by stálo za to koupit si zpáteční do Ostravy místo jednosměrné do Olomouce. Ale ne ve středu. Ve středu je lepší jet do Přerova a dojít to pěšky. Tedy, každou sudou středu.
                -----------
                U staženého okýnka: "Víte, čeho jste se dopustil?"
                Ve skutečnosti chyták. Účetní podvody a zpronevěru přiznávat nemusíte. A vždycky tvrďte, že to zadní světlo prasklo až po cestě, protože jsou ty okresky v tak špatném stavu, že tam auto ve stodvaceti hrozně drncá.
                -----------
                U doktora: "Mám vám napsat klarithromycin nebo penicilin?"
                Ve skutečnosti nechcete nic z toho, chcete si lehnout a spát. Ale berte penicilin, bude se vám to v lékárně snáz vyslovovat.

                  NPedro36 - Profil | Út 10.11.2015 20:04:08

                  :-)

                    Njetam - Profil | Út 10.11.2015 19:50:02

                    ...

                      NMAXXSKATER - Profil | Út 10.11.2015 19:16:38

                      =)

                        NCalex - Profil | Út 10.11.2015 19:14:51

                        Co to má za rybu ???

                          Njetam - Profil | Út 10.11.2015 19:12:13

                          Willsne!!!!!!!!

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 10.11.2015 19:10:59

                            ...

                              Njetam - Profil | Út 10.11.2015 18:50:10

                              Pásla kozy na betone...

                                NBuffalo1969 - Profil | Út 10.11.2015 18:49:52

                                Pišta a Lešek...................-DDDDD
                                .
                                https://www.youtube.com/watch?v=u4YPvHsLw9M

                                  NMAXXSKATER - Profil | Út 10.11.2015 18:44:18

                                  :-)

                                    NF16 - Profil | Út 10.11.2015 16:04:02

                                    Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
                                    Kde je ten hajzl?
                                    Ředitel je na dovolené.
                                    Né já myslím takový ty dvě nuly.
                                    Oba náměstci jsou na jednání.
                                    Ne vy mi furt nerozumíte já jdu tam co dělají lidi hovno.
                                    Jó, tak účtárna je v přízemí a marketing je vlevo. :-D

                                      NTEZAR - Profil | Út 10.11.2015 13:38:47

                                      Spacák ,,zlodějova smrt"...

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $