Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Njetam - Profil | So 7.11.2015 18:17:34

...

    NBeck83 - Profil | So 7.11.2015 17:51:13

    Zakrmovaci lodka ...pro rybare. Hodila by se :))

      NSallySalic - Profil | So 7.11.2015 16:34:22

      DAS AUTO

        NMAXXSKATER - Profil | So 7.11.2015 16:32:40

        :-)))

          NPedro36 - Profil | So 7.11.2015 13:46:14

          :-))

            NTEZAR - Profil | So 7.11.2015 13:09:11

            ...

              NMaxmilián - Profil | So 7.11.2015 11:12:27

              .-))

                NMaxmilián - Profil | So 7.11.2015 10:08:17

                :-)))

                  NRadunak - Profil | So 7.11.2015 9:48:24

                  ;))

                    NMAXXSKATER - Profil | So 7.11.2015 6:45:25

                    :-)

                      Npagin77 - Profil | So 7.11.2015 6:37:40

                      .

                        NLovec Fišma - Profil | Pá 6.11.2015 23:11:19



                        „Víte, jaká zvířata nebyla v Noemově arše?“ „Nevím.“ „Ryby – zůstaly v moři.“ „Tak to je mohli čtyřicet dní chytat a měli by čerstvé maso.“ „Nemohli.“ „Proč?“ „Měli jen dva červy.“
                        .

                          NDEBUSTROL - Profil | Pá 6.11.2015 22:39:56

                          :))

                            NPunťa - Profil | Pá 6.11.2015 21:36:29

                            Na ARO leží 3 řidiči kamionu vedle sebe. Najednou se jejich duše ocitnou před nebeskou bránou.
                            Přijde k nim Svatý Petr a říká: "Vidím, že jste šoféři..že? Tak pojď třeba jako první ty!" A ukáže na prvního řidiče.."Ukaž kolečka! Hmmm... 4,5 jízda, 45min pauza, 4,5 jízda..Ty jsi určitě Němec! Vy jste na to pünktlich, tak pojď dál..."
                            A pokračuje dál.. "Takl pojď teď ty...Ukaž kolečka! 3h jízdy, hoďka pauzy, 3h jízdy...Ty jsi Francouz, že?! Vy si potrpíte na ty odpočinky...tak pojď taky dál!"
                            "A co ty?" ukáže na toho posledního..."Ukaž kolečka! 10,5h jízdy v kuse, 10min. pauzy, 5h jízdy v kuse...Hmmm...Ty budeš asi Polák, že?" Řidič přikývne...a Svatý Petr pokračuje: "Tak zpátky! Otočíš nám ještě Španělsko...!!!"

                              NGandy - Profil | Pá 6.11.2015 19:49:13

                              Pepíćku, domů!
                              Mám hlad?
                              Je ti zima!

                                Njetam - Profil | Pá 6.11.2015 18:16:32

                                život v černobylu pokračuje......

                                  NMiraryb - Profil | Pá 6.11.2015 17:58:16

                                  Pánové, vaše téma a připomínky o uprchlících do tohoto fóra nepatří a tak to správně admin smazal. Zatím karty nedám, ale příště se nebudu rozmýšlet. Můžu s vámi souhlasit, ale tohle řešte na jiných místech.

                                    NGandy - Profil | Pá 6.11.2015 8:35:25

                                    Posílali jsme teď na Slovensko kameru. Prý si to zapojí sami. Tak to snad nebudou dělat stejní odborníci :-O

                                      NTEZAR - Profil | Čt 5.11.2015 21:48:04

                                      ...

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $