Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMAXXSKATER - Profil | Ne 8.11.2015 14:30:14

=)

    NFild@ - Profil | Ne 8.11.2015 14:16:52

    :-)

      NSallySalic - Profil | Ne 8.11.2015 14:16:08

      TO JE BOREC!!!!

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 8.11.2015 14:02:31

        =)

          NFild@ - Profil | Ne 8.11.2015 14:00:35

          ..

            NFild@ - Profil | Ne 8.11.2015 13:48:21

            .

              Ndvorák - Profil | Ne 8.11.2015 13:42:38

              ZEMĚPIS ŽENY

              Žena ve věku 15 až 20 let je jako Afrika nebo Austrálie. Je jen zčásti objevená, divoká, a přirozeně krásná i se svou džunglí v úrodných deltách.

              Ve věku 20 až 30 let je žena jako Amerika nebo Japonsko. Zcela odkrytá, velmi dobře vyvinutá a otevřená obchodu zejména s komoditami jako jsou peníze a auta.

              Mezi třicátým a čtyřicátým rokem je žena jako Indie nebo Španělsko. Velmi žhavá, uvolněná a vědomá si své vlastní krásy.

              Mezi 40 a 45 rokem věku je žena jako Německo nebo Argentina. Válkami byla napůl zničena, ale pořád ještě může poskytnout vřelá a žádoucí místa k návštěvě.

              Žena 45 až 50 let je jako Jugoslávie nebo Irák. Prožila si své válečné útrapy a teď splácí minulé chyby. Masivní přestavba je bezpodmínečně nut­ná.

              Ve věku mezi 50. a 60. rokem připomíná žena Kanadu nebo Rusko. Velmi rozlehlá, tichá a s nekonečnými hranicemi. Přes to všechno její ledové klima nechává chladným každého muže.

              Mezi šedesáti a sedmdesáti lety života je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Má slavnou minulost, ale žádné vyhlídky na podobnou budoucnost.

              Po sedmdesátce už žena připomíná Albánii nebo Afghánistán. Každý ví kde leží, ale nikomu se tam nechce.

              A GENERAČNÍ VÝVOJ MUŽE?

              Jak jednoduchý a prostý — muž starý 14 až 70 let je jako Kuba — pořád ovládaný jedním kokotem.

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 8.11.2015 13:37:56

                :-D

                  NFild@ - Profil | Ne 8.11.2015 13:35:53

                  .

                    NTEZAR - Profil | Ne 8.11.2015 13:14:14

                    ...

                      Nmondry - Profil | Ne 8.11.2015 12:26:45

                      :-)

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 8.11.2015 11:04:56

                        ...

                          NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 10:55:52

                          Něco ze života a skoro On-line.
                          Takhle se u nás na zahradě vyrývá křen.:o))

                            Nbart.bm - Profil | Ne 8.11.2015 10:27:56

                            .....

                              Nryba obecná - Profil | Ne 8.11.2015 9:36:25

                              Tak trochu pravda.........................

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 8.11.2015 6:17:01

                                :-)

                                  NMysho22 - Profil | Ne 8.11.2015 0:15:14

                                  Sedí takhle Ježíš v nebi a kouří trávu. Přijde k němu Bůh a povídá: "Hele synu, koukej toho nechat, jestli tě ještě jednou nachytám, tak tě vyhodím dolů na zem!" Ježíš vydrží nekouřit hodinu, pak začne být nervózní, po dvou hodinách si začne hryzat nehty a po dvou a půl si zase zapálí. Za chvilku ho nachytá Bůh a shodí ho dolů na Zem. Ježíš padá a padá, a nakonec spadne v horách před osamocenou salaší. Vejde dovnitř, tam sedí bača a u stropu visí obrovská otep marihuany. No netrvá dlouho a bača Ježíši nabídne a za pár chvil jsou oba pěkně vysmátí. A Ježíš říká: "Ty, bačo, já se ti musím k něčemu přiznat, já jsem Ježíš Kristus." Bača se jen zašklebí a říká: "Síla, co?"

                                    Nludek 73 - Profil | So 7.11.2015 23:55:56

                                    Dva kámoši vracejí z partičky mariáše pozdě večer domu. Jeden si stěžuje: "Já nikdy neoblafnu svou zenu. Vždycky na křižovatce vypnu motor, dojedu pomalu před barák, potichu se vyplížím nahoru, svléknu se v koupelně. Ale pokaždé se vzbudí a sprdne mě, že se trajdám do noci a nechávám ji samotnou." "No jo, mas zkratka blbej přístup. Já přirachotím před barák, třísknu dveřmi, vydupu po schodech, svlíknu se v ložnici, pohladím ji po zadku a povídám, co se takhle trochu pomilovat… No, a ona se vždycky tváři, že tvrdě spi!"

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2015 19:55:31

                                      „Roubíček, poslouchaj ́, vědí o tom, že jejich stará chodí s tím ošklivým Silbersteinem od naproti?“
                                      „Kouknou, Lederer, jestli moje stará s někým chodí, tak to je moje věc,
                                      jestli chodí se Silbersteinem, tak to je její věc,
                                      a jestli je Silberstein ošklivej, to je zase jeho věc.
                                      Tak o co jim vlastně jde?“....... :-))))

                                        Njetam - Profil | So 7.11.2015 18:24:57

                                        Migrační vlna rok 2150

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $